1:4
1:3
- : -

FBC Falcons Žižkov - Orka Čelákovice C 2:9
20. Tomáš Kružík, 36. Tomáš Mojžiš - 9. Martin Mikšovský, 12. Vojtěch Rubeš, 13. Adam Houdek, 14. Václav Třešňák, 14. Martin Mikšovský, 19. Václav Třešňák, 27. Jan Mitka, 31. Adam Houdek, 35. Adam Houdek; rozhodčí: Vít Žebra - Filip Martinkovič; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Jakub Kocáb -9 - Vojtěch Nockin ?; po třetinách: 0:2, 1:4, 1:3;
36:00
35:57
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #33 Tomáš Mojžiš, asistoval #11 David Myšík (2:9).
34:26
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #17 Adam Houdek, asistoval #5 Jakub Houdek (1:9).
30:48
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #17 Adam Houdek, asistoval #37 Vojtěch Rubeš (1:8).
29:31
Vyloučen hráč #17 Petr Káda družstva FBC Falcons Žižkov na 2 minuty za vysoká florbalka.
29:03
Trestné střílení družstva FBC Falcons Žižkov neproměnil #35 Michal Myšík.
26:47
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #50 Jan Mitka, asistoval #47 Václav Třešňák (1:7).
24:00
24:00
19:43
Atmosféra nám houstne
19:36
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil #8 Tomáš Kružík, asistoval #11 David Myšík (1:6).
18:58
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #47 Václav Třešňák, asistoval #97 Tomáš Beran (0:6).
13:56
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #22 Martin Mikšovský, asistoval #37 Vojtěch Rubeš (0:5).
13:43
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #47 Václav Třešňák, asistoval #21 Jakub Jareš (0:4).
12:30
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #17 Adam Houdek bez asistence (0:3).
12:00
12:00
11:25
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #37 Vojtěch Rubeš, asistoval #22 Martin Mikšovský (0:2).
08:32
06:23
Vysoká hra,nízké kvality
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Žebra a Filip Martinkovič.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka Čelákovice C:
00:00
Line-up domácích FBC Falcons Žižkov: brankář: Jakub Kocáb; hráči v poli: Petr Káda, Tomáš Mojžiš, Tomáš Kružík, Michal Myšík, David Myšík