2:1
- : -
TJ Kyje

Panthers Praha F - TJ Kyje 9:2
7. David Kolář, 12. Dominik Korolus, 16. David Kolář, 18. David Kolář, 20. Miloslav Mattes, 22. David Kolář, 24. Martin Mattes, 26. Matěj Špalek, 35. Martin Mattes - 4. Tomáš Horský, 26. Valentýn Beneš; rozhodčí: Jan Sysel - Tomáš Veselý; vyloučení: 2:4 + Martin Horní 4 + Martin Horní TT; využití: 3:0; zásahy brankářů: Radek Brych ? - Dominik Lukeš ?; po třetinách: 2:1, 5:0, 2:1;
36:00
34:54
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #4 David Kolář (9:2).
32:58
Vyloučen hráč #14 Valentýn Beneš družstva TJ Kyje na 2 minuty za nesportovní chování.
32:58
Vyloučen hráč #14 Valentýn Beneš družstva TJ Kyje na 2 minuty za hrubost.
28:22
Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha F na 2 minuty za sekání.
25:56
Branku družstva TJ Kyje vstřelil #14 Valentýn Beneš, asistoval #44 Vít Moučka (8:2).
25:26
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #98 Matěj Špalek, asistoval #56 Miloslav Mattes (8:1).
24:00
24:00
23:37
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #98 Matěj Špalek (7:1).
21:50
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #4 David Kolář, asistoval #98 Matěj Špalek (6:1).
19:49
Vyloučen hráč #75 Martin Horní družstva TJ Kyje na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě.
19:49
Vyloučen hráč #75 Martin Horní družstva TJ Kyje na 2 minuty za sekání.
19:49
Vyloučen hráč #75 Martin Horní družstva TJ Kyje do konce utkání - technický trest.
19:02
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #56 Miloslav Mattes, asistoval #97 Martin Mattes (5:1).
17:45
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #4 David Kolář, asistoval #97 Martin Mattes (4:1).
15:07
12:00
12:00
11:20
Branku družstva Panthers Praha F vstřelil #63 Dominik Korolus, asistoval #84 Martin Bajer (2:1).
06:30
Vyloučen hráč #63 Dominik Korolus družstva Panthers Praha F na 2 minuty za sekání.
06:18
04:25
Vyloučen hráč #44 Vít Moučka družstva TJ Kyje na 2 minuty za vysoká florbalka.
03:17
Branku družstva TJ Kyje vstřelil #88 Tomáš Horský, asistoval #44 Vít Moučka (0:1).