1:1
2:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:2
15. Anna Kytlicová, 32. Radka Niemczyková, 42. Anna Kytlicová, 48. Karolína Bínová - 18. Karolína Lískovcová, 31. Eva Křtěnová; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:2 + Lucie Baldreichová 4; využití: 3:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 14 - Michaela Galušková 16; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:0;
Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér):
Domácí atmosféra a fanoušci nás tankovali energií celých 60 minut a bylo to hrozně moc znát. Holkám se navíc podařilo dát do hry skoro 100% věcí, které jsme si po včerejšku řekli a ve výsledku jsme i s velkou pomocí výborně chytající brankářky udrželi Chodov na dvou gólech. Sérii by mnohem víc sedělo semifinále nebo finále, ale i tak jsme rádi, že se vracíme do Prahy a že je to zase úplně otevřené.
Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér):
Dnes si musíme přiznat, že jsme byli o dost horším týmem, než byla Ostrava. Od začátku nás soupeř svou aktivitou přehrával a nám se nepodařilo přes výbornou obranu dostat. Se 2 góly se nevyhrává, nejsme tým, který si toto může dovolit a je zapotřebí, abychom společně přišli na to, jak si příští zápas pomůžeme. Těžké situace známe a umíme v nich vyhrávat!
60:00
Střely ve 3. části: 6:6
60:00
59:44
Závěrečný nápor Chodovo v šesti hráčkách domácí FBC ustálo.
57:35
Chodov přistoupil ke hře v šesti, zatím to je ale jen obehrávání balonku podel mantinelů.
54:59
Dvě dobré střely domácí Červenkové.
54:02
Chodov je v přesilovce velmi nebezpečný, ale ke golu to zatím nevede.
52:34
Vyloučen hráč #90 Aneta Feiková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
49:43
Chodov teď v tlaku.
48:53
Velká šance domácího týmu končí zákrokem brankářky Galuškové.
47:39
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
47:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #71 Karolína Bínová, asistoval #21 Kristýna Gajdečková (4:2).
46:58
Nebezpečná střela Chodova ve vlastním oslabení.
46:04
Útočnice FBC trefuje tyčku.
43:57
Vyloučen hráč #25 Lucie Baldreichová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2+2 minuty za sekání.
43:53
Při došvihu trefila chodovská hráčka domácí obránkyni do obličeje, budou z toho 2+2 minuty přesilovky pro domácí tým.
41:55
Chodov se snažil odpovědět na obdržený gol aktivitou v útočném pásmu, zvýšená aktivita vedla k dvěma nadějným situacím, avšak brankou ani jedna z nich neskončila.
41:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #71 Karolína Bínová (3:2).
39:29
Vyloučen hráč #98 Eva Křtěnová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
38:30
Chodovská útočnice trefuje tyčku.
37:00
V posledních minutách je hra velmi bojovná a bez vyložených šancí.
34:50
Velká šance FBC, brankářka hostí však nepřehlednou situaci ve svém brankovišti vyřešila.
32:40
Střela útočnice FBC po rozehrávce z rohu.
31:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #71 Karolína Bínová (2:2).
31:00
Vyloučen hráč #95 Iveta Veličková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #56 Barbora Vávrová (1:2).
29:30
Teď dvě šance Chodova v rychlém sledu.
28:52
Dobrá příležitost domácího týmu po výběhu zpoza branky, avšak hostující brankářka střelu pokryla.
27:15
Střela chodovské Skokové z výběhu mířila nad branku.
23:11
Střela útočnice FBC těsně vedle branky.
20:27
Závar před ostravskou brankou, Chodov ze skrumáže ale gol nevstřelil.
17:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (1:1).
16:44
Vyloučen hráč #33 Adéla Červenková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
15:53
FBC je teď častěji na míčku.
14:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (1:0).
13:44
Chodovská útočnice chtěla míček letící brankovištěm dopíchnout do branky, avšak těsně na míček nedosáhla.
12:50
Další šance domácího FBC.
11:22
Velká šance Červenkové po breaku, hostující brankářka však předvedla skvělý zákrok.
10:34
Posledni minuty zápasu se nesou v duchu pečlivé obrany na obou stranách hřiště.
08:46
Dvě nebezpečné střely Chodova v rychlém sledu.
07:15
Střela útočnice FBC po výběhu zpoza branky, brankářka Galušková předvedla důležitý zákrok.
05:50
Nahození obránkyně FBC z půlky hřiště hostující brankářku Galuškovou nepřekvapilo a míček v klidu vyrazila.
04:25
Chodovské hráčky pěkně sehrály nacvičenou akci z rozehrávky z rohu, avšak těsná obrana FBC střelu zblokovala.
02:59
Chovov si z breakové situace vytvořil nebezpečnou střelu od mantinelu, zamířila však těsně vedle tyče domácí branky.
02:31
Střela obránkyně FBC mířila mimo branku.
00:56
První nebezpečná situace vznikla před domácí brankou, Chodovská hráčka střelou od mantinelu prověřila brankářku Hriškovou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michaela Galušková; hráči v poli: Kristina Venerová, Michaela Moravcová, Monika Halamová, Lucie Baldreichová, Barbora Vávrová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Karolína Bínová, Nela Blažková, Radka Niemczyková, Rozálie Janošová, Adéla Feiková