0:1
4:1
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - Finance Novák FBK Jičín B 5:4
10. Filip Jech, 31. Matěj Hnízdil, 35. David Nossek, 37. Michal Novák, 39. Denis Horák - 3. Miroslav Grund, 11. Jakub Houžvička, 30. Martin Petrgál, 37. Miroslav Grund; rozhodčí: Maximilián Mako - Petr Drahoňovský; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 16 - Matěj Kraušner 20; po třetinách: 1:2, 0:1, 4:1;
45:00
Střely ve 3. části: 8:5
45:00
44:35
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
40:30
Vyloučen hráč #99 Adam Florian družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za sekání.
38:28
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #4 Jakub Novotný (5:4).
36:54
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #69 Michal Novák, asistoval #1 Matyáš Klázar (4:4).
36:27
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #93 Petr Kryl (3:4).
34:59
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #99 David Nossek, asistoval #97 Daniel Holubec (3:3).
30:04
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #21 Matěj Hnízdil bez asistence (2:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:8
30:00
29:36
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #9 Martin Petrgál, asistoval #3 Marcel Jeřábek (1:3).
27:36
Vyloučen hráč #6 Denis Horák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
17:52
Vyloučen hráč #20 Vilém Zábranský družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
16:33
Vyloučen hráč #77 Adam Sucharda družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za hra bez florbalky.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:7
15:00
10:01
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #90 Jakub Houžvička, asistoval #99 Adam Florian (1:2).
09:08
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #95 Filip Jech, asistoval #97 Daniel Holubec (1:1).
02:25
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #31 Vojtěch Plecháč (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Maximilián Mako a Petr Drahoňovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín B:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matyáš Klázar; hráči v poli: Ondřej Holba, Lukáš Turek, Michal Novák, Martin Pikora, Matěj Hnízdil