0:0
1:1
- : -

Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 1:1
45. Adam Fišer - 43. Jan Karafiát; rozhodčí: Daniel Castrillo - Martin Procházka; vyloučení: 2 + Ondřej Penk 4:3; využití: 0:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Matěj Somol 23 - Lukáš Hekl 17; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:1;
Komentář domácích:
Až dnes hráči pochopili, jak je třeba přistoupit k zápasu play-off. Odhodlání, nasazení, to jsou atributy výkonu, které jsme dnes ve hře měli, bohužel jsme nedokázali to nejdůležitější a nejzákladnější, dát potřebný počet gólů, abychom postoupili. Zlepšíme tréninkový proces v příštích sezonách, ať můžeme takových těžkých zápasů odehrát daleko více a učit se ze zkušenosti, ne z teorie. Moc si vážíme fanoušků, kteří nás dorazili podpořit. 150 lidí na dorostencké play off je skvělý počet. V budoucnu věřím, že jim začneme doručovat úspěchy, ne jen zážitky.
Komentář hostů Minář Stanislav (Trenér):
V první řadě skvělá atmosféra, smekáme před diváky v jakém počtu dorazily, to je důvod proč to hrajeme. K zápasu, od nás chytřejší výkon než včera, hráli jsme se velmi dobře do obrany, méně kvalitně na míčku, to nás mrzí. Postup těší a pokračujeme dále, a připravvíme se na další soupeře, který nas čeká. Vážíme si tomu a hráčům děkujeme za výkony, byl to hrozně těžký víkend.
45:00
Střely ve 3. části: 9:6
45:00
44:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #19 Jan Holovej (1:1).
42:40
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #65 Matěj Mach (0:1).
38:55
Timeout Florbal Chomutov
33:22
Vyloučen hráč #72 Filip Žižka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:9
30:00
29:59
Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:21
Vyloučen hráč #5 Ondřej Penk družstva Florbal Chomutov na 2+2 minuty za hrubost.
22:22
Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:27
Vyloučen hráč #14 Tobiáš Fojtík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:8
15:00
10:53
Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Castrillo a Martin Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Hynek Špaček, Šimon Bohuslávek, Ferdinand Tomášek, Tobiáš Volf, Tomáš Bém
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: hráči v poli: Filip Žižka, Vít Sobek, Mikuláš Novotný, Tomáš Urban, Jan Holovej