4:6
- : -
IBK Holice

IBK Holice - Finance Novák FBK Jičín 13:19
4. Tomáš Číhař, 13. Adam Kovařík, 14. Tomáš Číhař, 16. Tomáš Číhař, 16. Jakub Tlučhoř, 16. Daniel Bořetický, 23. Adam Kovařík, 23. Adam Kovařík, 27. Jan Fišar, 35. Ondřej Kroutil, 37. Adam Kovařík, 38. Ondřej Kroutil, 43. Tomáš Faltejsek - 1. Tomáš Valkoun, 1. Tomáš Houška, 2. František Novák, 6. Tomáš Matys, 6. Tomáš Matys, 7. Tomáš Houška, 12. Tomáš Houška, 12. Tomáš Valkoun, 13. Jan Klamrt, 14. Marek Hubaček, 19. František Novák, 23. Tomáš Valkoun, 25. Tomáš Valkoun, 34. Tomáš Matys, 37. Tomáš Matys, 38. Tomáš Valkoun, 40. Patrik Sytný, 42. Tomáš Ouhrabka, 43. Tomáš Valkoun; rozhodčí: Daniel Jireček - David Richter; vyloučení: 5:3; využití: 0:5; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Jedlička 18 - Petr Líbal 25; po třetinách: 3:10, 6:3, 4:6;
Komentář domácích Dědič Lukáš (Trenér):
Pro oko diváka zajímavý zápas.
Děkuji soupeři za kvalitní a vyrovnaný zápas, bohužel nás porazili naše chyby a špatné rozhodování.
45:00
Střely ve 3. části: 10:15
45:00
42:35
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #96 František Novák (13:19).
42:16
Branku družstva IBK Holice vstřelil #22 Tomáš Faltejsek, asistoval #5 Daniel Bořetický (13:18).
41:50
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #16 Jan Štál (12:18).
41:32
Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za hrubost.
39:53
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #24 Patrik Sytný, asistoval #8 Tomáš Valkoun (12:17).
37:35
Hra se ke konci hraje v napjatém tempu, Holice Jičínu nenechají výhru zadarmo.
37:30
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #19 Adam Kovařík (12:16).
37:18
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #16 Jan Štál (11:16).
36:58
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #24 Tomáš Číhař (11:15).
36:25
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (10:15).
36:20
Vyloučen hráč #12 Ondřej Shejbal družstva IBK Holice na 2 minuty za hra na zemi.
35:12
Vyloučen hráč #5 Daniel Bořetický družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
34:39
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil bez asistence (10:14).
33:47
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #24 Patrik Sytný (9:14).
30:02
Třeti třetina začíná v oslabení pro Jičín, čehož Holice chtějí využít.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 15:8
30:00
29:17
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
29:16
Holice si zahrají 40 vteřin přesilovku 5 na 3
27:58
Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
26:53
Branku družstva IBK Holice vstřelil #82 Jan Fišar, asistoval #5 Daniel Bořetický (9:13).
24:55
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #65 Tomáš Matys (8:13).
24:55
Hráčí Jičína dokazaly využít přesilovnku.
24:25
Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2 minuty za hra rukou.
23:38
Vyloučen hráč #2 Tomáš Houška družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za zvedání florbalky.
23:37
Hráči Holic si poprvé v zápase zahrají přesilovou hru.... bude úspěšná ???
22:20
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (8:12).
22:14
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík bez asistence (7:12).
22:13
Holice odpovídají krásným golem z půlky pod břevno
22:03
18:57
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #65 Tomáš Matys (6:11).
15:56
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #82 Jan Fišar (6:10).
15:44
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #19 Adam Kovařík (5:10).
15:25
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #19 Adam Kovařík (4:10).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 13:14
15:00
13:58
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař bez asistence (3:10).
13:57
Hráčí Holic opovídají golem.
13:51
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #42 Marek Hubaček, asistoval #96 František Novák (2:10).
13:30
Přečíslení Holic 3 na 1 končí střelou do golmana
12:21
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #12 Jan Klamrt, asistoval #16 Jan Štál (2:9).
12:20
Hráči Jičína odpovidají na gól gólem.
12:02
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #34 Ondřej Kroutil (2:8).
12:01
Krásná střela příklepem končí v bráně.
11:37
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #29 Petr Líbal (1:8).
11:30
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #12 Jan Klamrt (1:7).
10:54
Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
10:54
A máme tu první vyloučení v utkání, Přesilovku si zahraje Jičín
06:39
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #65 Tomáš Matys (1:6).
06:38
Máme tu přečíslení 3 na 1 a gol do prázdné brány.
05:27
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #23 Denis Lenfeld (1:5).
05:03
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys bez asistence (1:4).
05:00
Hra se nám srovnala a holice začinaji hrát na míčku.
03:56
Krásna střela do horního růžku.
03:30
Hráči Jičína kombinují na vlastní půlce.
03:28
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (1:3).
02:54
Hráči Holic překazili rozherávku soupeře ale střela šla pouze mimo.
02:00
Úvod zápasu se vydařil Jičínu, který během 2 minut hnet třikrát skóroval.
01:49
Zápas se nám začíná dramatizovat.
01:26
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #12 Jan Klamrt (0:3).
00:57
00:56
Na úvodu druhé třetiny nam padli hned tři góly do sitě Jičína.
00:16
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #12 Jan Klamrt (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Jan Klamrt, Vojtěch Haken, Tomáš Valkoun, František Novák, Jan Štál
00:00
Line-up domácích IBK Holice: brankář: Jan Jedlička; hráči v poli: Michael Novák, Ondřej Shejbal, Daniel Bořetický, Tomáš Faltejsek, Tomáš Číhař