4:1
3:2
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC DDM Kati Kadaň 11:7
7. Daniel Cabejšek, 8. Bořek Ozom, 12. Daniel Cabejšek, 17. Daniel Cabejšek, 22. Kryštof Lehečka, 24. Ondřej Budek, 25. Matěj Surák, 40. Matěj Surák, 43. Ondřej Budek, 55. Matěj Surák, 60. Daniel Cabejšek - 2. Ondřej Kopp, 8. Lukáš Pardubský, 13. Ondřej Kopp, 19. Erik Štěrba, 30. Lukáš Pardubský, 52. Mikuláš Kulík, 57. Lukáš Pardubský; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 19 - Vojtěch Jiráček 17; po třetinách: 4:4, 4:1, 3:2;
Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí):
Je to tam!!! Máme neskutečnou radost. Chci tady poděkovat klukům za skvělý obětavý výkon, fanouškům za výbornou atmosféru a taky všem lidem, co nám drželi palce na dálku. Nicméně ještě není hotovo a prosím všechny, aby nás přišli opět podpořit v sobotu do nedobytné Area D na první zápas 2.kola.
Děkuji soupeři za atraktivní sérii a přeji jim hodně štěstí v příští sezoně. Naštěstí pro nás platilo pravidlo: můj dům - můj hrad. Kati byli těžkým soupeřem a postupu si vážíme.
V sobotu pokračujeme!
Je-de-me!

Komentář hostů Milička Lukáš (Trenér):
No co k tomu dodat soupeř prostě na svém "hřišti" hraje výborně.Nám to dnes odskakovalo a to byl kámen úrazu, jinak sme neodehráli špatné utkání, děkuji našim hračům a fanouškům, věřme že příští sezona bude už ta zlomová.Soupeři přeju ať jim to šlape a užijou si postup do další fáze playup.Ještě jednou díky všem Kaťackým příznivcům a nevěšme hlavy, je to sport:)
60:00
Střely ve 3. části: 8:13
60:00
60:00
Děkujeme Katům Kadaň za úžasnou a vyrovnanou sérii.
59:59
Je konec!!!!!!!! Gorily vítězí a postupují dále.
59:30
Půl minuty..
59:03
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek, asistoval #31 Vojtěch Šimůnek (11:7).
56:47
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #29 Jaroslav Michálek (10:7).
56:47
A povedlo se jim to. Střela z půlky do růžku.
54:27
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #6 Daniel Cabejšek (10:6).
54:27
A přece jen to k něčemu bylo. Surák přidává další bodík do kanadského bodování a je jednoznačně nejvýraznější osobností domácího týmu
54:11
Kombinace okolo matinelů.. zatím žádné šance nepřináší..
53:24
Vyloučen hráč #5 Marek Macura družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za vysoká florbalka.
53:12
Cabejšek startoval k rychlému protiútoku, Macura byl proti.. Dostal za to však dvě minuty.
52:35
Kati se očividně nechtějí loučit se sezonou a tlačí do toho co jde.
51:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #7 Lukáš Pardubský (9:6).
51:52
Protiútok Katů, a Kulík krásně vymetl růžek domací branky.
51:41
Budek střela do bloku a míček skončil mimo hříště.
50:53
Oba týmy by si zasloužili bojovat dále o postup do národní ligy, bohužel je zde jen jedno místo.
50:00
Jsme v polovině třetí třetiny a tempo hry stálé ohromující.
49:40
Útokem hostu.. avšak nic vážného z toho nebylo.
48:57
Gorily přečkali oslabení a kontrolují balonek. Několikátá přihrávka, jak tohle skočí
?
48:09
Domací v plném počtu.
47:20
Gorily chvíli měli míček ve své moci, ale nyní opět Kati.
46:52
Kati se nyní usadili na útočné polovině a snaží se prosadit
46:08
Vyloučen hráč #6 Daniel Cabejšek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
44:04
Jsme rádí, že Budek je již kompletně uzdravený a opět funguje kombinece mezi ním a Surákem.
42:30
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (9:5).
42:30
Surák zpoza brány na dobře naběhnutého Budka před bránu. Budek nekompromisně zavěsil pod horní tyč.
40:42
Avšak ztrazili míček a nyní ukazují, že aktivní hodlají být i hosté. Máme se na co těšit.
39:59
Domací vstoupi do třetí třetiny s tříbrankovou výhodou.
39:12
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #11 Ondřej Budek (8:5).
37:37
Gorily kombinují a snaží se najít místo pro střelu. To zatím nenacházejí.
36:51
Hlinovský zkusil prověřit golmana hostů, ten však připraven.
34:44
Atmosféra v hledišti je ohlučující a mnohdy zanikne hvizd píšťalky rozhodčích.
33:26
můžeme být svědky mnoha nepřesností na florbalkách obou týmů.
32:31
Několikáta zblokovaná střela na branku hostů..
31:40
Kati drží míček a snaží se snížit
30:51
Hra se přiostřuje, rozhodčí zatím zůstávají v klidu
29:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #73 Mikuláš Kulík (7:5).
29:14
Ano je to tak, hosté v plném počtu.
29:00
Vypadá to, že z této přeislovky nic nebude.
27:11
Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:15
Kati se snaží a nejen oni..
24:27
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák bez asistence (7:4).
24:27
Vypadá to, že domácí se snaží rozhodnout již v druhé třetině. Matěj Surák připisuje další bod do kanadského bodování.
23:37
23:37
Dlouhé nahození do útočného pásma domácích, zpracovává Surák a po bekendové přihrávce nachází Budka, který se nemýlí a zvyšuje náskok domácích,
21:23
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #6 Daniel Cabejšek (5:4).
21:23
Gorily se snaží být aktivnější a vyplácí se. Střela Lehečky z půlky byla tečována a padákem dopadla za záda hostujícího brankáře.
20:40
Standartní situace domácích, skočila protiútokem hostů
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají opět Kati. Do akce však hned šli Gorily.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
19:59
Tuto třetinu již gól neuvidíme. Druhá třetina začne za vyrovnaného stavu.
19:00
Poslední minuta první třetinyy
18:44
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #5 Marek Macura (4:4).
18:44
Protiútok Katů, který směřoval do rohu vypadal nevině. Téměř z rohu přišla střela a je vyrovnáno.
18:24
Hra je ve vysokém tempu a vydíme akce a obou stranách.
17:50
Nic z ní nebylo..
17:42
Standartní situace gomácích před branou hostů
17:08
Kati se snaží o vyrovnání a zkousí několikátý dlouhý nahozený míček před golmana.
16:24
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek, asistoval #11 Ondřej Budek (4:3).
16:24
Secvičená akce končí gólem domácích.
16:05
Gorily se zatím v přesilovce nijak neprosadili.
15:13
Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra bez florbalky.
15:13
Hráč hostů si zahrál bez hole a vyfasoval dvě minuty.
14:55
Budek zkusil vystřelit, proti byl blok hostů.
12:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #21 Petr Chládek (3:3).
12:22
A je opět srovnáno.
11:13
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek, asistoval #17 Matěj Surák (3:2).
11:13
BUDEK!! Ondřej Budek se nejlépe zorientioval před brankářem hostů a dorazil do brány. 3:2!!
10:38
Domácí v plném počtu.
10:01
Domací mají miček na svých holých.
09:15
Hosté hrají přesilovku a snaží se kombinovat. Přihrávky létají okolo mantinelů a zatím nijak extra neohrozili domací branku.
08:37
Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:31
V hale je bouřlivá atmostféra, je vyprodáno.
08:02
Hra se přelévá nahoru dolů. Je vidět že jde o vše.
07:32
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom, asistoval #2 Jan Šobotník (2:2).
07:32
Tak teď se tu strhlo gĺové tornádo. 2:2
07:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #13 Patrick Lenke (1:2).
06:55
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (1:1).
06:55
Cabejšek vyrovnává utkání po přihrávce Hlinovského.
05:17
Několikátá šance domací, ale ani jedna neskočila střelou mezi tyče. Veštinou to bylo nad..
04:43
Od domácích je to zatím takové ustrašené, chybí jim klid na hokejce.
02:57
Gorily mají zatím míček více na florbalce. Kati hrozí z brejků.
02:16
Kati již podruhé zahrozili z protiútoku, tentokrát to gól není.
01:19
00:52
Oba týmy zatím opatrně.
00:05
Vítáme Vás u dešního online přenosu pátého rozhodujícího zápasu. Obou týmum přejeme mnoho úspěchů.
00:01
Úvodní buly zápasu vybojovali hráči Katů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Vojtěch Jiráček; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Dominik Šebek, Patrick Lenke, Lukáš Pardubský, Mikuláš Kulík
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Marek Osvald, Tomáš Pour, Ondřej Budek, Vojtěch Hejduk, Matěj Surák