2:0
4:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - Florbal T. K. S. - TJ Turnov  9:0
6. Jan Michalec, 9. Petr Špaček, 11. Aleš Chmelař, 20. Matěj Miclík, 24. Ondřej Honc, 34. Matěj Boček, 35. Jiří Miler, 41. Ondřej Honc, 45. Ondřej Honc; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Karel Schamberger 5 - Ondřej Šafář 12; po třetinách: 3:0, 2:0, 4:0;
Komentář domácích Bína Jakub (Trenér):
Zápas nám ukázal na čem musíme zapracovat. Snažili jsme se o rozehrávku do hlubokého bloku soupeře, ale měli jsme špatné rozhodování v kapsách. Měli jsme spoustu zbytečných ztrát. Ve třetí třetině jsme od toho upustili a na výkonu to bylo znát. Nejkoukatelnější úseky hry byly v našem oslabení. Děkujeme soupeři za sérii a těšíme se na další zápasy.
Komentář hostů Jiránek Tomáš (Vedoucí):
Po dnešním zápase musím kluky navzdory konečnému výsledku pochválit za obrannou část hry. Bylo vidět, že síly postupně ubývají, a proto soupeř trestal každou chybu. Do útoku byl pokyn jasný, dlouhý nakopávaný a trefovat zařízení. Část jedna se nám dařila, ale se zakončením už tak spokojený nejsem. Děkuji klukům za celou sezónu, T. K. S. nekončí. Poděkovat se sluší také naším fanouškům, kteří s námi letos poprvé nemuseli cestovat na Šluknov a do Prunéřova, ale fandili nám proti nejlepším týmům v ČR.
45:00
Střely ve 3. části: 9:2
45:00
44:54
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #64 Ondřej Honc, asistoval #3 Matěj Miclík (9:0).
44:10
Po nepovedené rozehrávce hosti jsou domácí opět na balonku.
40:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #64 Ondřej Honc, asistoval #77 Jan Michalec (8:0).
40:47
Boleslav se i v dalším oslabení prosazuje a navyšuje svůj náskok.
40:17
Vyloučen hráč #71 Jiří Miler družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nesportovní chování.
40:17
Turnov si zahraje další přesilovku.
40:02
Turnov ke konci zápasu zvedl tempo.
39:10
Hosté neproměnili největší šanci zápasu co doteď měli, skóre zůstává tedy neměnné.
38:01
Timeout Florbal T. K. S. - TJ Turnov
37:43
Šafář teď blokuje jednu střelu za druhou.
35:07
Standardka pro domácí po faulu na Miclíka.
34:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #71 Jiří Miler bez asistence (7:0).
33:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #57 Matěj Boček bez asistence (6:0).
33:16
Domácí ani v oslabení nezahálí a přidávají další gól.
31:26
Vyloučen hráč #97 Simon Menke družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:53
Skvělý zákrok Šafáře proti Menkeho střele.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:1
30:00
26:30
Domácí obrana nedává soupeři sebemenší šanci.
25:40
Standardka pro hosty.
25:25
Menke obral hosty o míček těsně před brankou domácích a uklidňuje situaci.
23:54
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
23:54
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #64 Ondřej Honc, asistoval #57 Matěj Boček (5:0).
21:59
Miler obral hosty těsně před brankou o balonek a míří směrem k Šafářovi.
21:14
Chmelař v krásné individuální akci se dostal až k zakončení, které ale míří mimo branku Turnova.
19:36
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #10 Daniel Bruntz (4:0).
19:27
Domácí v plném počtu.
17:23
Vyloučen hráč #77 Jan Michalec družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:52
Vyloučen hráč #57 Matěj Boček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
16:52
Boček se po Honcově chybě snažil zachránit situaci, ale počínal si nedovoleně a tak ho dvě minuty na trestné neminou.
13:57
Zikmundovu dělovku vykryl Šafář ramenem.
12:34
Hostující Kořínek přerušuje boleslavskou akci, kterou rozjíždí Špaček.
11:55
Hosté se konečně dostali do větší šance, která ale končí neúspěšně.
10:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #57 Matěj Boček (3:0).
10:13
Chmelař využívá další boleslavskou šanci a posouvá svůj tým už do tří-brankového vedení.
09:58
Turnovu se nedaří přejít ani půlící čáru.
08:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #46 Patrik Šebek (2:0).
06:01
Petrák vzápětí ve velké další šanci domácích.
05:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #71 Jiří Miler (1:0).
05:23
Miler našel Michalce, který následně propaluje brankáře hostí.
04:12
Šebek prudkou střelou prověřil Šafáře.
02:30
Nepřesná rozehrávka hostí zpoza branky domácích zajistila další únik domácích směrem k Šafářovi.
02:01
Bolka zatím svírá soupeře na jeho obranné polovině.
01:02
Miclík v první větší šanci domácích přestřeluje branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal T. K. S. - TJ Turnov : brankář: Ondřej Šafář; hráči v poli: Antonín Bugno, Filip Hájek, Viktor Kořínek, Michal Daněček, Vojtěch Janů
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Karel Schamberger; hráči v poli: Jiří Miler, Daniel Bruntz, Petr Špaček, Aleš Chmelař, Patrik Šebek