2:1
1:1
- : -

Torpedo Havířov - FBC GYMNÁZIUM Český Těšín 4:2
1. Ondřej Urbančík, 21. Martin Dustor, 25. Dominik Ryška, 38. Ondřej Urbančík - 28. Luca Leone, 43. Tomáš Karas; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop 8 - Čeněk Mitrenga 21; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 11:6
45:00
43:38
Vyloučen hráč #10 Ondřej Waliczek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
42:33
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #77 Tomáš Karas, asistoval #8 Samuel Adámek (4:2).
42:33
Hostující hráči skvěle vyřešili přechod do útoku a také dnes skórují v oslabení.
41:58
Vyloučen hráč #40 Jakub Brija družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za sekání.
41:03
Ryška vyslal z dálky nebezpečný projektyl, gólman vytahuje nad.
40:00
Vyloučen hráč #8 Samuel Adámek družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za hrubost.
37:16
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #10 Ondřej Waliczek (4:1).
37:16
Podobná kombinace z první třetiny, po ose Waliczek Urbančík, druhý jmenovaný trefuje přesně na první tyč.
35:57
Další dva pokusy u pravé tyče Kolkopovy brány.
34:45
Kolkopův nepřesný výhoz, vystřídal přesný zákrok proti střele Karase.
32:40
Adámek se proháčkoval před Kolkopa, ale nezamířil přesně.
31:46
Domácí si s přesilovkou neporadili, Těšín v plném počtu.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:3
30:00
29:44
Vyloučen hráč #8 Samuel Adámek družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:31
Domácí se zapomněli v útoku, dva hráči hostí běželi sami na Kolkopa, ale kupodivu všech netrefují prázdnou branku.
27:28
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #27 Luca Leone, asistoval #10 Bartoloměj Kula (3:1).
27:28
Leone unikl po levé straně a střelou na vzdálenější tyč prostřeluje Kolkopa.
25:15
Hraje se v plném počtu.
24:24
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška, asistoval #72 Lukáš Chylek (3:0).
24:24
Nádherná indivuální akce domácího Ryšky, Torpedo skóruje v oslabení.
23:14
Vyloučen hráč #73 Vojtěch Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
21:42
Do dvou nebezpečných protiútoků se dostali i hosté, Kolkop byl na místě
20:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Martin Dustor, asistoval #44 Ondřej Urbančík (2:0).
20:12
Urbančík našel napravo volného Dustora, který při prvním střídání hned skóruje.
17:48
Před Ryškou se otevřela trestuhodně celá obrana, gólman semaforem chytá.
16:02
Torpedo celou první minutu na míčku, k zakončení se však nedostalo.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:1
15:00
12:15
Další rozehrávka z rohu vedla ke střela Urbančík, hostující gólman maskou vyráží.
09:37
Těšín hraje v hlubokém bloku, domácí Torpedo se zatím větší příležitosti nedokáže vytvořit.
08:28
Martinček z protiútoku těsně nad.
07:45
Po rychle rozehrávce z rohu střílel Pezda.
06:06
Klidnější pasáž hry, oba týmy střídají.
04:06
Karasova střela zblokována vysoko nad.
03:03
Pawlas si vyjel z vlastní poloviny a nebezpečně vystřelil.
00:28
00:28
Waliczek našel přesným pasem zcela volného Urbančíka, který s přehledem zakončil.
00:01
Úvodní buly utkání pro domácí Torpedo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Kiovský a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC GYMNÁZIUM Český Těšín: brankář: Čeněk Mitrenga; hráči v poli: Samuel Adámek, Jakub Brija, Samuel Kotajny, Šimon Ryba, Tomáš Karas
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Ondřej Waliczek, Ondřej Urbančík, Dominik Ryška, Vojtěch Mrowiec, Matěj Pezda