1:0
2:3
1:0

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FAT PIPE Traverza 5:4p
3. Jiří Sloup, 28. Jan Huleš, 43. Ondřej Kuhajda, 60. Filip Štědrý, 61. Jakub Mikolášek - 16. Vojtěch Bagin, 44. Jáchym Syrovátko, 52. Tomáš Josefovič, 59. Vojtěch Bagin; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 131; zásahy brankářů: Daniel Dolák 10 - Josef Bína 15; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:3, 1:0;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
O něco opatrnější utkání, než včera. Velmi vyrovnaný zápas, dnes to mohlo dopadnout jakkoliv. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Řehulka Filip (Trenér):
Dneska jsme byli blízko prvnímu bodu v sérii a zároveň tak daleko. Přestože jsme v roli outsidera, tak máme opravdu velké množství neproměněných šancí a individuálních NEVYNUCENÝCH chyb, který takový soupeř jako Slavia Plzeň prostě bude trestat.
Děkuji za utkání a doma se pokusíme odvrátit vyřazení z play off.
70:00
Střely v prodloužení: 1:0
60:43
60:44
A je rozhodnuto druhý bod do série si připisuje znova tým z města piva - SLAVIEE.
60:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #99 Jan Huleš (5:4).
60:05
Tohle utkání je pastvou pro oči každého fanouška kvalitního florbalu.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 7:5
60:00
59:12
Drama pokračuje a nás nejspíš čeká prodloužení.
59:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #37 Adam Stejskal (4:4).
58:34
Hosté poprvé v zápase vedou, Plzeň má minutu a půl na vyrovnání.
58:33
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
58:33
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #93 Ondřej Schuller (3:4).
56:30
Po vyrovnávacím gólu Traverzy se hra vyrovanala. Oba týmy mají šance, ale hlavní slovo mají golmani obou týmů.
51:31
Třetí třetina spíše než florbalové utkání připomíná přestřelku na divokém západě. Hosté dorovnávají na 3:3.
51:30
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #87 Tomáš Josefovič, asistoval #23 Vojtěch Bagin (3:3).
49:40
Plzeňané přežili oslabení bez větších vrásek na čele.
47:40
Výhodu přesilovky si vyzkouší po vyloučení Huleše taky Traverza.
47:39
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
45:53
Vyloučen hráč #24 Tomáš Vávra družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
45:28
Teč Konradyho Bína v pohodě vykryl.
43:26
Traverza se rozhodně nevzdává. Syrovátko snižuje na nejmenší možný rozdíl skóre, 3:2 pro Plzeň.
43:25
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #50 Jáchym Syrovátko, asistoval #13 Jan Fiala (3:2).
42:12
O dva. Takový je rozdíl skóre po gólu Kuhajdy.
42:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #41 Jiří Sloup (3:1).
41:39
Nadějná šance Traverzy. První střelu zblokoval Porazil a následnou dorážkou by Traverza neohrozila ani rugbystické ,,háčko,,.
40:01
Poslední část dnešního dění právě začala.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:5
40:00
37:05
Dolák v tváří v tvář vychytal samostatný únik Traverzy. Můj táta mi vyprávěl o zákrokách Dominika Haška a já budu vyprávět svým dětem vyprávět o zákrokách Dana Doláka.
36:46
Dnešní utkání sleduje přímo v hale 131 diváků.
36:04
Slavia při vlastní přesilovce svého soupeře doslova dusí ve vlastní šťávě, avšak bez gólového efektu.
34:53
Vyloučen hráč #70 Mikuláš Plášek družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:23
Fuch zboural jednoho z hostů, avšak Traverza z následné standartky nedokázala vytvořit nic.
30:12
Plzeň po vstřelené brance uklidnila hru a snaží se hlavně kombinovat.
27:31
Slavia se podruhé v zápase ujiímá vedení. Úspěšným střelcem se stal Honza Huleš.
27:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #56 Filip Konrady (2:1).
23:22
Oba týmy vstoupily do druhého dějství ve skvělém tempu.
21:36
Dolák podržel svůj tým brilantním zákrokem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:4
20:00
18:30
Hulešova střela nijak extra Bínu neohrozila.
16:00
A máme vyrovnáno, Josefovič pláchnul domácí obraně a střelou pod víko překonal Doláka, 1:1.
15:59
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #87 Tomáš Josefovič (1:1).
13:50
Kdo dnes čekal one-team show ten je na špatné adrese, Traverza se v posledních minutách zvedá a již mnohokrát vyzkoušela pozornost domácího golmana, avšak zatím bez gólového úspěchu.
11:41
Slavia ULTRAS znovu žene svůj tým k úpěchu, po celou dobu utkání zatím panuje skvělá atmosféra.
10:06
Po delší době drží hráči Traverzy míček na svých hokejkách.
09:49
Příklep Katolického nám změnu skóre nepřinesl.
08:39
Střela Meda těsně míjí poloodkrytou klec Bíny.
07:45
Traverza zatím zvládá oslabení na jedničku, drží míček a šetří čas.
06:39
Výhodu přesilovky dostane jako první v zápase Slavie.
06:38
Vyloučen hráč #70 Mikuláš Plášek družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za hra na zemi.
05:13
Plzeňský Karel Rachůnek (Jan Huleš) znovu ukázál, že tvrdá hra u mantinelu mu opravdu nedělá problém a zešrotoval jednoho z hráčů Traverzy.
03:55
Dostali jsme se do fázy hry, kdy konečně dostává ty správné obrátky a to je přesně to co chceme vidět.
02:47
Jako první se do vedení dostává Plzeň, prosadil se Sloup.
02:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #41 Jiří Sloup, asistoval #9 Pavel Šimeček (1:0).
02:19
Hra se v úvodních vteřinách přelívá z jedné strany na druhou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jan Fiala, Jáchym Syrovátko, Robert Štipka, Vojtěch Bagin, Tomáš Josefovič
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jiří Sloup, Filip Blažek, Ondřej Kuhajda, Filip Štědrý, Pavel Šimeček
00:00
Krásné nedělní odpoledne, vítám Vás u druhého zápasu semifinálového utkání Národní ligy - západ. Stav série je 1:0 pro plzeňskou Slavii. Tímto zdravíme všechny domovy, bary a restaurace, čekárny, ordinace, lékarny, nádražní haly, poslaneckou sněmovnu a taky prezidentskou kancelář.