3:0
2:2
- : -

Wizards DDM SO Praha 10 - SOKOLI Pardubice 7:4
3. Tadeáš Zeiner, 13. Lukáš Tichopád, 23. Jakub Fořt, 26. William Mathias Kuray, 27. Tadeáš Zeiner, 33. Adam Kuchař, 41. Jakub Fořt - 7. Matyáš Gilar, 12. Matěj Švadlenka, 38. Michal Černohorský, 43. Ondřej Kubeš; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Šimon Koutenský 21 - Jakub Mikula 15; po třetinách: 2:2, 3:0, 2:2;
Komentář domácích Voltr Vít (Trenér):
Dneska jsme si na začátku mysleli, že to půjde s klukama z juniorky samo, ale soupeř nás velmi rychle vyvedl z omylu. Klobouk dolů před kondičkou Pardubic, ukázali nám, že v téhle oblasti máme velké rezervy a musíme v letní přípravě zapracovat. V téhle fázi sezóny jsme ale nechtěli ještě končit a od druhé třetiny se to projevilo, stejně jako včera, jsme i dnes byli celkem efektivní a proměňovali jsme šance. Bohužel jsme se v tréninku v poslední době tolik nevěnovali rozehrávce a bylo to znát, tam jsme měli problémy. Pozornou obranou a opět s pomocí výborného Šimona jsme nakonec urvali vítězství. Děkujeme Pardubicím za skvělou sérii, myslím, že podobné zápasy kluky posouvají. Příští týden se o to zase porveme, jsem rád, že hrajeme dál, i když to bude těžké. Přejeme Pardubicím šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Černohorský Jan (Trenér):
Vyrovnané a bojovné utkání hodné play-off rozhodlo pár detailů (aktéři vědí...) a s tím související naše nekoncentrovanost, kdy jsme dostali 3 rozdílové góly. Musíme zapracovat více "na hlavě" a na tom, abychom byli méně čitelní v útoku, protože soupeř nám zblokoval a brankář pochytal spoustu střel. Klukům patří poděkování za celou sezonu, kdy makali a výrazně se zlepšili!! V juniorce a v další sezoně dorostu mají na co navazovat. Samozřejmě přejeme soupeři hodně štěstí v další fázi play-off.
45:00
Střely ve 3. části: 6:4
45:00
44:59
Máme tu konec děküjeme dnešním divákův v hale a v domovech za podporu a těšíme se příště !
44:00
Probíhá závěrečná perioda tohoto zápasu !
43:32
Koutenský monster save !
42:42
Zeiner netrefuje prázdnou branku pouze tyč !
42:21
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš, asistoval #40 Vojta Čapek (7:4).
42:00
Pardubice opět v šesti
40:41
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #26 Jakub Fořt bez asistence (7:3).
40:11
Mikula při běhu do své svatyně, zaškobrtl o své kalhoty.
37:00
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Michal Černohorský, asistoval #32 Filip Pavliš (6:3).
37:00
Černohorský snižuje na 6:3 !
35:48
Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 57 diváků. Děkujeme !
35:08
Markl se prohličkoval celé hřiště, ale v koncovce ztrácí
32:42
Diváci skandují slovní spojení "Nehraj si s tím !"
32:23
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Adam Kuchař, asistoval #77 Lukáš Tichopád (6:2).
32:23
Kuchař pod břevno gol
31:35
Kuchař sám na Mikulu ale branku netrefuje
30:59
Havelka chtěl vyskoušet své fotbalové schopnosti ale balonek mu proklouzl mezi nohama ! Diváci tleskají
30:15
Uběhlo teprve 15 sekund z patnácti minut!
30:01
vhazování pro Domácí !
30:00
30:00
Druhá patnáctiminutovka nám nabídla k vidění 3 branky družstva Wizards a rychlejší a pestřejší florbal. Čeká nás poslední třetina zápasu, pohodlně se usaďte za malou chvíli začínáme!
26:59
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #14 Tadeáš Zeiner, asistoval #26 Jakub Fořt (5:2).
26:59
Zeiner dává pátý gol !
26:27
Zeiner přestřeluje
25:05
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 William Mathias Kuray, asistoval #7 Marek Sedliský (4:2).
25:05
Kuray se nemílí a střílí čtvrtou branku zápasu !
22:26
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #26 Jakub Fořt, asistoval #19 Tomáš Havelka (3:2).
19:30
Mikula skákají balonek chytl až napodruhé.
18:52
Urban u mantinelu vybojoval balonek a Wizards mají další útok
18:20
Fořt po úniku na útočnou polovinu nedovoleně zastaven a Wizards mají rozehrávku z rohu.
18:01
Koutenského výhoz končí na polovině hřiště
17:32
Vyloučen hráč #77 Lukáš Tichopád družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:25
Koutenský předu z dálky vyráží do rohu
16:40
Práškova střela jen nad !
16:10
Fořt připravil tutovku pro havelku, ten ale nepřesně.
15:27
Domácí v 5
15:01
Vhazování pro Hosty
15:00
15:00
První třetina nám nabídla 4 branky, uvidíme jak se Pardubicím a Wizards bude dařit ve druhé třetině .
13:27
Vyloučen hráč #26 Jakub Fořt družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
13:27
Pardubice si zahrají přesilovku !
12:55
Tichopád ztrácí balonek na polovině hřiště, ale pardubický útočník přestřeluje.
12:04
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #77 Lukáš Tichopád, asistoval #12 Vojtěch Stádník (2:2).
11:31
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka bez asistence (1:2).
11:31
Švadlenka ze středu plandavou střelou dostal balonek až za záda Wizardského golmana
11:20
Kubeš v tutovce přestřelil
10:42
Černý v souboji u mantinelu se Smetákem, ale pardubický hráč vychází ze souboje jako vítěz.
09:03
Gilar ze stejné pozice jako u první branky střílí, ale teď šanci neproměnil
08:33
Mikula vyráží balonek tělem ve schrumáži před brankou !
07:50
Pardubice kombinují na vlastní polovině, ale přihrávka, která směřovala na středovího hráče, skončila až v rukou Koutenského.
07:07
Zeiner po souboji pardubickým hráčem padá a hra se přerušuje.
06:01
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #2 Matyáš Gilar, asistoval #6 Ondřej Kubeš (1:1).
06:01
Gilar proběhl po pravém mantinelu a vstřelil branku !
05:18
Havelka před hostující bránou padá, ale rozhodčí zůstávájí klidnými.
04:44
Hra se odehrává v poklidném tempu na obou stranách.
02:35
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #14 Tadeáš Zeiner, asistoval #19 Tomáš Havelka (1:0).
02:35
Zeiner z levého mantinelu trefuje čistě ke vzdálenější tyči pardubického brankáře !
02:05
Havelka pálí, ale jen do brankaře.
01:20
Wizards se tlačí na polovinu soupeře.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Jakub Mikula; hráči v poli: Ondřej Kubeš, Matěj Tlučhoř, Matyáš Gilar, Matěj Švadlenka, Ondřej Markl
00:00
Line-up domácích Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Šimon Koutenský; hráči v poli: Tadeáš Zeiner, Jakub Fořt, Tomáš Havelka, Lukáš Tichopád, Vojtěch Stádník