5:1
4:1
- : -

Tatran Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:2
2. Ondřej Němeček, 21. Matěj Havlas, 23. Jonáš Kreysa, 26. David Šimek, 38. Vojtěch Kún, 40. David Šimek, 42. Martin Šindelář, 46. Vojtěch Kún, 47. Matěj Havlas, 54. Jakub Kolísko - 32. Ivan Pergler, 51. Lukáš Gregor; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 480; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 14 - Aleš Křepelka 34, Roberts Blumbergs 3; po třetinách: 1:0, 5:1, 4:1;
Komentář domácích Beneš Luděk (Trenér):
Komentář hostů Purkrábek Miroslav (Trenér):
60:02
Tatran tedy přidává i druhý čtvrtfinálový bod v domácím prostředí. Série se příští týden přesouvá do Riegerových sadů, kam samozřejmě můžete dorazit a podpořit hráče. Za pořadatelský tým děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště napočtenou.
60:01
Celkový počet střel: Tatran 47 - SKV 16
60:00
Střely ve 3. části: 20:6
60:00
59:59
A máme tu konec zápasu, který dnes Tatran poměrně přesvědčivě ovládl 10:2.
59:18
Hanák provětral míček ke stěně haly.
58:30
Blumbergs zabetonovává bližší tyčku a vytěsňuje míček.
56:11
Čuda dostal nějaký zásah směrem k hlavě.
53:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #23 David Šimek (10:2).
53:51
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Roberts Blumbergs družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
53:51
Kolísko přispěje do kasičky Tatranu za desátý gól zápasu. Také tímto vyhání Křepelku z branky a my můžeme do závěrečných minut přivítat Blumbergse.
53:09
Kolísko s tečí gólmana do autu.
52:58
Procházka přizvedl střelu až příliš.
51:11
Jiří Procházka viděl volné místo u Jurcovy bližší tyčky, ale gólman Tatranu se stihl dopřesunout a díru zalepit.
50:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #37 Štěpán Švejda (9:2).
50:38
Gregor snižuje na 2:9.
49:45
Klápa se nejprve vymotal přes obranu Tatranu a následně zakončil do Jurca.
48:00
Hala dnes praská pod náporem 480 skvěle fandících diváků. Moc děkujeme za podporu!
47:05
Šindelář s podporou zdravotníků a za potlesku diváků odkulhává z plochy s ovázaným kotníkem, a další góly tak dnes již nepřidá.
46:07
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
46:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Tomáš Hanák (9:1).
46:07
Havlas si vychutnal prázdnou branku po krosovce a donutil Vinohrady vybrat timeout.
45:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #5 Adam Tlapák (8:1).
44:03
Šindelář netrefil prudkou příhrávku a ještě skončil s bolestivou grimasou na zemi. Zřejmě kotník.
43:31
Meliš rozezvonil Křepelkovu helmu.
43:08
Na straně SKV zvoní tyčka.
42:48
Beneš ze strany trefil nohy na boku vyskakujícího Křepelky.
42:16
Vyloučen hráč #11 Ondřej Plíhal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
42:16
Plíhal nabrousil lokty a za hrubost odsedí dvě minuty.
41:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #35 Marek Beneš (7:1).
41:36
Šindelář přidává sedmou branku Tatranu.
41:23
Zblokovanou střelu Gregora chytá Jurco.
40:40
Beneš trefil rozkrok Křepelky, Havlas ho z dorážky ještě trochu protáhl.
40:01
Poslední buly regulérní hrací doby pro Tatran.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:7
40:00
39:59
S koncem třetiny Jurco držel pozornost, ale zasahovat nemusel.
39:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #25 Pavel Sládeček (6:1).
39:34
Sládeček po brejku vyzval Šimka, který se osamocen řítil proti Křepelkovi a "nájezd" proměnil. Zapisujeme tak 6:1 pro domácí.
39:09
Beneš oběhl branku, ale nedokázal zakončit.
37:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #22 Tomáš Jurco (5:1).
37:10
Jurco výhozem vybídl Kúna, který se nemýlil!
36:42
Šindelářova střela se otřela o roh branky.
35:53
Domácí jsou v plném počtu.
35:43
Němeček vyvezl míček a ušetřil tím cenný čas v oslabení.
35:19
Stuchlík netrefil volný prostor branky.
34:23
Stuchílk po souboji s Benešem skončil za mantinelem.
33:53
Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
33:53
Opět krátké odložené vyloučení, Kún sekal.
33:28
Klápa o pár čísel netrefil vzdálenější tyčku branky Jurca.
31:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (4:1).
31:32
I Vinohrady využívají svou přesilovku, trefuje se Pergler a umazává nulu ve skóre. 4:1 z pohledu Tatranu.
31:08
Klápa trefil aut, ale rozhodčí ještě viděli teč.
30:43
Vyloučen hráč #16 Martin Mühlfait družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky.
30:43
Krátké odložené vyloučení se mění na regulérní, Mühlfait nedovoleně blokoval hůl.
29:51
Jurco dostal naloženo.
29:04
Ke Kolískovi se dostal míček spíše překvapením, a podobně překvapivě s ním naložil minutím branky.
28:16
Standardky dnes Tatranu úplně nesedí.
28:05
Havlas neproměnil tutovku, kdy Křepelka akrobaticky vykopnul obě nohy do vzduchu.
27:35
Stuchlík zakleknul do krosové přihrávky Tatranu.
26:58
Jiří Procházka z prostoru pro buly přestřelil.
26:22
Kreysa trefil míček do Křepelkovy hrudi.
25:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #71 Ondřej Němeček (4:0).
25:23
Šimek dokázal procpat míček kolem hlavy Křepelky, čímž využívá přesilovku.
25:01
Němeček z vrcholu trefil blok.
24:41
Vyloučen hráč #37 Štěpán Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
24:41
Švejda sedí za sekeru.
23:55
Odložené vyloučení, Jurco na střídačce.
22:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #66 Vojtěch Kún (3:0).
22:53
Kreysa vymetl pavučiny ve vzdálenějším rohu Křepelkovy branky.
22:41
Kún střelou z půlky přestřelil hřiště.
20:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #71 Ondřej Němeček (2:0).
20:23
A hned tu máme bleskový gól z čepele Havlase! 2:0 pro Tatran.
20:01
Druhé buly do začátku třetiny po menším kolotoči a odrazu míčku ukořistil Tatran.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:3
20:00
19:58
Šindelář posadil Trojáčka na mantinel, ale víc už se nestalo. Tatran vyhrává první třetinu těsným rozdílem 1:0 a my se po přestávce můžeme těšit na další průběh utkání.
19:47
Křepelka zlikvidoval střelu Šindeláře, ale poté zřejmě utržil zásah florbalkou do helmy.
18:22
Vinohrady se snaží srovnat stav dlouhými náhozy, ale míček skončil mimo hřiště.
16:14
Šindelář pravděpodobně s tečí někoho z Vinohrad zamířil do hrudi Křepelky.
15:42
Meliš málem namazal Gärtnerovi, ale stihl si míček stáhnout zpátky na čepel.
15:03
Gärtnerův příklep chytá Jurco a dlouhým výhozem se osvobozuje.
14:26
Křepelka lapá.
13:16
Opět vidíme velmi běhavý florbal na obou stranách.
12:24
Rozhodčí si zavolali clonící hráče před Jurcem kvůli nějakým strkanicím.
11:29
Němečkova střela jen těsně minula branku.
10:14
Kún zabránil dorážce a navíc vybojoval nedovolený zákrok.
09:19
Kolísko trefuje síť za hřištěm.
08:00
Prostrčený míček na Eliáše našel připraveného Křepelku.
06:39
Jurcův daleký výhoz zachytil hráč SKV, ale odskočil mu míček do autu.
06:04
Plíhal orazítkoval tyčku Jurcovy branky.
05:40
Šimek trefil helmu Křepelky.
04:49
Beneš před střídáním stihl vystřelit.
03:47
Horák zakončoval do zdi tatranských obránců.
03:37
Piskáček zkusil střelu ze středu hřiště, míček skončil tečovaný v autu.
02:05
Gärtnerovi proklouzla florbalka při střele, míček tak skončil mimo branku.
01:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #35 Marek Beneš (1:0).
01:14
V ohlušující atmosféře se prosazuje kapitán Tatranu Němeček. Dnes jsme tedy na gól nemuseli čekat tak dlouho, jako včera. Gólově otevřeno máme už ve druhé minutě.
00:57
Tatran se ujal míčku.
00:01
Úvodní buly v pekle řepské haly vybojovaly Vinohrady.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Matěj Horák, Štěpán Čuda, Petr Hartman, Vojtěch Máca, Vojtěch Klápa
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Ondřej Němeček, Filip Eliáš, Matěj Havlas, Marek Beneš, Tomáš Hanák
00:00
Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár momentů odehraje druhé kolo čtvrtfinále Livesport superligy mezi Tatranem Střešovice a TJ Sokol Královské Vinohrady. Zápas si můžete, jako již tradičně, užít buď přímo v hale (se skvělou kulisou v podobě full-house díky PSN Souboji akademií) nebo u online/video přenosu.
00:00
Po 24 hodinách nás čeká další strhující zápas play-off. Včerejší průběh dlouho nenaznačoval dominanci Tatranu, domácí dokonce museli dotahovat a poprvé vedli až díky jedinému gólu ve druhé třetině. Definitivně odskočili a vítězství si pojistili až v poslední třetině. Uvidíme, jak se hráči obou týmů naladili na dnešní utkání a jak trenéři narýsovali strategie. Tatran poženou dopředu diváci posíleni o členy tatranské akademie, kteří mají mezi hráči své patrony. Čeká nás také přestávkový program o ceny.