0:3
0:3
- : -

MITEL Florbalová akademie MB - Finance Novák FBK Jičín 1:7
11. Ivana Miklíková - 8. Eva Preisslerová, 23. Michaela Kacelová, 28. Michaela Kacelová, 35. Kristýna Bachmaierová, 49. Petra Nosková, 49. Kristýna Bachmaierová, 59. Zuzana Svobodová; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Eva Klementová 34 - Alena Vokatá 20; po třetinách: 1:1, 0:3, 0:3;
60:00
Střely ve 3. části: 6:16
60:00
59:00
Poslední minuta dnešního utkání.
58:49
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #46 Zuzana Svobodová, asistoval #37 Petra Nosková (1:7).
58:48
Svobodová dostala dlouhý balón před samotnou Klementovou a jen doklepává za její záda.
57:48
Kuchařová nejprve narazila na svoji spoluhráčku a pak se dostala do neúspěšného zakončení.
56:36
Bauerová trefuje tyč.
55:33
Nebezpečný míček na velkém brankovišti před Klementovou zachraňuje hráčka domácích.
54:09
Klementová s Hlušičkovou toto přečíslení úspěšně obstály.
54:05
Hlušičková dává nepřesnou přihrávku a máme tu přečíslení 2na1.
52:09
Domácí tým přežil oslabení a může pokračovat v plném počtu.
51:32
Müllerová střílí do boleslavského bloku.
50:59
Jičín trpělivě čeká na svoji šanci k zakončení.
49:49
Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání.
49:49
Domácí si nepohlídali střídaní a jsou za to potrestáni dvouminutovým trestem.
48:45
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #86 Michaela Kacelová (1:6).
48:29
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #37 Petra Nosková, asistoval #46 Zuzana Svobodová (1:5).
48:28
Nosková se Svobodou si daly přečíslení 2na0 a už vypadalo že Klementová tuto situaci zvládne, ale štěstí nebylo na její straně.
46:33
Syslová střílela velice přesně, ale chybělo opravdu málo k trefení brankové konstrukce.
46:06
Rozehrávka pro Boleslav za vlastní brankou
45:18
Nosková šla sama na Klementovou a už to skoro vypadalo na přepsání skóre. Klementová však tento pokus vykopla na břevno branky.
45:01
Egrtové pokus ze středu hřiště přestřeluje bránu.
43:48
Vacardová vybojovala balónek pro Zittovou, která zkusála střelu backhandovým způsobem. Tento pokus však vykopla brankářka Vokatá.
42:06
Šance taky pro domácí, Vokatá na chvilku nevěděla kde jí vypadl balón.
41:17
Taky Müllerová vyzkoušela Klementovou, její pokus však končí v dlaních domácí brankářky.
40:31
A zatím lépe začíná Jičín, Žůrková se dostala do nebezpečné situace.
40:00
40:00
Jičín stějně jako včera ve druhé třetině udělal náskok, tentokrát né tak pohodový. Čeká nás třetí třetina, uvidíme který z týmů do toho dá víc.
38:51
Kosová zpět na hřiští a hned získává rouzehrávky zpoza branky soupeře.
37:51
Minuta přesilové hry pro Jičín pryč a zatím jsem moc zajimavých akcí neviděli.
36:51
Vyloučen hráč #8 Markéta Kosová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:50
Taky Jičín si dnes zahraje přesilovou hru, za nedovolené vrážení si půjde sednou Markéta Kosová.
36:31
Kacelová prověřila Klementovou.
34:53
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (1:4).
34:52
Po chybě Zittové se míček dostal přes Preisslerovou až na Bachmaierovou která navyšuje vedení už o 3 branky.
33:36
Kleinová zkoušela výběh na střed hřiště, Seifertová ji to ale nedovolila.
33:09
Nepřesná nahrávka Preisslerová našla jen protihráčku.
30:45
Preisslerová se pokoušela najít Žůrkovou na kraji velkého brankoviště.
27:42
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #20 Nikola Kuchařová (1:3).
27:41
Nahození od Kuchařové si našlo Kacelovou mezi hráčkami domácích a ta doklepává za záda Klementové.
26:37
Boleslav pokračuje v tempu. teď měla šanci na vyrovnání Seifertová, ta ale trefuje jen Vokatou.
25:42
Zittová s Kosovou si teď krásně rozebraly obranu Jičína. Zittová to zkusila od mantinelu ale tento pokus letěl kousek vedle brány.
24:23
Šanci Jičína teď omylem zlikvidoval rozhodčí. Rozehrávat bude Jičín od půlky.
22:40
22:39
Jičín si po střele od Kacelové bere zpět vedení.
22:02
Kolomazníková se ocitla úplně sama před Vokatou, skákající mníček se jí nepodařilo trefit.
20:43
Vacardová zkoušela přihrát do předbrankového prostoru, přihrávka byla naslepo a nenašla na druhé straně Zittovou.
19:59
Boleslav ještě chtěla gól do šatny, bohužel do druhé třetiny se půjde za stavu 1:1.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
17:50
Jičín se dostal do nebezpečné situace, to se ale otočilo v breakovou situaci, kde mohla Lytorová vstřelit vedení.
17:09
Bule v rohu hřiště na straně Jičína.
16:38
Kuchařová střílí mimo brankové zařízení.
16:00
Boleslav nedokázala využít 2 minuty přesilové hry a hostí jsou již opět v plném počtu.
13:42
Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
13:41
Uvidíme druhou přesilovou hru pro domácí tým.
12:13
Jičín teď překombinoval situaci 3na2 a z této akce nic nebude.
10:42
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #21 Ivana Miklíková, asistoval #96 Veronika Zittová (1:1).
10:41
Miklíková se ocitla před hustým blokem hostí, to ji však nezabránilo vstřelit gól z otočky a srovnat na 1:1.
09:35
Vyloučen hráč #68 Martina Kleinová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
09:34
Uvidíme první přesilovou hru v tomto utkání.
09:26
Miklíková se pokusila najít Zápotockou v předbrankovým prostoru, ta ale měla těžkou pozici a o míček přišla.
07:30
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #86 Michaela Kacelová (0:1).
07:29
Praisllerová se dokázala dostat od mantinelu na střed a s dorážkou dát první gól v tomto utkání.
06:38
Klementová byla prověřená tvrdou střelou do masky.
05:25
Kacelová měla možnost střílet z volného středu, než se ale na něco zmohla, byla zabřená domácími hráčky.
03:42
Klementová zvolila dlouhý nához na Lytorovou, ta však nedokázala udržet míček na svojí straně.
03:05
Boleslav zvolila aktivní napadání soupeře.
02:18
Žůrková střílí po seběhu od půlky, míček kousek minul bránu.
00:24
Vacardová mohla mít první šanci v úvodu utkání, tuto možnost ale nevyužívá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Kristýna Bachmaierová, Gabriela Žůrková, Michaela Kacelová, Eva Preisslerová
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Viktorie Vacardová, Markéta Kosová, Veronika Zittová, Ivana Miklíková, Nela Havlíková
00:00
Dámy a pánové, vítám Vás u dnešního 4. kola play-down extraligy žen. Proti sobě nastoupí tým hostí Finance Novák FBK Jičín a domácí MITEL Florbalová akademie MB.