0:3
- : -
IBK Holice

IBK Holice - FTC Vysoké Mýto B 3:14
15. Ondřej Kroutil, 26. Tomáš Faltejsek, 29. Adam Kovařík - 12. Radim Jiráský, 14. Radim Filip, 15. Radim Filip, 18. Radim Jiráský, 19. Tomáš Král, 21. David Špaček, 22. Tomáš Král, 25. Tomáš Král, 26. Michael Drahoš, 29. Libor Knypl, 29. Tomáš Král, 37. Tomáš Král, 42. Radim Filip, 44. Libor Knypl; rozhodčí: Ondřej Jiránek - David Richter; vyloučení: 7 + Ondřej Shejbal 4 + Jakub Tlučhoř OS:5; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Jedlička 22 - Tomáš Olejár 18; po třetinách: 1:3, 2:8, 0:3;
Komentář domácích Dědič Lukáš (Trenér):
Děkuji soupeři za zápas. Škoda konce utkání a celkového průběhu, které jsme bohužel nezvládli.
Komentář hostů Král Tomáš (Vedoucí):
Soupeř psychicky nezvládl konec zápasu. Děkujeme soupeři.
45:00
Střely ve 3. části: 7:7
45:00
44:58
Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice - osobní trest.
44:58
Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování.
44:52
Vyloučen hráč #8 Radim Jiráský družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost.
44:10
Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování.
44:10
Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva IBK Holice na 2 minuty za hrubost.
43:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #78 Jiří Novotný (3:14).
42:14
Vyloučen hráč #20 Michael Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za blokování florbalky.
42:07
Krásná kombinace Holic do prázdné brány a ještě krásnější zásah golmana Mýta.
41:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Radim Filip, asistoval #68 Libor Knypl (3:13).
40:23
Krásna individualní akce hráče Holic v oslabení bouhžel nebyla golová
39:04
Vyloučen hráč #12 Ondřej Shejbal družstva IBK Holice na 2+2 minuty za sekání.
38:40
Hráči Holic jsou v plném počtu a mohli skorovat, bouhžel střela bekhandem šla jen do golaman.
36:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #68 Libor Knypl (3:12).
36:41
Mýto využívá přesilovku 5na3 a zvyšuje svoje vedení na rozdíl devíti branek.
36:28
Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
36:28
Mýto si zahraje přesilovku 5proti3.
35:22
Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
33:15
Krásný individuální únik přes cele hřiště hráče z Holic bouhžel neskončil golem.
32:17
30:00
30:00
Začíná nám třetí třetina a Holice si zahrají přesilovku.
30:00
Střely ve 2. části: 9:16
30:00
29:32
Vyloučen hráč #16 Pavel Barák družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost.
28:57
28:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #68 Libor Knypl bez asistence (3:10).
28:35
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #12 Ondřej Shejbal (3:9).
25:36
Branku družstva IBK Holice vstřelil #22 Tomáš Faltejsek, asistoval #5 Daniel Bořetický (2:9).
25:35
Krásná kombinace Holic a zakončení na švéda vyústilo v gol Holic.
25:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Michael Drahoš, asistoval #2 Jan Kajsrlík (1:9).
25:25
Momentálně je na hřísti jen jeden tým a tím je mýto.
24:52
24:52
Holice inkasují gol už v kompletní sestavě
23:30
Zaváhaní vyústilo ve střelu na golmnana mýta.
22:51
Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:51
Mýto si zahraje poprvé v zápase přesilovku. Po kombinaci na půlce Holic končí vysoko nad.
21:14
Timeout IBK Holice
21:14
21:14
Mýto vystihlo rozehrávku soupeře a střílí goool.
21:14
Holice jsou ve stresu a využívájí možnosti si vzít timeout.
20:51
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #11 David Špaček, asistoval #20 Michael Drahoš (1:6).
20:51
Mýto využívá standartní situaci na půlce soupeře a stříli gol
20:30
Holice se snaží odpovědet ale střela míří jen do golmana Mýta.
18:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #78 Jiří Novotný (1:5).
17:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #68 Libor Knypl (1:4).
16:00
Holice nevyužili přesilovku a v zápětí dostavají goool.
15:00
15:00
Začíná druhá třetina a Holice mají k dispozici přesilovku a kombinují na půlce soupeře.
15:00
Začíná nam třetí třetina a Holice hrají přesilovku.
15:00
Střely v 1. části: 5:13
15:00
14:53
Vyloučen hráč #16 Pavel Barák družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:36
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Radim Filip bez asistence (1:3).
14:03
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (1:2).
13:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Radim Filip bez asistence (0:2).
11:01
10:30
Holice kombinují u vlastní brány, ovšem ztráta balonku na pluce výustila ve střelu mýta a je to Gol
08:30
Střela Holic šla do bloku.
03:30
Tlak Holic v přesilové hře, tlačí na bránu všemi dostupnými prostředky.
03:24
Vyloučen hráč #77 Tomáš Král družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání.
03:00
Tým hostů hraje na domácí půdě, podpora fanoušků na tribuně je znát.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto B:
00:00
Line-up domácích IBK Holice: brankář: Jan Jedlička; hráči v poli: Michael Novák, Ondřej Shejbal, Daniel Bořetický, Tomáš Faltejsek, Tomáš Číhař