2:1
0:5
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Wizards DDM SO Praha 10 3:6
18. Marek Zapletal, 27. Antonín Valíček, 31. Marek Zapletal - 40. Kryštof Počta, 45. Marek Sedliský, 49. Ruben Melchior Stibor, 57. Kryštof Počta, 58. Marek Sedliský, 60. Filip Černý; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Vítek Pospíchal 38 - Tomáš Rudolecký 21; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:5;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
Od nás dnes velmi sympatický výkon, celý tým makal a svědomitě plnil své úkoly. Škoda, že nám od poloviny zápasu začala docházet šťáva a že jsme nedokázali využít některou z přechodových situací, které nám soupeř svou aktivní obranou nabízel. Všichni kluci zaslouží velkou pochvalu a zítra se pojedeme do Prahy porvat o vítěztví. Soupeři a rozhodčímu děkujeme.
Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí):
V první třetině jsme měli spoustu šancí, ale branka z toho nebyla. Pak přišla nervozita a nic se nedařilo. Nepomohlo ani stažení na dvě lajny. V třetí třetině se sestava dále promíchala a začali jsme dávat branky. Zvládli jsme i hru 5 na 6. Děkujeme pořadatelům, divákům a těšíme se na další zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:18
60:00
59:59
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý bez asistence (3:6).
58:50
hosté vstřelují další dvě branky a otáčejí stav utkání
57:19
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #10 Jakub Sedliský (3:5).
56:57
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 Kryštof Počta, asistoval #87 Prokop Kočař (3:4).
48:37
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Ruben Melchior Stibor, asistoval #86 Matiáš Jaroš (3:3).
46:05
Martin Lank v gólóvé situaci trefil opět brankáře
45:29
Hosté byli blízko vyrovnání, trefili ale tyčku
44:11
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský bez asistence (3:2).
39:21
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 Kryštof Počta, asistoval #86 Matiáš Jaroš (3:1).
30:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #99 Martin Lank (3:0).
30:42
To byl gólový syfón z hole Marka Zapletala
30:38
Vyloučen hráč #38 Ruben Melchior Stibor družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za opakované přestupky.
29:05
Hosté zvládli oslabení
28:32
Domácí v přesilovce zatím moc šancí nevytvořili
27:02
Vyloučen hráč #86 Matiáš Jaroš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky.
26:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #98 Antonín Valíček, asistoval #69 Martin Tyll (2:0).
17:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #5 Adam Petřivalský (1:0).
16:01
Vyloučen hráč #86 Matiáš Jaroš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hákování.