0:3
0:1
- : -

FAT PIPE Start98 - FBC Kutná Hora - černí 0:6
5. Marek Trník, 9. Michal Trník, 16. Matyáš Vašíček, 20. Štěpán Blahník, 27. Štěpán Blahník, 40. Michal Trník; rozhodčí: David Hertz - Jan Hanzal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Matěj Marian 20 - Matěj Němec 25; po třetinách: 0:2, 0:3, 0:1;
45:00
Střely ve 3. části: 7:5
45:00
45:00
Komentář trenéra domácích, Tomáše Matoulka: Dnes nám Kutná Hora ukázala spoustu nedostatků, které ve své hře máme a když se k tomu přidá to, že nikdo nepřidá nadstandartní výkon, je z toho tento debakl. Na zítra musíme posbírat síly a porvat se o zkomplikování minisérie. Díky soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostů: Dnes bereme první výhru, ale nic nekončí a zítra se budeme muset o výhru porvat znova. Kvalitní utkání hodné play off. Děkujeme soupeři za utkání a budeme se těšit zítra.
39:42
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #60 Marek Trník (0:6).
32:25
Vyloučen hráč #57 Michal Trník družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:10
30:00
26:47
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #4 Štěpán Blahník, asistoval #57 Michal Trník (0:5).
19:08
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #4 Štěpán Blahník, asistoval #60 Marek Trník (0:4).
15:25
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #88 Matyáš Vašíček bez asistence (0:3).
04:40
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #57 Michal Trník (0:1).