1:0
3:0
- : -

Tatran Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:2
12. Ondřej Němeček, 20. Marek Beneš, 40. Marek Beneš, 45. Filip Eliáš, 57. Tomáš Hanák, 60. Marek Beneš - 10. Daniel Gärtner, 20. Ondřej Plíhal; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 175; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 10 - Roberts Blumbergs 22; po třetinách: 2:2, 1:0, 3:0;
Komentář domácích Fridrich Milan (Asistent trenéra):
Komentář hostů Purkrábek Miroslav (Trenér):
60:02
Napínavé utkání tedy nakonec na svoji stranu strhl Tatran. My se na vás budeme těšit zítra, ve stejný čas, na stejném místě, se stejnými aktéry, tentokrát při druhém kole čtvrtfinále. Brzy tedy napočtenou.
60:01
Celkový počet střel: Tatran 27 - SKV 12
60:00
Střely ve 3. části: 8:2
60:00
59:59
Poslední vteřiny zápasu už nic neřešily, domácí vyhrávají dnešní zápas a získávají první bod v sérii.
59:52
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš bez asistence (6:2).
59:52
Beneš obloučkem do prázdné branky kompletuje hattrick. 6:2
59:30
Klápa trefil nataženou nohu Kříže.
59:00
Poslední minuta, to už budou mít hosté velmi těžké.
58:33
Vinohrady nastěhované na polovině Tatranu.
58:05
A po uklidnění situace na vlastních florbalkách opět v šesti.
56:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #35 Marek Beneš (5:2).
56:32
Pátá branka domácích jde na vrub Hanákovi, zároveň donutila hosty vybrat svůj timeout.
54:44
Kreysova šleha těsně minula branku a zaplula mimo hřiště.
54:16
Kříž málem rozšlápnul míček, když si vyběhl mimo brankoviště.
53:40
Na první čtvrtfinálové derby si našlo cestu 175 diváků. Děkujeme za podporu!
52:24
Oba týmy se přetahují o každý milimetr na hřišti.
50:54
Plíhal trefil Kříže.
49:56
A o pár vteřin na to zvoní na straně SKV tyč.
49:34
Šindelář obklopen dvěma hráči Vinohrad napálil boční síť.
48:22
Kříž si poradil s přečíslením 2 na 1.
45:53
Teď měl Tatran setsakra štěstí.
44:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #37 Matěj Havlas (4:2).
44:15
Eliáš nikým neohrožen běžel a zavěsil ke vzdálenější tyčce Blumbergse. Tatran odskakuje do dvougólového vedení.
44:06
Hráči i střídačky teď něco reklamují, ale rozhodčí si nechtějí nechat mluvit do rozhodnutí.
42:30
Kreysa do bloku Procházky.
41:05
Pokračujeme v krasojízdě zblokovaných šancí a přihrávek.
40:01
Poslední buly v normální hrací době získaly Vinohrady.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:3
40:00
39:59
Šimek ještě v posledních vteřinách zkusil poslat míček na Blumbergse, hostující gólman chytá. Třetina nám tak končí za stavu 3:2 pro Tatran a vzhledem k dramatickému a běhavému průběhu hry se můžeme těšit na rozuzlení v poslední třetině.
39:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #77 Tomáš Hanák (3:2).
39:06
Střelec poslední branky Tatranu Beneš si zopakoval svou poslední akci z první třetiny a domácí tak dnes jdou poprvé do vedení.
38:53
Němeček témeř z poloviny hřiště o pár centimetrů minul branku.
37:59
Kříž jako hadí muž hned dvakrát za sebou vytěsnil střely.
34:25
Diváci z tribun musí mít nádherný zážitek i z vizuálních formací na hřišti.
32:49
Kříž měl letecký den.
30:50
Všichni tatraňáci tlačili míček i očima, ale gól nepadl.
30:09
Vinohrady přežily oslabení bez ztráty kytičky.
29:39
Benešovo nahození Blumbergs chytil.
28:24
Šimek trefil po teči plachtu za hřištěm.
28:09
Vyloučen hráč #84 Ivan Pergler družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
28:09
Pergler zatáhnul za brzdu sekerou.
27:07
Havlas nenašel volnou skulinku v brance.
26:14
Mühlfait nepropálil Blumbergse.
25:15
Kolísko odpálil míček do rohu hřiště.
24:07
Blumbergs s brankou už na svém místě úspěšně chytil míček.
23:40
Míček sice skončil v brance, ale ta byla notně posunutá z regulérní pozice, tudíž byl gól spíše "cvičný".
22:52
Ticho v hale dodává na dramatičnosti.
21:51
Šimek netrefil zařízení.
20:30
Horák trefil Křížovy kolenní chrániče, Hartman nedokázal dorazit.
20:01
Druhou třetinu zahajuje s míčkem na čepelích Tatran.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:7
20:00
19:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (2:2).
19:57
Vypadá to, že oba týmy si šetřily to nejlepší do závěru třetiny. Tatran nedopustil situaci inkasovaného gólu do šatny a opět dotahuje. Do druhé třetiny tak půjdeme "od nuly".
19:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Ondřej Plíhal, asistoval #74 Daniel Gärtner (1:2).
19:52
A přeci jen se hosté dostali do gólové šance, kterou proměnili. Střelec a asistent prvního gólu SKV si vyměnili pozice.
19:34
SKV opět u branky Tatranu, obrana s Křížem funguje.
18:48
Šimek zkusil plácnout bekhendem do míčku, Blumbergs dokázal vychytat horní růžek branky.
17:50
Povrch v hale dnes není k hráčům moc přívětivý, viděli jsme několik pádů a skluzů.
16:35
Kříž se stihl bleskově vrátit ze zákroku zpátky k dorážkám, ale spoluhráčům za propadlý míček moc nepoděkuje.
16:17
Čermák nedokázal přehodit míček přes nohy obrany SKV.
14:33
Eliáš botou zabránil gólu.
13:54
Nyní vidíme rychlá překlápění hry na obě strany, společně s úspěšnými zásahy obou brankářů.
11:58
Procházka po souboji skončil v tyčce branky.
11:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #37 Matěj Havlas (1:1).
11:25
Němeček vzal odpovědnost na sebe a se zvoněním tyčky se raduje z gólu. Máme srovnáno.
11:06
Hanák se neprosadil.
10:05
Tatran se pokusil odpovědět, Blumbergse zachránilo břevno a skrumáž hráčů před ním.
09:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Daniel Gärtner, asistoval #11 Ondřej Plíhal (0:1).
09:13
Gärtner se opřel do střely tak, že se síť za Křížem skoro ani nestiihla zavlnit a míček po gólu opustil branku. SKV tak otevírá dnešní gólový účet. 0:1
08:00
Kříž výhozem vybídnul Šindeláře.
07:41
Výhoda zneplatnila střelu, Kříž se i tak protáhnul.
06:35
Procházkova střela štípla Kříže do dlaně.
06:24
Havlas trefuje zámezí.
05:59
Eliáš trefil obloučkem rameno bránícího Hartmana.
05:27
Piskáček zajišťuje.
03:30
Horák vyjel na zteč, Kříž si vyjel a zmenšil střelecký úhel. Naštěstí pro Tatran nebyl ve volném prostoru nikdo ve žlutých dresech, kdo by dorážel.
02:47
Týmy se oťukávají v poměrně vysokém tempu, ale gól ne a ne padnout.
01:17
Blumbergs opět v akci, Šimek zkoušel střelu ze strany.
00:22
První střelu si ale připisuje Beneš. Blumbergs lovil míček z hrudi.
00:01
Úvodní buly do začátku čtvrtfinále vyhrává SKV.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Roberts Blumbergs; hráči v poli: Matěj Horák, Štěpán Čuda, Petr Hartman, Lukáš Gregor, Vojtěch Máca
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Němeček, Filip Eliáš, Tomáš Hanák, Matěj Havlas, Marek Beneš
00:00
Krásné sobotní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár momentů odehraje 1. kolo čtvrtfinále Livesport superligy mezi Tatranem Střešovice a TJ Sokol Královské Vinohrady. Utkání si můžete tradičně užít přímo s námi v hale, nebo v rámci online/video přenosu.
00:00
Celá základní část je za námi a my tak už známe všechny účastníky play-off i play-down. Cesta do finále ale ještě nějakou dobu zabere, jako první se musíme dostat přes čtvrtfinále a semifinále. Tatran si jako vítěz základní části ve výběrech soupeřů pro čtvrtfinále volil první, a ukázal na Vinohrady, které uspěly v osmifinále proti Ostravě. Čeká nás tak série pražských derby. Favorit po základní části je daný, ale jak se říká, play-off je jiná soutěž. Tak uvidíme.