1:3
5:4
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - Bulldogs Brno 10:8
2. Petr Špaček, 3. Štěpán Hendrych, 10. Ondřej Pužman, 19. Ondřej Pužman, 38. Ondřej Duben, 45. Ondřej Pužman, 54. Ondřej Pužman, 55. Ondřej Duben, 58. Jakub Hart, 60. Michal Fišera - 17. Michal Veselovský, 24. Petr Vaverčák, 30. Adam Vágner, 32. Lukáš Holásek, 43. Martin Svatoň, 55. Richard Kalousek, 57. Richard Kalousek, 59. Richard Kalousek; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Tomáš Týc 17 - Martin Koudelka 18; po třetinách: 4:1, 1:3, 5:4;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Dnes krásný zápas, který měl vše. Klukům patří obrovská pochvala za to jak dnes zápas zvládli. Děkujeme fanouškům za super atmosféru. Těšíme se na rozhodující utkání na které se opět důkladně připravíme.
Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér):
Dnešní utkání jsme si prohráli naprosto sami. Skvělá 2.třetina, ale hraje se 60 minut. Teď musíme zvednout hlavy a poslední utkání odehrát sebevědomě, koncentrovaně a hlavně být jedním týmem. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
59:36
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #5 Michal Fišera bez asistence (10:8).
59:36
Dnešní vítězství domácích potvrzuje Fišera dalším gólem do prázdné branky.
58:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #84 Adam Zukal (9:8).
58:35
Hosté na nic nečekají a střílí další rychlý gól do branky Týce.
57:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart bez asistence (9:7).
57:55
Vybojovaného balonku na straně domácích se ujímá Hart a svou přesnou střelou trefuje prázdnou branku hostí.
56:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek, asistoval #61 Martin Svatoň (8:7).
56:48
Hosté trestají špatné střídání na straně domácích, navyšují skóre a dělají zápas opět zajímavější.
55:34
Vyloučen hráč #24 Daniel Havelka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání.
55:34
Hráče z Brna čeká první přesilová hra.
54:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben bez asistence (8:6).
54:21
54:20
Brněnští využívají hru v 6. Kalousek na sebe bere šestý gól hostí.
53:38
Brno v 6.
53:24
Timeout Bulldogs Brno
53:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #31 Ondřej Duben (7:5).
53:24
Po krásně vstřelené brance Pužmana si tým hostí bere oddechový čas.
51:17
Do odkryté branky hostí se nepodařilo vyslat balonek Dubenovi - míček mu sjíždí z florbalky.
50:22
Balonek pod kontrolou Týce.
49:31
Zukal nevyužívá šanci ve vlastním oslabení.
48:32
Hart zkouší své štěstí a pozornost Koudelky.
47:59
Vyloučen hráč #77 Michal Veselovský družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
47:59
Uvidíme hru 5 na 3. Bergman ošklivě zfaulován.
47:37
Bergmanova střela zblokována Vágnerem.
46:26
Vyloučen hráč #79 Lukáš Holásek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zvedání florbalky.
46:26
Obrovská šance pro Bolku na navýšení skóre - domácí tým čeká druhá přesilová hra.
44:03
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman bez asistence (6:5).
44:03
Další přesnou trefu do levého horního rohu vysílá boleslavský kapitán a bere tak na sebe vedení svého týmu.
42:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #5 Petr Vaverčák (5:5).
42:46
Domluvený signál hostí se povedl přenést na hřiště a Brno tak srovnává skóre dnešního zápasu.
42:40
Brno rozehrává před boleslavskou brankou.
41:22
Fišera trefuje pouze boční síťku.
40:00
40:00
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostí.
40:00
Střely ve 2. části: 5:10
40:00
39:24
Nebezpečná standardka před boleslavskou brankou.
38:48
Hartova prudká střela pouze do těla Koudelky.
37:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #5 Michal Fišera (5:4).
37:18
Duben rozproudil celou halu, po přesné střele posílá svůj tým do vedení.
34:29
Duben v souboji se Zemánkem - balonek pro domácí.
34:01
Obě strany teď zvolňují své tempo.
31:23
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #49 Adam Vágner (4:4).
31:23
A máme vyrovnáno.
31:18
Pužman ztrácí balonek a hosté v zápětí trestají tuto chybu domácích.
29:28
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #75 Richard Kalousek (4:3).
29:28
Velmi rychlá akce hostí - Kalousek od své branky vysílá prudký balonek na Vágnera, který úspěšně zakončuje.
27:39
Boleslav se dnes může na svého brankáře opravdu spolehnout, Týc předvádí další nádherné zákroky.
26:14
V hale panuje nepopsatelná atmosféra. Fanoušci obou týmů burcují hráče k co nejlepším výkonům.
23:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Petr Vaverčák, asistoval #79 Lukáš Holásek (4:2).
23:17
Vybojovaný balonek od Holáska, doklepává Vaverčák za záda Týce.
22:45
Vágnerovi cinká tyčka.
20:44
V první šanci druhé třetiny brněnský Zukal - Týcovu branku přestřeluje.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny získávají domácí.
20:00
Střely v 1. části: 9:7
20:00
18:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #45 Filip Bergman (4:1).
18:49
V poslední vteřině přesilovky domácích, Pužman prudkou střelou prostřeluje Koudelku a využívá početní výhodu.
16:50
Vyloučen hráč #54 Filip Mazáč družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zvedání florbalky.
16:50
Boleslav si zahraje svou první přesilovou hru tohoto utkání.
16:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #77 Michal Veselovský, asistoval #84 Adam Zukal (3:1).
15:57
Fišera výhozem vpřed rozjíždí další boleslavskou akci, zakončuje Duben - branku míjí.
13:18
Brněnští se pokouší otevřít své skóre, většinu střel ale blokují domácí hráči.
12:46
Vaverčákovu akci zastavuje Šourek.
11:23
Vaverčák v souboji s Hartem vybojoval balonek pro Brno. Standardka před brankou domácích.
09:17
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #5 Michal Fišera (3:0).
09:17
Sehraná dvojka Fišera - Pužman navyšuje vedení domácích. Pužman backhandem do pravého dolního rohu prostřeluje Koudelkovu branku.
08:29
Mazáč střílí pouze do bloku Venery.
07:33
Týc chytá další nečekanou ostrou střelu Vágnera.
07:20
Kalousek obírá Pužmana o balonek.
06:14
Po rozehrávce domácích, zkouší další střelu na Koudelku zkušený Fišera.
04:33
Vágner v souboji s Feiglem vybojoval balonek pro svůj tým.
03:11
Týc má hru pod kontrolou.
02:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #31 Ondřej Duben (2:0).
02:29
Duben na Hendrycha a Boleslav jde po této krásně provedené akci do dvoubrankového vedení.
02:02
Fanoušci obou týmů vedou hráče do velmi vysokého tempa hry.
01:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #59 Petr Špaček bez asistence (1:0).
01:49
Boleslav jde do vedení. Po krásné akci domácích se prosazuje Špaček.
00:19
V první šanci Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Martin Koudelka; hráči v poli: Michal Veselovský, Filip Mazáč, Richard Kalousek, Adam Zukal, Adam Vágner
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Michal Fišera, Ondřej Pužman, Filip Bergman, Jakub Šourek, Ondřej Duben