0:5
2:4
- : -

MITEL Florbalová akademie MB - Finance Novák FBK Jičín 2:9
53. Mayya Lytorova, 56. Markéta Kosová - 30. Eva Preisslerová, 31. Kristýna Bachmaierová, 34. Gabriela Žůrková, 39. Martina Kleinová, 40. Michaela Kacelová, 44. Michaela Kacelová, 50. Šárka Egrtová, 57. Michaela Kacelová, 58. Eva Preisslerová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Eva Klementová 18, Klára Šimonová 10 - Alena Vokatá 23; po třetinách: 0:0, 0:5, 2:4;
57:43
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #6 Monika Hašková (2:9).
57:33
Jičín i tuto třetinu chce vyhrát a Kacelová doklepává balkónek za záda Šimonové.
56:34
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #24 Šárka Egrtová (2:8).
56:19
Bauerová střílí do masky Vokaté.
55:22
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #8 Markéta Kosová, asistoval #40 Aneta Hlušičková (2:7).
55:21
Krátce po konci trestu Kosová využívá situace a snižuje stav utkání.
54:09
Taky ale chybu kterou využívá Preisslerová. Druhý samostatný únik znovu a s klidem likviduje Šimonová.
53:34
Domácí zatím přehrávají oslabený Jičín přihrávkami a vidíme zajimávé šance.
53:15
Vyloučen hráč #24 Šárka Egrtová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
53:15
Domácí si zahrají druhou přesilovou hru v tomto utklání.
52:28
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #36 Mayya Lytorova, asistoval #45 Michaela Bauerová (1:7).
52:27
Domácím se konečně zadařilo a souhra Lytorova-Bauerová končí za zády Vokaté.
51:50
Kacelová si dala nájezd na Šimonovou, ta se ale nenechala rozhodit a samostaný únik s klidem likviduje.
51:14
Bauerová se pokusila najít Seifertovou před bránou, bólen se k ní nedostal.
49:01
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #24 Šárka Egrtová, asistoval #46 Zuzana Svobodová (0:7).
49:00
Opět nedostatečný důraz před domácí brankou využila Egrtová.
47:39
Bauerová zkusila dojít s balónkem až k Vokaté, těsně před zakončením její postup byl zastaven bránící hráčkou.
45:59
Třetina zatím vypadá lépe pro Jičín, který je ve všech směrech aktivnější.
43:49
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (0:6).
43:48
Jičín si připisuje další gól na svůj účet, střelu Bachmaierové ještě Šimonová zvládla zastavit, dorážku Kacelové už však ne.
42:39
Havlíková mohla otevřít skóre na straně domácích, ale její střela z osamoceného středu našla jen brankářku Vokatou.
41:53
Rozehrávka pro domácí tým na útočné polovině z rohu hřiště.
40:00
40:00
Jičin si během druhé třetiny zafinancoval pohodový náskok, uvidíme zda ještě něco zapíše do kasičky domácího týmu. Nebo naopak Akademie se dostane z této nelehké situace a zvratí svůj bezbrankový stav.
38:45
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #68 Martina Kleinová, asistoval #24 Šárka Egrtová (0:4).
38:45
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Klára Šimonová družstva MITEL Florbalová akademie MB
38:44
Jičín si nadělil ještě jeden gól do šatny a posouvá se na pohodový stav 0:4.
38:19
Rozehrávka z rohu pro Jičín.
36:37
Nahození od Miklíkové mohla využít Lytorová, ta ale skákající balónek neuklidnila na svou čepel.
34:25
Domácí tým po třech brankách dost znejistil a dělá značné chyby v rozehrávce.
33:25
Timeout MITEL Florbalová akademie MB
33:25
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (0:3).
33:25
Chybné nahození od domácího týmu zachytila Bachramierová, která dala nabídku Žůrkové a ta poslala míček pod nohou Klementové do brány.
30:58
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (0:2).
30:57
Jičín se po prvním gólu chytil a dává druhou branku v dnešním utkání.
29:39
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (0:1).
29:38
A máme tu první gól v utkání. Po promarněné akci 3 na 2 se míčku ujala Gabriela Žůrková, která našla před bránou samotnou Evu Praisslerovou.
29:00
Hra se uklidnila co se nebezpečných zakončení týče.
25:52
Teď zas naopak Jičín drží domácí tým na jejich vlastní polovině a nedovolí jim ani vystřídat.
24:42
Akademie si vytváří opravdu nebezpečné situace. Ke gólu chybí opravdu málo.
23:19
Zittová si od mantinelu prohodila míček na střed a dostala se do nebezpečného zakončení, bohužel do hloučku lidí před bránou Jičína.
21:53
Kuchařová zkusila jít sama přes střed hřiště, její střela však šla do bránící hráčky.
20:24
Jičín začíná hodně aktivně, vytváří vysoký tlak za bránou domácích.
15:59
Ziittová obrala hráčku Jičina a těžila z toho Miklíková. Bohužel toto zakončení končí v Jičínské zdi.
14:32
Další pokus Bauerové ale stále míří nepřesně.
14:07
Žůrková střílela a nebýt lehké teči domácí hráčky tak dojde na změnu stavu utkání.
12:48
Zittová hodila balónek na malé brankloviště, ten projel pod rukou Vokaté, přes brankovou čáru až k druhé tyčce a bránící hráčce která zachraňuje tuhle zajímavou situaci domácích.
12:17
Nebezpečná střela z půlky hřiště od Müllerové.
10:11
Kacelová se i v oslabení dostala do nebezpečného zakončení.
09:26
Vyloučen hráč #10 Gabriela Žůrková družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
09:26
První vyloučení v tomto utkání.
08:59
Švejdová zkusila střelu od střídačky soupeře, pokus končí jen v bránící hráčce.
07:49
Nepřesný nához Miklíkové vystihla hráčka hostí a Klemetová teď zachraňovala situaci 3 na nikoho.
06:15
Kacelová střílí tak akorát v úrovní nohou a Klementová s tím měla velké problémy.
05:07
Hlušičková vystihla dlouhou přihrávku hostí a Akademie jde do rychlého protiútoku.
03:48
Žůrková chtěla vystřelit na basketbalovém oblouku, Míček ji ale ujel a rozhodčí píská došvih.
02:49
Mülerová též zkouší Klementovou v bráně.
01:30
Svobodová měla tu čest jako první prověřit Klementovou.
00:01
Úvodní bule pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Kristýna Bachmaierová, Gabriela Žůrková, Michaela Kacelová, Eva Preisslerová, Nikola Kuchařová
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Lucie Seifertová, Aneta Hlušičková, Michaela Bauerová, Markéta Kosová, Mayya Lytorova
00:00
Dámy a pánové, vítám vás u dnešního 3. kola play-down extraligy žen. Proti sobě nastoupí tým hostí Finance Novák FBK Jičín a domácí MITEL Florbalová akademie.