1:1
1:0
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - BK REAL ROUDNICE n/L 7:4
2. Lukáš Václavík, 2. Jakub Daniel Larson, 3. Jakub Daniel Larson, 6. Erik Kocur, 14. Michal Hájek, 23. Jakub Daniel Larson, 40. Jakub Daniel Larson - 7. Lukáš Kunt, 7. Filip Bártek, 8. Bilguun Ariunbuyan, 20. Jan Hubka; rozhodčí: Radek Dvořák - Tereza Trávníčková; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Lukáš Mašek 12 - Joshua Marinus Whitehead 9; po třetinách: 5:3, 1:1, 1:0;
45:00
Střely ve 3. části: 6:4
45:00
42:47
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil #25 Jakub Daniel Larson.
41:45
Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
39:24
Vyloučen hráč #2 Lukáš Václavík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
39:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Jakub Daniel Larson, asistoval #18 Lukáš Kyselka (7:4).
31:19
Vyloučen hráč #27 Tomáš Novotný družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra rukou.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:2
30:00
22:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Jakub Daniel Larson, asistoval #48 Jakub Zeman (6:4).
20:50
Vyloučen hráč #12 David Šindelář družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
19:52
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #33 Jan Hubka bez asistence (5:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:10
15:00
14:10
Vyloučen hráč #48 Jakub Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
13:53
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #97 Michal Hájek, asistoval #2 Lukáš Václavík (5:3).
07:19
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #33 Jan Hubka (4:3).
06:43
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #88 Filip Bártek, asistoval #33 Jan Hubka (4:2).
06:30
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #20 Lukáš Kunt, asistoval #34 Ondřej Soukup (4:1).
05:51
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #97 Michal Hájek (4:0).
02:59
01:30
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Jakub Daniel Larson bez asistence (2:0).
01:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #2 Lukáš Václavík, asistoval #20 Erik Kocur (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Dvořák a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Joshua Marinus Whitehead; hráči v poli: Jan Hubka, Matyas Pilař, Tomáš Novotný, Filip Bártek, Bilguun Ariunbuyan