1:1
1:1
- : -

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 3:2
20. Lidija Luklynska, 37. Anna Stará, 55. Marie Čápová - 32. Pavlína Soukupová, 54. Karolína Bláhová; rozhodčí: Michal Kolář - David Kolář; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Tereza Kučerová 15 - Veronika Novotná 16; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1;
Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér):
Krásný zápas z obou stran, plný nasazení a emocí. Samozřejmě zůstáváme v klidu, jsme v poločase a Tatran ukázal, že to bude boj o každý centimetr hřiště. Nyní brzy spát a za pár hodin jdeme opět do boje. Děkujeme všem pořadatelům za pomoc a fanouškům za podporu! Vidíme se zítra na Stodole.
Komentář hostů Michálek Marek (Trenér):
Výborné utkání hodné playoff. Bitva z loňské série pokračuje a teď jsme na tahu my. Díky za zápas a zítra opět pokračujeme.
60:00
Konec utkání, první vítězství v této sérii si připisuje tým domácích FbŠ Bohemians. Všem hráčkám děkujeme za strhující utkání
59:01
Poslední minuta zápasu pokud nepadne gól ze strany Tatranu, zatím hrají v plném počtu, vypadá to, že brankářka svojí svatyni opouštět nebude
58:00
Bohemians hraje opět v plném počtu, podařilo se stav udržet, ještě další 2 minuty a zazní konečná siréna
57:00
Minuta už je z oslabení Bohemians pryč, pár šancí bylo, nic závratného
56:00
Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
56:00
Nastupují těžké 2 minuty pro Bohemians (možná 2 minuty - uvidíme) - Lída Luklynská si jde sednout na 2 minuty za hrubost
54:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #25 Anna Stará (3:2).
54:54
Rychlá a nádherná odezva ze strany Bohemky. Anna Stará moc dobře věděla, že Marie Čápová je před brankou, přesnou střelou jí posílá míček na čepel a Maruška se nemýlí. Je krásné jak se dokáží hráčky spolu s fanoušky radovat - proto se to přeci hraje
53:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #4 Michaela Stránská (2:2).
53:45
Tatrankám se podařilo skóre vyrovnat 2:2 během chvilky zasvítí na tabuli - může za to Karolína Bláhová
51:59
Lucie Vodičková si u mantinelu povodila Natálii Nesnídalovou a zkouší najít skulinku kudy prostřelit Veroniku Novotnou
51:10
Sedící brankářka Tatranu pobíhá mezi spoluhráčkami a povzbuzuje je k lepšímu výkonu
50:11
Kapitánce Tatranu sjel míček z čepele a ujímá se ho okamžitě Marie Čápová, tady není čas na prostoje, náskok je minimální a ve florbale se může vše změnit během pár vteřin
49:12
Karolína Bláhová rozbíhá jeden z útoků Tatranu, ovšem záhy o míček přichází
48:23
Kateřina Bunterová bojuje na hřišti jak lvice, nenechá žádný míček zadarmo
47:02
Juniorské holky Bohemky nechtějí zklamat své fanoušky,fandí jim tu část týmu extraligových hráček, za což jim za ně děkuji.
46:11
Lucie Vodičková prochází přes tři hráčky v červených dresech jak nůž máslem pokojové teploty
45:32
Po rozehrávce Bohemky je Marie Čápová v šanci, tak kdy to tam už padne
44:14
Za takovou atmosféru jaká je zde na pražském Chodově by se nemusela stydět ani Livesport Superliga, vře to tu o sto šest
43:53
Bohemka opět před brankou Tatranu, tentokrát rozhodčí pískají sekání a k míčku se dostanou hosté
42:02
Helma brankářky Kučerové zachránila svatyni Bohemky, přes tu skrumáž před svojí brankou nevěděla kde je míček
41:11
Dvě tmavovlásky vzadu na obranné půlce domácích (Kubánková, Říhová) připraví akci pro kateřinu Bunterovou, ta se několikrát obtočila kolem míčku, branky a zase míčku, chybělo málo a byl tam
39:10
Tatran na rozehrávce, míček se dostal až k rukám domácí brankářky, útočnice Tatranu jí míček vydloubla čepelí z ruky a hra pokračuje dál
38:21
Pavlínu Soukupovou hlídá Lída Luklynská obětavě, nespouští jí z oka a je jí vždy ihned v patách
37:12
Samostatný útok Markéty Seidlerové, tvrdá rána, kterou vyráží brankářka Tatranu musela na dlani štípnout
36:59
Chvilička a Bohemka mohla odskočit o branky 2, ale Kateřina Ciblová střílí těsně nad
36:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Anna Stará, asistoval #89 Kateřina Bünterová (2:1).
36:11
Bohemians jde do vedení, zásah si připisuje Anna Stará, asistenci Kateřina Bunterová
34:32
Kristýna Říhová rozjíždí další útok Bohemky
33:10
Povzbuzování fanoušků vede hráčky k rychlejší hře, ovšem také k prudší a tvrdší hře, holky opatrně, ať se vrátíte domů celé
32:12
Lucie Vodičková dostává po obrovské další šanci Tatranu míček pod svou kontrolu a zakládá další útok
31:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Pavlína Soukupová, asistoval #12 Valentýna Viková (1:1).
31:37
Chyba na straně Bohemians je okamžitě potrestána, na branku jdou hráčky Tatranu ve dvou a je to gól
29:10
Kateřina Ciblová nádherně vybojovala míček u mantinelu, dává prostor Markétě Seidlerové zakončit, nicméně střela jde kousíček mimo
28:11
Kristýna Machová to na druhé straně zkouší na Terezu Kučerovou, ta se nenechá nějakou střelou z dálky zatím překvapit
27:45
Opět v šanci Tereza Spoustová a opět brankářka má vše pod kontrolou
27:23
Tereza Spoustová z rozehrávky na půlce střílí rovnou na branku, Veronika Novotná vyráží
26:00
Tatran opět v šanci, nejspíš hráčky Tatranu dostaly v šatně domluveno, hra je úplně jiná než v 1. třetině
25:01
Markéta Seidlerová, poté Marie Čápová obě se snaží sebrat  míček hráčkám Tatranu, ale bez úspěchu
24:10
Bubny na straně Tatranu a Bohemians nezůstává pozadu, hráčka elitních žen Tereza Havlová si bere do rukou paličky a jde na bubnování za Bohemku
24:00
Nyní se nám už probudily oba tábory fanoušků, Tatran dovezl i bubny a halou se rozléhá mohutné fandění
23:01
Klára Němcová nastřeluje tyč branky domácích
22:43
Lída Luklynská uklidňuje chaotickou hru, posílá děrovanou kuličku k obránkyním a hráčky mohou vystřídat
21:01
Karolána Bláhová střílí téměř jasný gól, ale brankářka Bohemky Tereza Kučerová vyhodila nohu vysoko nad hlavu a míček vyrazila
19:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #37 Kristýna Říhová (1:0).
19:38
Nedáš, dostaneš, platí to skoro vždycky. Kristýna Říhová střílí, brankářka vyráží, ale Lída Luklynská pohotově doráží. Bohemačky půjdou se vstřeleným gólem do šatny
18:56
Tatran rozehrává z rohu u branky Bohemky, trenér Tatranek udává jasné pokyny, holky se je snaží plnit, ale není to ještě pořád podle jeho gusta
17:45
Štěpánka Kubánková  nepříjemně obtěžována Adélou Bořilovou u mantinelu se nevzdává a odchází z boje jako vítěz
16:32
Lída Luklynská na Denisu Hebíkovou v rohu - hezká akce, ale bez zakončení
15:12
Lucie Vodičková hezky naťukla na Kateřinu Bunterovou, tato akce probudila i rodiče domácích a začínají fandit
14:01
Kristýna Říhová ubránila Alžbětu Novotnou, nepouští jí blíže své brance
12:45
Marie Tomandlová v zelenobílém dresu posílá míček přímo do dlaní brankářky Tatranu
10:55
Tatranky kombinují na útočné půlce, celkem dlouho se jim daří držet míček, střelu nakonec zastavuje Štěpánka Kubánková tělem a tlak Tatranek tím končí
09:21
Marie Stránská v červeném dresu posílá Lucii Čermákovou loktem do mantinelu, bude to asi ostřejší zápas
08:44
Anna Kateřina Jandová si nerozuměla se svou spoluhráčkou a míček v klidu Marie Tomandlová sbírá pod svou kontrolu
07:12
Obě střídačky udávají pokyny svým svěřenkyním, jasné, zřetelné, je slyšet i vidět, že obě strany chtějí vyhrát a neodejít s prohrou
06:23
Další šance na straně Bohemians, ale ani ta nekončí v síti protihráček
05:11
Tereza Spoustová z půlky, střela letí desítky centimetrů nad břevno
04:21
Kateřina Ciblová vykouzlila velký půlkruh a střílí, Veronika Novotná vyráží rukou
03:32
Pavlína Soukupová zkouší prověřit bohemáckou brankářku - svou bývalou spoluhráčku
02:10
Anička Stará ve velké šanci, brankářka Tatranu je pozorná
02:03
Tereza Spoustová v kombinaci s Lucií Čermákovou připravují akci směr brána Tatranu
01:06
Adéla Bořilová dostává svého příjmení a boří nám tu mantinely
00:01
První hvizd a míček je na polovině domácích
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a David Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Veronika Novotná; hráči v poli: Šárka Ježdíková, Natálie Nesnídalová, Pavlína Soukupová, Valentýna Viková, Adéla Bořilová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Tereza Kučerová; hráči v poli: Tereza Spoustová, Lucie Čermáková, Kateřina Ciblová, Markéta Seidlerová, Marie Čápová