0:1
1:1
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:4
32. Jakub Smrčina - 10. Daniel Málek, 15. Jakub Lancouch, 30. Daniel Málek, 32. Martin Vavřina; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Matěj Habart ? - Ondřej Málek ?; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:1;
45:00
42:48
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
31:44
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Jakub Smrčina, asistoval #4 Matyáš Hrych (1:4).
31:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #53 Damian Jelínek (0:4).
30:00
30:00
29:56
Vyloučen hráč #21 Jakub Lancouch družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
29:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Daniel Málek, asistoval #16 Vítek Marušík (0:3).
22:27
Vyloučen hráč #5 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
20:44
Vyloučen hráč #16 Vítek Marušík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
14:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Jakub Lancouch, asistoval #12 Radim Dočekal (0:2).
12:09
Vyloučen hráč #25 Ondřej Řezba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
09:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Daniel Málek, asistoval #75 Martin Vavřina (0:1).
03:07
Vyloučen hráč #21 Jakub Lancouch družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za držení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Daniel Málek, Lukáš Světlík, Vítek Marušík, Martin Vavřina, Damian Jelínek
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Matěj Habart; hráči v poli: Filip Prokop, Jan Sedlák, David Bauška, Matěj Duba, Jakub Kraus