1:4
0:3
- : -

FBC Dobruška B - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 2:11
2. Jakub Kollert, 16. Jan Patrik Hanuš - 1. Lukáš Kvaček, 2. Jan Jirka, 10. Jiří Lhotský, 12. Dušan Völgyi, 30. Adam Karel, 30. Viktor Ulip, 30. Šimon Špaček, 30. Jiří Lhotský, 39. Pavel Macháček, 40. Lukáš Kvaček, 45. Jiří Hrobský; rozhodčí: Maximilián Mako - František Bajer; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jan Červinka 21 - Jakub Kučera 12; po třetinách: 1:4, 1:4, 0:3;
45:00
Střely ve 3. části: 4:12
45:00
44:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #81 Jiří Hrobský bez asistence (2:11).
39:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček, asistoval #9 Jiří Lhotský (2:10).
38:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #26 Pavel Macháček, asistoval #7 Dušan Völgyi (2:9).
37:49
Vyloučen hráč #11 Dominik Sukup družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za špatné střídání.
37:43
Kučera nahazoval na Nepraše, který stal na správném místě. Bohužel trefuje spojnici. Kučera je zklamaný
29:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #9 Jiří Lhotský, asistoval #17 Dominik Haž (2:8).
29:56
Lhotský pokračuje v kanonádě
29:27
Během 5 vteřin se zde vstřelilo neuvěřitelný a nechytatelný 2 góly, které vstřelil jak Ulip a Špaček
29:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #3 Šimon Špaček, asistoval #26 Pavel Macháček (2:7).
29:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #8 Viktor Ulip, asistoval #28 Miroslav Nepraš (2:6).
29:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #2 Adam Karel bez asistence (2:5).
20:30
Vyloučen hráč #29 Václav Hrnčíř družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za nesportovní chování.
15:56
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #14 Jan Patrik Hanuš, asistoval #7 Daniel Šmída (2:4).
15:55
Dobruška stříli od mantinelu, kdy trefili pouze obranu Jaroměře. A však balónek se dokutálel za brankovou čáru. Kučera nevěděl
13:42
Lhotský má až tak tvrdou ránu, že trefený obličej hráče Dobrušky velice bolí, auu
12:30
Vyloučen hráč #29 Václav Hrnčíř družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za sekání.
11:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #7 Dušan Völgyi, asistoval #3 Šimon Špaček (1:4).
10:59
Špaček a Völgyi, brankáři A týmu se dnes vyznamenali. Špaček jde sám společně s Völgyim, který střílí do odkryté branky. Tomu se říká debut
09:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #9 Jiří Lhotský, asistoval #77 Lukáš Kvaček (1:3).