2:2
- : -
Orka

Prague Tigers - Orka 2:3
34. Slavomír Trepera, 37. Slavomír Trepera - 8. Jan Maršík, 42. Tomáš Bodlák, 43. Lukáš Holada; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Tomáš Nechutný; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Filip Češner 24 - Adam Woller 20; po třetinách: 0:1, 0:0, 2:2;
Komentář domácích Průša Tobiáš (Asistent trenéra):
Klasický play-off zápas. Do druhé třetiny opatrné z obou stran, ve třetí už to mělo grády. Děkujeme soupeři za sérii, my se musíme do příštího kola hodně zlepšit.
Komentář hostů Hejtík Filip (Vedoucí):
Škoda neproměněných šancí, utkání bylo vyrovnanější než včera, rozhodně nevypadalo jakože proti sobě hraje tým z prvního a třetího koše. Díky hráčům za sezónu, díky divákům, soupeři gratulujeme
45:00
Střely ve 3. části: 9:8
45:00
45:00
Tigers vychází z dvojzápasu vítězně a už můžeme slyšet ze střídačky vítězný chorál NANANA
44:47
Timeout Prague Tigers
44:20
Jiřička zkoušel trefit z poloviny hřiště prázdou bránu, ale tesně minul.
43:25
Orka jde do šesti
42:45
Ščasný čaruje s balonkem v rohu, získává faul
42:21
Branku družstva Orka vstřelil #59 Lukáš Holada, asistoval #80 Tomáš Bodlák (2:3).
41:51
Timeout Orka
41:28
Orka v přesilovce vyrovnává, ale na postup musí ještě pár gólů přidat
41:27
Branku družstva Orka vstřelil #80 Tomáš Bodlák, asistoval #59 Lukáš Holada (2:2).
40:02
Linhart při hře 4 na 4 netrefuje prázdnou bránu. Učil se asi od Lamberka, toho nejlepšího v tomto oboru.
39:59
Vyloučen hráč #8 Radek Šach družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
39:33
Série naražeček mezi Treperou, Ščasným a Snižkem končí zakončením nad
38:27
Vyloučen hráč #12 Oliver Voldřich družstva Orka na 2 minuty za bránění ve hře.
36:50
Trepera dneska už dvougólový. Před zápasem ale slíbil tři, takže má jestě nějakou práci před sebou.
36:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera bez asistence (2:1).
36:26
Gólem Tigers se neoživili jen fanoušci, ale i hra. Najedou se hraje v úplně jiném tempu než první dvě třetiny
36:00
Eichler statečně bojuje o balónek za brankou Orky
34:40
Gól domácích rozproudil krev všech fanoušků. Ted'už to je zápas play-off jak má být
33:47
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #85 Simon Ščasný (1:1).
33:38
Trepera z nulového úhlu, tentokrát už úspěšný
33:13
Vyloučen hráč #12 Oliver Voldřich družstva Orka na 2 minuty za sekání.
32:31
Syrový se objevil úplně sám před bránou. Zakončil z voleje, balónek poskakoval na brankové čáře, ale gól stále nikde.
30:53
Halou zní jasné pokyny pro Treperu od trenéra Janeby, útočník Tigers se totiž zapomněl v obraně
29:07
Orka zatím v přesilovce nic moc nepředvedla. Hráči si posílají balónek okolo obraného bloku domácích a když už přijde střela tak promáchnou
28:21
Vyloučen hráč #98 Matěj Gross družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.