4:3
2:3
- : -

FBK Atlas Blansko - FBC Intevo Třinec  7:10
16. Vojtěch Fedra, 22. Vojtěch Fedra, 23. Lukáš Kučera, 28. Vojtěch Fedra, 39. Jakub Fedra, 54. Dominik Janík, 55. Lukáš Kučera - 4. Filip Turoň, 6. Filip Turoň, 8. Jan Fiedor, 16. Jan Janáč, 26. Jan Janáč, 28. Dominik Kupczak, 36. Jan Fiedor, 44. Ondřej Drong, 48. Lukáš Tomiczek, 60. Jan Fiedor; rozhodčí: Pavel Brückner - Jiří Chromek; vyloučení: 4:2; využití: 2:2; diváků: 192; zásahy brankářů: Jan Opletal 9, David Tenora 31 - Jan Piško 33; po třetinách: 1:4, 4:3, 2:3;
Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Pomalejší vstup do zápasu nás dnes stál zápas, kdy nám soupeř odskočil a už jsme ho dnes nedohnali. Úvodní oťukávací zápas vyhrál dnes soupeř. My se poučíme a do zítřejšího zápasu nastoupíme lépe připraveni a odhodláni serii srovnat! Děkujeme soupeři, rozhodčím a skvělým divákům! Jedeme dál!#atlas.ultras#Free.Ferko
Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér):
Hezký aktivní zápas na obě strany. Ikdyž jsme věděli o genialitě V. Fedry, zítra musí toho prostoru dostat ještě méně.
60:00
Střely ve 3. části: 15:18
60:00
59:59
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #13 Ondřej Bajtek (7:10).
58:50
Třinec už měl dva pokusy na trefení prázdné branky, ale ani jeden nevyšel.
58:20
Domací se snaží vyrovnat utkání, ale nee a nee to tam padnout.
57:24
Blansko po timeoutu zvolilo hru v 6.
57:23
Timeout FBK Atlas Blansko
55:20
Blansko si připisuje další úspěšně ubráněnou přesilovku Třince.
54:18
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (7:9).
53:20
Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:13
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #5 Šimon Borek (6:9).
53:13
Nádherná kombinace posunula Blansko o krok blíže k vyrovnání utkání.
52:27
Vyloučen hráč #15 Tomáš Janovský družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hra rukou.
50:20
Fanoušci Atlasu Blansko i přes nepříznivé skóre neztrácí naději a podporují svůj tým celým svým srdcem.
49:10
Blansko má dost šancí, ale nedokáže je využít.
47:40
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #15 Tomáš Janovský (5:9).
47:05
Tenora předvádí neuvěřitelný zákrok.
46:44
Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil #6 Jan Frýdek.
46:20
Janík sekl přes prsty gólmana hostí, ale projevil se jeho přátelský duch a vzápětí se omluvil.
45:00
Blansku se zatím úspěšně daří bránit přesilovou hru Třince.
44:11
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
43:40
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (5:8).
43:40
Dalekonosná střela Dronga končí v síti domácích.
40:54
Třinec měl právě obrovskou šanci vstřelit gól, ale střela nenašla svůj cíl.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:18
40:00
38:34
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (5:7).
38:34
Jakub Fedra si připisuje svůj první gól zápasu po hezké střele backhandem.
37:10
Tenora si postavil dobře bránu, jelikož po nebezpečné střele hostí zazvonila jen tyč.
35:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (4:7).
33:20
Kolize mezi Jakubem Fedrou a Janem Piškou vypadala pro Pišky nemile, ale naštěstí se z toho otřepal a pokračuje dál.
31:59
Vojta Fedra nebezpečně zachytává příhrávky obrany hostí.
30:05
Tenora vychytal těžkou střelu k tyči nad nohu.
27:28
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (4:6).
27:08
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #21 Tomáš Sikora (3:6).
26:50
Třinec zatím předvádí krásnou techniku a kontrolu nad míčkem.
25:31
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #35 Jan Mieszek (3:5).
25:31
Blansko si nepohlídalo prostor před brankou a po přihrávce Mieszeka zvyšuje  Janáč na 5:3.
22:18
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera z trestného střílení (3:4).
22:18
Kučera s klidnou hlavou proměnil trestné střílení gólmanovi přímo mezi nohy.
21:09
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #5 Šimon Borek (2:4).
21:09
Po fantastické přihrávce Borka zakončil Vojta Fedra k tyči.
20:39
Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
18:32
Piško zatím svůj tým drží při vedení, a připisuje si další zákrok.
15:56
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #56 Adam Szkandera (1:4).
15:45
Kučera po tvrdém zákroku odchází do kabiny a tečemu krev z nosu.
15:06
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (1:3).
13:14
Janík si krásně prohodil bránícího hráče, ale nepodařilo se mu zakončit.
12:05
Hostující gólman předvádí neuvěřitelné zákroky.
10:05
Blansko se probralo a začalo vyvíjet tlak na hostující tým.
08:12
Krásná náhrávka vzduchem od Kučery na Bělašky bohužel nekončí v síti hostí.
07:30
Blansko se zatím nedostává moc k šancím.
07:10
06:43
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
05:47
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň bez asistence (0:2).
03:54
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #21 Tomáš Sikora (0:1).
02:55
Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
02:33
Blansko mělo právě velkou šanci připsat si první gól utkání, ale gólman Třince svůj tým podržel.
00:01
Úvodní buly získali domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Brückner a Jiří Chromek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Jan Piško; hráči v poli: Adam Szkandera, Filip Turoň, Jan Mieszek, Jan Janáč, Jiří Martynek
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Patrik Crla, Jan Frýdek, Jakub Fedra, František Fedra, Vojtěch Fedra