3:3
2:6
- : -

FBK Atlas Blansko - FBC Intevo Třinec  7:12
8. Lukáš Kučera, 19. Vojtěch Fedra, 27. Dominik Janík, 38. Dominik Janík, 40. Jan Frýdek, 43. Vojtěch Fedra, 48. Vojtěch Fedra - 1. Filip Turoň, 11. Jan Mieszek, 15. Filip Turoň, 25. Jan Mieszek, 27. Adam Szkandera, 33. Filip Turoň, 41. Ondřej Bajtek, 42. Dominik Kupczak, 50. Jan Fiedor, 51. Adam Szkandera, 59. Pavel Lasota, 60. Jan Fiedor; rozhodčí: Jan Duda - Petr Števček; vyloučení: 4:5; využití: 0:1; diváků: 131; zásahy brankářů: David Tenora 24 - Jan Piško 11; po třetinách: 2:3, 3:3, 2:6;
Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Nástup do utkání nám nevyšel podle představ, ale po většinu zápasu to byla otevřená partie. Bohužel v závěru už nám soupeř odskočil. Bohužel se nám dnes zranili dva klíčoví hráči, které musíme v dalších zápasech nahradit. Jaké to je prohrávat 0:2 na zápasy už víme. Uděláme všechno proto a budeme bojovat, abychom sérii vrátili opět na domácí palubovku. Děkujeme soupeři, rozhodčím a našim skvělým fanouškům! #atlas.ultras#Free.Ferko
Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér):
Se vším respektem ke kvalitám soupeře jsme měli dnešní zápas rozhodnout už v první třetině. Šancí jsme na to měli až až. Gólman to ale zamknul a tak z toho bylo drama až do konce. Uvědomujeme si, že soupeř už situaci, kdy teče 0:2 zažil, ale my jsme doma ještě neprohráli a rozhodně to nechceme teď měnit. Už se nemůžeme dočkat našich skvělých fanoušků. Zveme vás v sobotu do STaRSu a těšíme se na plný dům! Děkujeme soupeři za dva vyhrocené, ale fér zápasy.
60:00
Střely ve 3. části: 12:14
60:00
59:15
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (7:12).
58:38
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #5 Pavel Lasota, asistoval #87 Filip Sikora (7:11).
58:31
Timeout FBC Intevo Třinec
56:00
Timeout FBK Atlas Blansko
51:00
Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
50:21
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #56 Adam Szkandera, asistoval #11 Jiří Martynek (7:10).
49:19
47:44
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #51 Dominik Janík (7:8).
45:00
Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za vysoká florbalka.
42:42
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (6:8).
41:56
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak bez asistence (5:8).
40:37
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #15 Tomáš Janovský (5:7).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:20
40:00
39:19
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 Jan Frýdek, asistoval #12 Vojtěch Fedra (5:6).
38:30
Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
38:30
Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
37:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #12 Vojtěch Fedra (4:6).
34:08
Vyloučen hráč #11 Jiří Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hra na zemi.
32:23
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #35 Jan Mieszek (3:6).
26:39
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #56 Adam Szkandera, asistoval #35 Jan Mieszek (3:5).
26:06
24:56
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #17 Filip Turoň (2:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:16
20:00
18:42
14:16
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #21 Tomáš Sikora (1:3).
13:22
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
10:00
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #56 Adam Szkandera (1:2).
08:47
Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
08:47
Vyloučen hráč #72 Vojtěch Polách družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
07:42
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (1:1).
03:29
Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
00:18
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #56 Adam Szkandera (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Duda a Petr Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Jan Piško; hráči v poli: Adam Szkandera, Filip Turoň, Jan Mieszek, Jan Janáč, Jiří Martynek
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Patrik Crla, Jan Frýdek, Jakub Fedra, František Fedra, Vojtěch Fedra