1:4
0:3
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - FBŠ Hummel Hattrick Brno 1:9
35. Petr West - 12. Tomáš Brom, 15. Tomáš Brom, 24. Michal Malec, 30. Jaroslav David, 38. Marek Fuchs, 40. Tomáš Brom, 46. Jan Morávek, 52. Jonáš Kůra, 55. Lukáš Suk; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 109; zásahy brankářů: Tomáš Petr 60 - Filip Létal 38; po třetinách: 0:2, 1:4, 0:3;
60:00
Střely ve 3. části: 21:24
60:00
59:59
Více se už toho  v dnešním utkání nestane. Brno postupuje dále a pro domácí Letku končí letošní sezona.
59:59
59:26
Velkou šanci měl Filip(Letka) ale golman mu skončil do rány a lapil to jako mouchu.
58:28
Do hry se dostává Lacina(Brno) a okamžitě měl velkou šanci.
55:55
Hosté nemají dost. Dalšímu golu zabránil Petr.
54:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #30 Lukáš Suk bez asistence (1:9).
54:47
Tady si troufnu napsat, že o utkání je rozhodnuto. Další přesilová hra pro hosty a domácím zbývá už hodně málo času.
53:56
Vyloučen hráč #12 Jan Hranický družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
52:12
Krásná akce hostí, Suk zvedl hlavu a nahrál volnému Kůrovi, který z první se nemýlí.
51:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Jonáš Kůra, asistoval #30 Lukáš Suk (1:8).
49:47
Vojáček(Letka) bojuje u mantinelu, ovšem u něj jsou dva hráči Brna a nedají mu ani milimetr místa a chcou míček do svých rukou.
48:17
Domácí přežili vyloučení, ale čas se hodně rychlé blíží ke konci zápasu. West bojuje před bránou, ale nedostává vytouženou přihrávku. Standardní situace pro Letku, nepřesná střela. A na řadě je Brno. David utíkal okamžitě při převzetí míčku na bránu Petra.
47:12
Střela k blížší tyči a hosté si berou velké slovo na postup do další části. Navíc další přesilovka pro hosty.
45:53
Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #66 Matěj Bednář (1:7).
42:44
Krásná střela z první od Zacha(Letka) ale golman hostí zasahuje. Brno přežilo oslabení. Letka nebyla moc nebezepečná.
41:56
Letka má také výhodu přesilové hry. Blana střílel, ale pouze do obránce. Opět Blana na VOjáčka, ten vrací. Chtělo by to střelu, která zatím nepřichází.
41:22
Vyloučen hráč #65 Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:17
Toška(Letka) zkusil provést kulišárnu při trestném střílení, ale míček mu sjel z čepele.
41:16
Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil #27 Šimon Toška.
41:16
Myslím, že domácí už budou hrát vabank, nemají prakticky co ztratit.
40:02
Letka se pokusí určitě ještě něco udělat se zápasem. Vypadá to na vysoký presink.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:20
40:00
39:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #39 Tadeáš Gryc (1:6).
38:18
Využitá přesilová hra hostí, golman Petr toho moc neviděl, rána to nebyla nijak prudká a zapadla vedle jeho pravé nohy.
37:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #6 Tomáš Brom (1:5).
37:01
Domácí by potřebovali hrát spíše přesilovku než oslabení. Zatím se brání zuby nehty. Brom je připravený na svém místě.
36:16
Vyloučen hráč #52 Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:31
Začíná se přiostřovat v osobních soubojích. Je jasné, že nervy začínají pracovat, domácí musí zabrat ještě více.
34:44
Domácí se dočkali a vstřelují první gól zápasu. Ovšem na míčku opět úřadují hosté. Vojáček(Letka) mezi dvěma bojuje jako lev.
34:03
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #52 Petr West, asistoval #75 Jan Slaběňák (1:4).
33:55
Kůra(Brno) stejně jako včera zkoušel objet branku a zasunout míček hned za tyčku, dnes byl na to Petr připraven.
30:46
Rychlý pohyb hráčů hostí děla velký problém domácí Letce. Gryz(Letka) čeká na pohyb svých křídel, ale Brno jak už několikrát dnes napsáno je velice dobře postavené a jsou opět na míčku a budou nebezpeční.
29:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #9 Jaroslav David, asistoval #66 Matěj Bednář (0:4).
28:55
Hranický(Letka) mířil na bránu, ale opět mu zřejmě sjel míček z čepele, takže rána šla vysoko nad.
28:00
Nebezpečný Brom(Brno) opět číchá na svou šanci. Zatím domácí zvládají oslabení skvěle.
26:48
Letka se také dožaduje trestu, ale rozhodčí pustili tento zákrok.
26:25
Zbytečný faul od domácího borce, který posílá svůj tým do oslabení. Domácí sice první oslabení zvládli, ovšem Brno je hladové.
26:06
Vyloučen hráč #52 Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
25:44
K dvěma brankám Broma(Brno) přidal i asistenci, dnešní zápas mu vyloženě sedí.
23:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #52 Michal Malec, asistoval #6 Tomáš Brom (0:3).
23:37
První lehké zaváhání obrany Brna, ale tři hráči se vraceli z Blanou, který pelášil dopředu a hledal ještě volného spoluhráče. Nakonec nic z toho nebylo.
22:00
West(Letka) uklidňuje situaci a čeká na pohyb svých spoluhráčů. Ovšem na míčku opět Brno a už rozjíždí další vlnu.
21:40
Brom(Brno) dostal slušnou masaáž od Šrámka, ale vše v povolených mezích, takže se pokračuje dále.
20:01
Jdeme na druhou část. Vše je nachystáno, domácí musí zabrat směrem dopředu a dát rychlý gol, aby se dostali do zápasu. Ovšem Brno je směrem dozadu velmi precizní.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:25
20:00
19:41
Poslední zhruba 3 minuty to vypadá na slušný koloč od hráčů Brna, Letka neví kde jim hlava stojí.
17:13
Máček(Brno) velice povedená střela z otočky, domácí golman Petra toho moc neviděl, ale naštěstí byl dobře postavený a rána ho trefila.
14:53
Toto vypadá pro Letku bledě. Brno začíná přebírat nadvládu a začíná je pouštět směrem dopředu čím dál tím méně. Hlavně jsou hosté mnohem více na míčku.
14:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #45 David Sládeček (0:2).
12:56
Důležité bude pro domácí udržet koncentraci, dnes jsou směrem dopředu více nebezpečnější.
12:01
Velice podobná akce jako včera jednoduché zklepnutí na rozbíhajícího se hráče konkrétně Brom, ten se nemýlí a z první páli do dolní části brány.
11:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #52 Michal Malec (0:1).
10:43
Velice dobré postavení Letky, protože Brno čekalo s rozehrávkou a nemohli na nic kloudného přijít. Až nahození do rohu, kde míček získali domácí.
09:03
Už po několikáte hráčům z obou mužstev při střelbě sjede míček z čepele.
08:03
Krásná přirávka na od Hanzlíka(Letka) na volného a dobře rozběhnutého Slaběňáka, ten backhandem, ale opět pouze do golmana. Oproti včerejšku jde vidět zlepšení. Od Letka mnohen více střel.
06:14
Domácí zvládli toto oslabení a mohu myslet zase  více směrem dopředu. Mohlo by jim to pomoct. O střelu se pokusil Filip(Letka), ale rána mu tak úplně nesedla, mířila pouze do středu těla golmana.
05:35
Zatím se domácí brání, ale Brno je velice dobře postavené. Ovšem i směrem dopředu to Letka zvládá v tomto oslabení.
04:31
První přesilovka pro hosty. Toto bude pro Letku velice těžké.
04:04
Vyloučen hráč #12 Jan Hranický družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za vysoká florbalka.
03:35
Brno má výhodu jednoho muže v poli.
02:30
Pro Letku bude důležité neinkasovat jako první, víme jak to dopadlo včera. Pro toho kdo ne, tak Letka dostala během pár minut 6 rychlých golů.
01:30
Hubl(Letka) dostal míček do rohu ovšem nezpracoval ho. Zach nepustil do šance Malece(Brno), i přes to si Brno připsalo první střelu zápasu.
00:20
Podpora fanoušku obou táborů je opět na místě a dnes to bude potřeba. První pětky jdou dolů a na řadě je další lajna. Letka začíná od svého brankáře.
00:01
Jdeme na věc, první buly utkání vyhrál tým domácích a Brno hned aktivně napadá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Jonáš Kůra, René Slezák, Matyáš Kůra, Lukáš Vlach, Lukáš Suk
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Jiří Šincl, Ondřej Čech, Jan Vojáček, Jan Hranický, Vojtěch Blana
00:00
Dobrý den, bude toto poslední utkání pro domácí Letku ? Nebo se série ještě vrátí na rozhodující zápas do Brna. To uvidíme již za pár hodin. Domácí toho budou muset během krátké chvíle změnit mnoho, aby se neopakoval stejný průběh jako v prvním ostravském zápase.