1:0
1:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Aligators Šitbořice 3:2
3. Marie Bartušková, 38. Adéla Spoustová, 43. Marie Bartušková - 8. Tereza Lengálová, 58. Tereza Lengálová; rozhodčí: Zdeněk Rada - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 158; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 16 - Eva Kulíšková 16; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:1;
Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér):
Potvrzuji slova kolegy. Soupeř nachystanej, my správně nastaveni, duel hodný Play-Off. První třetinu jsme se trošku hledali a vstřebávali jinou soutěž. Od 2. třetiny jsme se zlepšili a začali soupeře přehrávat, vytěžili jsme však pouze jeden gól. V poslední části jsme si zkraje zkušeně hlídali výsledek a přidali další gól. Na konci jsme si zkomplikovali situaci vzájemným vyloučením a pustili soupeře do hry 5 na 4, ve kterém byl soupeř dnes nebezpečný. Konec dobrý všechno dobré, ale víme že první bod nic neznamená. Děkujeme soupeři a našim skvělým fanouškům za super atmosféru.
Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Asistent trenéra):
Někdo by řekl jen osmifinále 1. ligy žen, ale utkání se vším všudy. Takto má vypadat play-off. I přesto, že jsme si nepřipsali první bod v sérii, můžeme odejít s hlavou nahoře. Zápas rozhodly individuální chyby, které soupeř bez milosti potrestal. Však i toto k tomu patří. V neděli máme jasný úkol, vrátit sérii zpět sem. Děkuji holkám i soupeřkám, rozhodčím i neskutečným divákům. Na závěr bych chtěl poprosit všechny naše fanoušky, udělejte si v něděli čas a přijeďte udělat do Křenovice nezapomenutelnou atmosféru.
60:00
Střely ve 3. části: 5:7
60:00
58:30
Hra se s ubývajícím hracím časem začíná vyhrocovat.
57:29
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #4 Eliška Hroudná (3:2).
56:48
Vyloučen hráč #66 Marie Bartušková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za držení.
56:48
Vyloučen hráč #19 Jana Kubalíková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za bránění ve hře.
56:29
Aligators v šesti.
56:20
Timeout Aligators Šitbořice
53:52
Smutná vyslala na bránu Aligators jedovatou střelu.
50:11
Kulíšková si připisuje velmi pěkný zákrok!
48:58
Ondráčková zkusila vystřelit, trefuje blok.
47:58
Nesnídalová a její další šance!
45:42
Cihlářová střílí od mantinelu, i tentokrát si Kulíšková poradila.
42:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #11 Eva Smutná (3:1).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny opět pro Znojmo.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:6
40:00
37:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Adéla Spoustová bez asistence (2:1).
36:08
Nepříjemný střet Kubalíkové s Bartuškovou, zdá se, že je naštěstí vše vpořádku.
35:46
Nečasová rozběhla další protiútok.
32:12
Znojmo tentokrát oslabení ubránilo a je opět v plném počtu.
30:12
Vyloučen hráč #10 Bára Brančová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
29:22
Spoustové chyběl kousíček a dostala by Znojmo do vedení!
27:29
Buřáňová se dostala do střelecké pozice, míček končí mimo hřiště.
25:48
Smutná vypálila ze středu, Kulíšková připravena.
23:17
Nečasová střílí od mantinelu, pro Kulíškovou žádný problém.
21:22
Pelánová si vytvořila šanci, míček však míjí brankový prostor.
15:51
Brančová v šanci! míček ovšem míjí bránu.
13:18
Nesnídalová prověřila Kulíškovou jedovatou střelou ze středu.
11:58
Aligators překvapily Znojmo několika rychlými akcemi.
09:29
Šplíchalová předvádí velmi pěkný zákrok.
07:10
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #6 Pavla Buráňová (1:1).
06:32
Vyloučen hráč #66 Marie Bartušková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
04:52
Znojmo si vytvořilo hned několik dalších šancí, žádná však prozatím nekončí gólem.
02:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #37 Bára Procházková (1:0).
01:24
Nesnídalová předvedla výběh z rohu, obránkyně Aligators však její šanci hasí.
00:01
Úvodní buly zápasu pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Šitbořice: brankář: Eva Kulíšková; hráči v poli: Martina Horáková, Karolína Kohoutková, Jolana Peterková, Tereza Lengálová, Jana Kubalíková
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Eva Smutná, Marie Bartušková, Eliška Nesnídalová, Bára Procházková, Daniela Cihlářová