2:1
0:4
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Panthers Praha 5:9
4. Jeroným Škvařil, 8. Jeroným Škvařil, 12. Mikuláš Weinstein, 34. Jeroným Škvařil, 39. Jan Zouhar - 2. Marek Urban, 8. Matěj Motl, 10. Matyáš Uher, 19. Ryan Ian Rolan, 28. Šimon Jelínek, 46. David Beneš, 55. Marek Urban, 56. Matyáš Uher, 58. David Zelinka; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Daniel Hampl 17 - Julius Šabler 13; po třetinách: 3:4, 2:1, 0:4;
Komentář domácích Menšík Jan (Trenér):
Dnešní zápas se těžko hodnotí - dnes na střídačce ani ve hře nebyl takový přístup, abychom mohli toto utkání považovat z naší předvedené hry za play-off zápas a, dovolím si trochu oponovat soupeři, na hřišti jsme dnes byli lepší maximálně 10 minut. Budeme muset zítra do Prahy přijet z úplně jiným nastavením, abychom mohli pomýšlet na vrácení série do Brna.
Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra):
Dvě třetiny byli domácí lepší, hladovější a jistější na míčku. My musíme zítra začít tak, jak jsme dnes končili, to jest v laufu, na vlně, bez toxicity a pozitivně na střídačce od VŠECH hráčů! Máme první bod a pro něj jsme sem přijeli. Díky všem za zápas a zítra prosím všechny se přesunout od onlinu do Rudné, budete potřeba!
59:13
Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování florbalky.
57:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #27 Antonín Ježek (5:9).
55:52
Gulls jdou do šesti.
55:45
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
55:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #31 Samuel Hron (5:8).
55:25
Šikovná ruka Hampla teď podržela gulls.
54:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban bez asistence (5:7).
54:32
A panteři právě z braku dávají gol a odskakují na 2 brankový rozdíl.
54:00
Panteři už střeží svoji bránu a snaží se hrát dopředu pouze na braky.
51:55
Panteři trefují tyč v oslabení, Hampl to musí mít dobře postavené dneska, jak říká sekoš:"Je to něco neskutečnýho dneska."
51:17
Škvařil trefuje břevno... Velká smůla pro gulls.
50:36
Vyloučen hráč #81 David Beneš družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
50:36
Gulls si zahrají přésu a zkusí zdramatizovat stav zápasu.
48:45
Zicha teď ověřil Hamplovi fotbalové dovednosti, ten ustál, ale hned v zápětí panteři trefili spojnici. Všichni fanoušci na hale jsou z toho celí hotoví.
47:28
Hra se nám tady začíná přiostřovat.
45:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #27 Antonín Ježek (5:6).
44:06
Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká florbalka.
42:12
Sekoš na stolku říká, že to je a bude napínavý jak kšandy.
38:48
Weinstein se teď krásně popral v souboji o balonek.
38:27
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #54 Jan Zouhar, asistoval #24 Marek Mitáš (5:5).
38:27
Máme tu srovnáno!!
38:10
Jery krásně vyváží balony a panteři z toho mají problémy.
37:18
Mity nebezpečně tečoval balonek před bránou panterů, bohužel však chyběli milimetry a balonek by byl v bráně.
35:30
Hampl likviduje další únik pražanů.
34:25
Hampl teď vytáhl neskutečnou lapačku jak Dominik Furch ve čvrtek proti Mladé Boleslavi.
33:52
Jery kompletuje hattrick.
33:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #37 Ondřej Valeš (4:5).
31:00
Gulls se štěstím přežívají oslabení bez inkasovaného golu.
29:34
Valeš šel obětavě blokovat střelu.
28:51
Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
28:51
Gulls is zahrají oslabení.
27:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek bez asistence (3:5).
27:23
Panteři dávají gol, sice nebude asi v nominaci na gol mesice, ale každý se v play-off počítá.
26:00
Panthers lepší na balonku, ale zatím nepřišli na to jak překonat Hampla ve 2. třetině.
25:00
Hampl podržel gulls chyceným únikem.
24:22
Hlaváč na středu teď nohou jako Hrabina když střílí 35 metrů od brány.
23:23
Opět hra nohoru dolu...
20:55
Zicha ukázal krásný výběh až z rohu na osu hřiště, vystřelil a bohužel bránu minul.
18:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Ryan Ian Rolan bez asistence (3:4).
18:45
Panteři si berou vedení.
17:41
Panthers poslední minuty lepším týmem.
16:41
Krásná sehraná akce od panterů, musím se přiznat lehce jsem se zapotil.
14:30
Mitáš z první nemířil vůbec blbě.
13:40
Gulls už na hřišti běhají v pěti.
12:35
Gut si našel balonek na středu a vyslal krásný laser, Šabler však napozoru.
11:50
Panteři opatrně na balonku v přesilovce.
11:27
Vyloučen hráč #44 Marek Habler družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #38 Lukáš Boček (3:3).
11:10
Tzv. nedáš dostaneš.
11:01
Monster save by hampl.
09:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #57 Marek Leiš (2:3).
09:25
Véča si na lavičce gulls maluje obrázky slunička a autička jako Pepik Hnátek z okresáku.
08:42
Výborný Škvařil do zadu.
07:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Matěj Motl, asistoval #57 Marek Leiš (2:2).
07:47
A máme tu srovnáno.
07:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #24 Marek Mitáš (2:1).
07:12
Jery to tam ze stejného místa posílá znova.
06:41
Hampl teď trochu skluzoval jako Endl.
06:25
Výborný zákrok Šablera.
05:57
Vyloučen hráč #57 Marek Leiš družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
05:45
Výborně Kryštof Dohnálek zblokoval střelu panthers.
03:48
03:48
Jeroným Škvařil krásně natáhl od modré jako jeho kolega v obraně Mara Mitáš.
03:32
Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky.
03:15
Tomáš Dvořák je naštvaný, že nejede stream. Tome omlouváme se.
01:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #81 David Beneš (0:1).
01:51
Hosté se ujímají vedení.
00:01
Zdravím všechny příznivce juniorského florbalu. Domácí jsou dnes v lehce netypické sestavě z důvodu jarních prázdnin.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: David Zelinka, David Beneš, David Pech, Antonín Ježek, Marek Urban
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Hampl; hráči v poli: Marek Mitáš, Jeroným Škvařil, Ondřej Valeš, Marek Habler, Vojtěch Gut