1:1
1:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FAT PIPE Traverza 5:3
11. Jan Huleš, 12. Filip Štědrý, 15. Jan Huleš, 37. Filip Štědrý, 46. Ondřej Kuhajda - 7. Vojtěch Bagin, 31. Jáchym Syrovátko, 47. Tomáš Vávra; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 137; zásahy brankářů: Daniel Dolák 10 - Vít Lukáč 23; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:1;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Dnes jsme do zápasu vstoupili s chutí a troufnu si říci, že jsme zaslouženě vyhráli. To ale vzhledem k dalším utkáním nic neznamená. Děkuji soupeři a rozhodčím za hezké utkání. A samozřejmě díky i fanouškům za tradičně pěknou atmosféru.
Komentář hostů Řehulka Filip (Trenér):
Slavia ukázala proč skončila po základní části na prvním místě. Dnes nás na hřišti předčila snad úplně ve všem a zaslouženě bere první bod v sérii. Nám nezbývá než přes noc naběhat nějaké ty kilometry, abychom zítra soupeři stačili v jeho rychlém tempu. Pro nás se nic nemění, stále potřebujeme 3x vyhrát, abychom postoupili dále.
59:58
Děkujeme našim úžasným fanouškům! Tak zase zítra :)
58:42
Konečně hosté získali balonek a jdou opět do 6.
58:07
Domácí teď drží balonek a k ničemu Traverzu nepustí. Ta se do zběsilého napadání zatím nevrhá
57:41
Baginovu střelu zblokoval Šimeček a rovnou do prázdné branky zamířil, bohužel neúspěšně
57:21
Traverza odvolává brankáře a zkouší hru v 6.
57:06
Hosté hrají v plném počtu. Domácím se v početních výhodách zatím příliš nevedlo.
56:15
Zbývá méně než minuta přesilovky a domácím se zatím nedaří početní výhodu využít
55:06
Vyloučen hráč #12 Ondřej Valenta družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:06
Mikolášek byl u balonku dřív, Valenta se s tím ale nechtěl smířit a tvrdým zákrokem ho posílá za mantinel
53:53
Blažek trefuje Štipku, který se vydal do útoku. Blažek svoji chybu ale okamžitě napravil a vede protiútok domácích
53:06
Je vidět, že se domácí nikam neženou a pečlivě si připravují svoji další akci. Traverza se zatím do napadání nepouští
52:32
Fanoušci neustávají a stále fandí ze všech sil! Atmosféra je tu opravdu úžasná
52:03
Na míčku jsou nyní hosté a Fiala se snaží přijít s nějakou průnikovou přihrávkou.
51:03
Šimeček po nahrávce Štědrého trefuje pouze boční síťku Lukáčovy brány
50:46
Zbývá nám méně než 10 minut zápasu. Hosté musí pořádně zamakat, pokud chtějí zápas překlopit na svoji stranu.
50:36
Syrovátkovu střelu z půlky bez problémů chytá Dolák
50:18
Spolupráce Štipky a Bagina byla opět přerušena Štědrým. Ti dva mají opravdu smůlu
49:36
Hra je nyní nahoru dolů. Do pár šancí se dostali hosté i domácí. Žádný gól ale nepadl
46:53
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra z trestného střílení (5:3).
46:53
Poslední minuta byla hodně divoká. Zakončil to Sloupův úder do hokejky samotného hráče hostí před Dolákovo brankou. Následné trestné střílení poté s přehledem proměňuje Tomáš Vávra
46:21
Vyloučen hráč #23 Vojtěch Bagin družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:21
Dolákův slouhý výhoz hledal nabíhajícího Čížka, kterého ale sejmul bránící Bagin. Čeká nás situace 4 na 4
45:28
Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
45:28
Stejskal si při dostupování hráče v rohu pomohl nedovoleným zákrokem a hostí hrají druhou přesilovku
45:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #9 Pavel Šimeček (5:2).
45:18
Nedáš - dostaneš! Šimeček připravil přihrávkou Kuhajdovu střelu, která končí v Lukáčově síti.
43:21
Rozehrávka domácích z roku Lukáčova velkého brankoviště končí Mikoláškovo zblokovanou střelou
42:41
Napřed Valenta a potom z dorážky ještě Vávra se pokouší umístit balonek za Dolákova záda. Bohužel se nepovedlo
42:02
Třetí lajna domácích poctivě čekala na chybu Traverzy, když přišla, Fuchs se vytáčel do střely, byl faulován a vybojoval pro svůj tým standartku.
38:17
Domácí teď napadjí velice aktivně a nenechají Traverzu rozehrát.
36:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #41 Jiří Sloup (4:2).
36:13
Kapitán domácích se prosazuje podruhé v dnešním zápase, a to dělovkou po krásné nahrávce obránce Sloupa
35:45
Vávra teď slovně napomenul svého spoluhráče Pláška. Nebyl zřejmě spokojen s tím, že odpálil míček.
34:51
Traverza teď střídá na balonku a nedovoluje domácím, aby také vpustili na hřiště čerstvé síly
33:48
Fiala se prokličkoval skoro celým hřištěm, zastavil ho až předposlední hráč v cestě Konrady
33:01
Blažek, Sloup, Kuhajda a poté Šimeček pár přihrávkami prověřili obranu Traverzy. Ta byla pozorná
32:33
Chládek mířil příliš vysoko, střela byla ale tečovaná. Hosté standartní situaci rozehráli velmi opatrně
32:04
Dolák teď špičkou boty vykopává míček mimo branku a drží tak slávistický náskok
31:18
Míček domácím odskakuje od florbalek, ale stále se Traverze nepodařilo jim ho odebrat
30:14
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #50 Jáchym Syrovátko, asistoval #24 Tomáš Vávra (3:2).
30:14
Syrovátko krásnou trefou z půlky snižuje skóre dnešního zápasu a zároveň také proměňuje první přesilovku, kterou jsme dnes mohli vidět.
29:48
Štipka se netrefuje ani do branky, ani do hřiště a rozehrávku mají domácí
29:10
Fiala nyní neskutečně trefuje skákající balonek a skoro jsme měli sníženo! Dolák na poslední chvíli vytasil ručku
28:53
Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
28:35
Švácha se neobratně pokoušel sebrat balonek, zásahl pouze čepel a vysloužil si za tento zákrok dvouminutový trest
28:07
Fanklub domácích vytrvale fandí a bez přestání ženou svůj tým dopředu
27:08
Fiala Schubert a Bagin kombinují na vlastní polovině a čekají až se objeví možnost vyslat útočníky na branku
26:08
Schuller obětavě nastavil bok na zblokování Šváchovy střely
25:17
Bagin a Štipka se vydávají do útoku, Baginovi ale balonek sjel z čepele těsně před vystřelením
24:12
Plášek prohání obranu domácích a přebíhá s míčkem sem a tam za brankou, finální přihrávku, ale nevymyslel
23:27
Přečíslení 3 na 2 vyřešil Fuchs střelou, která končí pouze na zadním mantinelu
22:54
Švácha se pokoušel najít Porazila na středu, bohužel ho přihrávka minula
21:56
Dobré Stejskalovo nahození na odskakujícího Meda zachycuje obrana hostí a vydávají se do protiútoku
21:24
Balonek opět vybojovali slávisti
20:36
Traverza je aktivnější než na začátku první třetiny a zatím kombinuje po celém hřišti
15:50
Traverza se poprvé za zápas usídlila na chvíli na slávistické polovině a snaží se najít skulinu v obraně domácích
14:37
Stejskal poslal nahrávku přímo na Hulešovu hůl a ten se již svým druhém dnešním gólem postaral o zvýšení domácího náskoku
14:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #37 Adam Stejskal (3:1).
13:28
Štipka přerušil akci domácích fotbalovým kopem a hostům se povedla alespň část unavené pětice vystřídat
12:37
Hosté teď obětavě brání svoji branku, na kterou během poslední minuty šly asi 4 střely.
11:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (2:1).
11:40
To byla teda náhoda! Šimeček trefil svoji přihrávkou nabíhajícího Štědrého, ten míček nezpracoval ideálně, ale i přesto se mu backhandem povedlo vstřelit druhý gól a domácí jdou poprvé do vedení!
10:46
Švácha se objevil jako blesk z čistého nebe před golmanem hostí a zkusil zvýšit skóre. Lukáč ale jeho pokus zvládl ubránit.
10:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #8 Jakub Mikolášek (1:1).
10:07
Neskutečný ťukec teď předvedli utočníci druhé lajny! Konrady na Mikoláška, Mikolášek na Huleše a ten se nekompromisně trefuje za záda Lukáče!
09:33
Syrovátko naběhl do kapitána domácích Štědrého, ten ale zákrok ustál a vybojoval standartní situaci na soupeřově polovině
07:52
Porazil prověřil Lukáčovu pozornost střelou z dálky, ten vyráží do rohu
06:37
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #13 Jan Fiala (0:1).
06:37
Fiala si všiml volného Bagina, který se jako první hráč dnes dokázal prosadit
04:29
Po zmateném střídání domácích se ocitl Vávra sám před golmanem Dolákem, ten ale jeho pokus otevřít skóre zápasu vykryl a stav je stále 0:0
03:26
Blažek obral za Dolákovou brankou Vávru o balonek a opět rozehrávají slávističtí hráči
02:18
Po nepovedené souhře Fuchse s Katolickým při standartní situaci v rohu dostává Traverza první šanci k útoku