1:1
1:2
- : -

Torpedo Havířov - FBC Dobruška 2:5
30. Andrea Pastušková, 53. Marika Marečková - 8. Kateřina Poláčková, 15. Diana Peterová, 21. Eliška Buchalová, 45. Kateřina Poláčková, 46. Magdaléna Bašová; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 107; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 12 - Karolína Špačková 23; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2;
Komentář domácích Březina Josef (Trenér):
Už při rozcvičce jsme byli v hlavách asi ještě v Dobrušce a holky nebyly na utkání vůbec připravené. Od toho se pak odvíjel celý zápas a bylo to špatný. Vůbec nám to nelepilo, spousta střel šla do bloku nebo metr mimo, koncovka špatná. Dobruška potrestala naše chyby a byla velice efektivní. Na středeční rozhodující zápas se musíme mnohem lépe připravit. Díky soupeři za zápas, šťastnou cestu a ve středu naviděnou.
Komentář hostů Černý Jan (Trenér):
Dneska k tomu nemám moc co dodat. Skvěle odmákáno od holek. Zápas jsme zvládli a Havířovu jsme toho dnes moc nedovolili. Velmi poctivý výkon. Díky za zápas, našim fanouškům za podporu, vytvořili nám tady domácí prostředí. Zdravíme všechny u onlinu a jak jsme slíbili, vezeme všem fanouškům rozhodnutí této série na domácí palubovku. Diky a ve středu znovu na značkách začínáme od nuly.
60:00
Střely ve 3. části: 13:5
60:00
59:28
Torpedo dnes mizerné v koncovce.
58:27
Vyloučen hráč #98 Eliška Buchalová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
58:27
Zbytečné sekání do golmanky.
58:14
Hra je plná emocí.
57:45
Torpedo to ještě zkouší při hře v šesti.
53:41
Volný úder v dobré pozici domácí nevyužívají.
52:51
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #14 Andrea Pastušková (2:5).
52:51
Marečková nekompromisně pod břevno a snaží se vykřesat ještě nějakou naději.
52:24
Torpedu začíná přesilovka posílená o hru bez brankářky.
51:52
Timeout Torpedo Havířov
51:52
Vyloučen hráč #44 Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za zvedání florbalky.
51:52
Vyloučení i na druhé straně.
50:11
Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
50:11
Pro hostující tým to začíná vypadat dobře.
47:30
Při Dobrušce teď stála kopa šteští.
46:56
Bašová do tyče.
45:15
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #88 Victoria Bartošová (1:5).
45:15
Rychlý protiútok, střela k tyči a další branka.
44:41
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #44 Adéla Vávrová (1:4).
44:41
V praxi aplikováno nedáš dostaneš a Dobruška znovu vede o tři branky.
43:45
Kadlecová neproměnila únik v oslabení.
43:28
Vyloučen hráč #99 Natali Kalábová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
43:28
Přesilovka také pro hosty.
43:07
Dobruška ubránila i druhé oslabení.
41:07
Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
41:07
Druhá přesilovka pro Torpedo snad bude úspěšnější.
39:26
Kučerová zastavila svým tělem jasný gól.
37:37
Dobruška oslabení přežila.
36:20
Ulbrichova zastavila golovou střelu blokem.
35:37
Vyloučen hráč #22 Adriana Horáková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
35:37
První přesilovka zápasu pro Torpedo.
34:00
Hra se přelévá nahoru dolů.
31:45
Co teď zahodila Glasová se těžko popisuje. Mohla nahrát ještě Marečkové, která by nejspíše zakončovala do poloprázdné brány, místo toho přišla střela úplně mimo.
31:13
Waloszková zlikvidovala další samostatnou akci.
31:01
Místo přečíslení se domácí hráčka zamotala do svých kliček.
29:29
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková bez asistence (1:3).
29:29
Pastušková trestá ztrátu poslední hráčky a Torpedo se konečně také prosazuje.
28:45
Waloszková předvedla skvělý zákrok.
28:03
Kadlecová se mohla dostat do úniku, nahrávka bohužel neprošla.
27:24
Hráčky Torpeda přidaly na aktivitě.
26:00
Dvě velké šance na snížení skóre. Při domácích hráčkách zatím štěstí nestojí.
25:11
Domácí hráčky v soubojích hodně přitvrdily.
23:55
Kučerová čistě obrána, ale protiútok nebyl potrestán.
23:24
Niki Kalábová před prázdnou bránou minula.
22:28
Zmatek na brankovišti nedokázali domácí využít.
20:43
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #21 Karolína Špačková (0:3).
20:43
Hodně zvláštní a smolná branka, kterou ani nevím jak popsat.
17:24
Waloszková tygřím skokem likviduje nájezd.
17:23
Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil #88 Victoria Bartošová.
17:23
Faul v brankovišti, následuje trestné střílení.
14:03
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (0:2).
14:03
Peterová se dostala do úniku a střelou pod břevno posíla Dobrušku do dvoubrankového vedení.
07:41
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková bez asistence (0:1).
07:41
Poláčková trefuje přesně horní roh a hosté jdou do vedení.
07:23
První zákrok pro Waloszkovou, střelu vyrazila přes sebe, ale na dorážku nikdo nebyl.
06:32
Torpedo kombinuje na vlastní polovině. Zatím nenašlo recept na hostující obranu.
04:15
První zákrok pro Špačkovou z kategorie povinných.
04:03
Peterová z úhlu do boční sítě.
03:24
Střela Pastuškové o kousek minula cíl.
01:54
Z Dobrušky přijela početná skupina fanoušků, kteří ženou svůj tým k nutnému vítězství.
01:23
Zatím jsme žádnou kloudnou akci ani zakončení neviděli.
00:01
Úvodní buly pro Torpedo
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Dalibor Jekielek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Michaela Ulbrichová, Vanesa Bašová, Kateřina Poláčková, Adéla Vávrová, Diana Peterová
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Niki Kalábová, Marika Marečková, Natali Kalábová, Alexandra Glasová, Lucie Giecková
00:00
Vítáme všechny on-line čtenáře u druhého zapasu osmifinále play-off 1. Ligy žen mezi Torpedem Havířov a Dobruškou. Včera ženy Torpeda možná trochu překvapivě vyhrály na horké půdě Dobrušky a to poměrem 5:4 po prodloužení. Dneska muže tedy domácí tým ukončit serii a postoupit do čtvrtfinále.