3:1
0:3
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko B - TJ Jablonné nad Orlicí 4:5
5. Tadeáš Štarha, 14. Petr Marhold, 15. Tomáš Vopařil, 22. Jan Auxt - 5. Janek Jandejsek, 24. Janek Jandejsek, 28. Jakub Jirásek, 32. Tomáš Nový, 33. Tomáš Nový; rozhodčí: Petr Šimon - Martin Halousek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Štěpán Rozlívka 23 - Šimon Čada 32; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:3;
36:00
Střely ve 3. části: 11:8
36:00
34:40
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko B
34:40
Vyloučen hráč #61 Martin Brynda družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za bránění ve hře.
34:35
OT začalo presovat ale nedaří se jim prostřelit gólmana.
32:48
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #57 Tomáš Nový bez asistence (4:5).
31:47
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #57 Tomáš Nový, asistoval #61 Martin Brynda (4:4).
31:12
Rozlívka výhozem orazítkoval hráče Jablonného, protože stál v brankovišti a bránil mu ve hře.
27:35
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #60 Jakub Jirásek, asistoval #57 Tomáš Nový (4:3).
27:05
Rozívka ukazuje že mu utkání sedlo, nebojí se ani vyběhnout k mantinelu a fotbalově odkopnout míček.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 12:9
24:00
23:32
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #56 Janek Jandejsek, asistoval #61 Martin Brynda (4:2).
21:56
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #94 Jan Auxt, asistoval #4 Jakub Udržal (4:1).
20:35
Brankář hostů zázračně zachytil střelu Lány.
14:40
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #69 Tomáš Vopařil, asistoval #87 Ondřej Plašil (3:1).
13:17
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #76 Petr Marhold bez asistence (2:1).
13:17
Střela Marholda z půlky skončila v síti.
12:38
Plašil vyzkoušel pozornost gólmana hostů ale neúspěšně.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 13:11
12:00
11:49
Vopařil se dostal až za brankáře ale míček mu sjel z čepele.
09:10
Lánův průnik po mantinelu skončil pouze střelou do tyče.
04:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #7 Tadeáš Štarha, asistoval #59 Lukáš Broulík (1:1).
04:36
Broulík se prokličkoval obranou Jablonného a přihrál Štarhovi který bez váhání zavěsil.
04:06
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #56 Janek Jandejsek, asistoval #59 Michael Kosek (0:1).