2:4
1:0
- : -

SOKOLI Pardubice - Wizards DDM SO Praha 10 5:5
1. Vojta Čapek, 11. Ota Černohorský, 19. Ondřej Markl, 29. Matěj Tlučhoř, 38. Ondřej Prášek - 10. Lukáš Tichopád, 19. Tomáš Havelka, 19. Tadeáš Zeiner, 29. Tadeáš Zeiner, 29. Lukáš Tichopád; rozhodčí: Pavel Špryňar - Tomáš Marek; vyloučení: 3:0 + Jakub Fořt 4; využití: 0:0; diváků: 114; zásahy brankářů: Jakub Mikula 14 - Šimon Koutenský 14; po třetinách: 2:1, 2:4, 1:0;
Komentář domácích Černohorský Jan (Trenér):
Na našich hráčích dnes byly vidět tři věci, dvě negativní a jedna pozitivní. Jednak většina týmu díky jarním prázdninám potrénovala jiný sport:-), takže si moc nerozuměli s míčkem, dále nezkušenost většiny hráčů se zápasy play-off. Ta pozitivní bylo obrovské nasazení, které se ale někdy změnilo až v přemotivovanost;-). Ale rozhodně to bylo utkání ve vysokém tempu a kluci zaslouží pochvalu. Zatím díky soupeři za první poločas a zítra se rozhodne.
Komentář hostů Voltr Vít (Trenér):
Těžké utkání s kondičně velmi dobře připraveným soupeřem. Měli jsme asi nejméně šancí za posledních pět zápasů a dali nejvíce gólů, takže chválím produktivitu. Škoda jen, že jsme neproměnili žádnou přesilovku. Výsledek je ale pro nás více než dobrý, moc nás podržel Šimon v brance, v poločase je to remíza a zítra máme výhodu domácího prostředí, kterou se budeme snažit využít. Opravíme ještě nějaké taktické nedokonalosti a budeme připraveni. Děkujeme soupeři za pěkný zápas a těšíme se zítra v Průhonicích na odvetu.
40:40
Vyloučen hráč #23 Martin Hrubeš družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
39:40
Další skvělý zákrok golmana Sokolů.
39:22
Zápas je ke konci vyhrocený.
37:04
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #70 Ondřej Prášek, asistoval #40 Vojta Čapek (5:5).
37:04
Parádní střela Ondřeje Práška od půlky končí v brance.
36:14
Sokoli přežili oslabení.
35:06
Ota Černohorský se v oslabení málem prosadil.
34:13
Vyloučen hráč #6 Ondřej Kubeš družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
33:28
Výborný zákrok golmana Pardubic.
31:40
Nádherný průnik Ondřeje Práška končí blokem obránce.
28:39
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #77 Lukáš Tichopád, asistoval #26 Jakub Fořt (4:5).
28:27
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #6 Ondřej Kubeš (4:4).
28:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #14 Tadeáš Zeiner, asistoval #26 Jakub Fořt (3:4).
27:00
Hosté ubránili oslabení.
25:48
Po pádu hráče Wizards přerušení hry.
23:01
Vyloučen hráč #26 Jakub Fořt družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
22:23
Vyloučen hráč #33 Filip Červ družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:32
Po rychlém začátku se hra pomalu sklidňuje.
18:59
18:43
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #99 Ondřej Markl, asistoval #6 Ondřej Kubeš (3:2).
18:03
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka, asistoval #26 Jakub Fořt (2:2).
18:03
Tomáš Havelka po rychlé rozehrávce trefil k tyči.
16:44
Wizards zachránil golman po průniku Filipa Pavliše.
15:23
Hráči Pardubic začali na začátku třetiny tlačit soupeře.
11:35
Pardubice po velkém tlaku málem potrestal break Wizards.
10:24
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #6 Ondřej Kubeš (2:1).
09:59
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #77 Lukáš Tichopád, asistoval #93 Jakub Göpfert (1:1).
00:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #40 Vojta Čapek, asistoval #23 Martin Hrubeš (1:0).
00:54
Vojtěch Čapek umístil střelu nekompromisně k tyči.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Tomáš Marek.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Šimon Koutenský; hráči v poli: Jakub Fořt, Tomáš Havelka, Lukáš Tichopád, Vojtěch Stádník, Tadeáš Zeiner
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice: brankář: Jakub Mikula; hráči v poli: Ondřej Kubeš, Matěj Tlučhoř, Matyáš Gilar, Matěj Švadlenka, Ondřej Markl