4:1
1:1
- : -

FbC Hradec Králové - ASK Orka Čelákovice 6:7
19. Ondřej Fous, 23. Mikuláš Ryba, 37. Filip Hušek, 38. Mikuláš Ryba, 38. Adam Hušek, 49. Vojtěch Nosek - 3. Jakub Doutnáč, 6. Jakub Doutnáč, 11. Jaroslav Verner, 20. Daniel Korych, 20. Jakub Doutnáč, 33. Ondřej Špalek, 60. Vojtěch Strnad; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3 + Milan Koubek OS:3; využití: 0:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 5, Brandon Bulis 4 - Aleš Zetek 10; po třetinách: 1:5, 4:1, 1:1;
Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér):
To co jsme předvedli v první třetině nebylo vůbec adekvátní našim cílům. Od druhé třetiny byl konečně vidět tým, který má hlad a chce si jít pro vítězství. Koncovka již byla otevřená a se štěstím si ji pro sebe uzmul soupeř. My si na zítra odpočineme a sérii srovnáme!
Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér):
Divácky atraktivní utkání. Zápas se musel divákům líbit. Od nás fantastická první třetina, kdy jsme soupeře k ničemu nepustili a dali základ k naší výhře. Druhou třetinu jsme polevili a soupeř jasně přidal, nedařilo se nám pokrývat soupeře, který byl všude dřív. Hra se srovnala až v polovině třetí třetiny. Pak už utkání bylo o jediném golu. Zítra znovu a porveme se o druhý bod.
60:00
Střely ve 3. části: 14:2
60:00
59:59
Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové - osobní trest.
59:59
Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
59:45
Hradec zkouší bez gólmana.
59:29
Timeout FbC Hradec Králové
59:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #98 Vojtěch Strnad, asistoval #8 Jakub Doutnáč (6:7).
59:01
Hraje se poslední minuta 3. třetiny. Fanouškové fandí z plných plic.
58:14
Cože? To je 58.minuta? Hráči lítají nahoru a dolů jakoby se hráli 3tí minutu.
57:10
Hradec po ztrátě "na modré" poslal Orku do šance. Střela byla nad.
55:12
Domácí v plném počtu.
55:07
Domácí úspěšně blokují střely.
54:25
Hradec se statečně brání a podniká nebezpečné útoky.
53:11
Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
51:01
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování florbalky.
48:26
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #47 Adam Hušek (6:6).
48:26
Vyrovnávací gól po crossové přihrávce Adama Huška vstřelil Vojtěch Nosek.
48:05
Hosté v plném počtu.
45:58
Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vysoká florbalka.
44:42
Jedna zlomená florbalka na straně domacích.
43:52
Spoustu střel domácí blokují hráči hostů.
42:49
Dobrý nához od našeho gólmana na Milana Koubka málem zapříčinil vyrovnácí gól.
42:12
Max Kuštan svým rychlým přesunem zablokoval střelu hostů.
41:57
Domácí ve velké šanci, ale hbitá ruka gólmana zabránila vyrovnání.
39:01
Právě probíha poslední minuta 2. třetiny.
37:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #97 Vojtěch Nosek (5:6).
37:54
Bezprostředně po otočce - levý vingl - gól.
37:24
Krásná kombinace od středu Štěpána Hegera na Mikyho Rybu a Hradec snižuje.
37:20
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #92 Štěpán Heger (4:6).
37:10
Utkání sleduje 133 diváků. Děkujeme!
36:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #33 Milan Koubek (3:6).
35:10
Domácí tým v plném počtu.
34:12
Blok Ondřeje Fouse.
33:09
Vyloučen hráč #74 Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
33:09
Čeká nás první přesilovka hostů.
32:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #3 Lukáš Zadák (2:6).
32:20
Hradci se teď daří blokovat všechny střely.
32:05
Blok  Lukáše Kašpara.
30:20
Krásná kombinace domácích byla zakončena na bránu, kde ale gólman střelu chytil.
28:42
Fanouškové popohání domácí hráče svými hlasivkami.
27:55
Další šance, ale bohužel Milan Koubek netrefil balónek.
27:35
Domácí opět ve velké šanci, gólman chytá.
26:43
Hra ve vysokém tempu se přelévá z jedné strany na druhou.
25:58
Po odebrání balónku na své půlce rychle vyrazil do útoku Michael Souček, ale bohužel přestřelil.
25:10
Domácí tým hraje v plném počtu.
23:35
Krásný zákrok našeho gólmana Brandona Bulise po střele z náběhu.
22:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #8 Max Kuštan (2:5).
22:08
Po těžkém souboji v rohu Miky Ryba vybojoval balónek, nahrál Maxovi Kuštanovi, Max mu přihrávku vrátil a Miky se nemýlil.
22:00
Krásné nahození od hostujícího hráče č. 31 do útočné poloviny.
19:41
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #98 Vojtěch Strnad (1:5).
19:41
Hatrick dává hráč Jakub Doutnáč.
19:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #31 Marek Korych (1:4).
19:01
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #78 Ondřej Fous, asistoval #53 Ondřej Souček (1:3).
18:33
Domácí vtřelili branku po té, co Ondřej Souček vytáhl míček po mantinelu a nahrál před bránu Ondřeji Fousouvi.
17:42
Hráč hostů s číslem 98 měl únik z poloviny hřiště, strefuje ale gólmana Ondřeje Bártu.
16:39
Hosté hrají v plném počtu.
15:32
Gólman Orka Čelákovice měl krásný dlouhý nához do útočné poloviny, kde šance nebyla proměněna.
14:39
Čeká nás první přesilovka utkání.
14:38
Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
12:07
Slyšíme fanoušky domácích, snad to domácí hráče povzbudí...
10:54
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #51 Jaroslav Verner, asistoval #89 Václav Kramel (0:3).
10:54
Nahození k bráně skončilo gólem. Hosté navyšují skóre.
08:16
Další 2 střely na domácího gólmana, vše ale vidí a chytá.
07:42
Hostující hráč Jan Kolář přestřeluje bránu.
05:33
05:33
Proti tečované střele neměl gólman šanci.
05:20
Jakub Seibert měl úžasnou blokaci střelil a tím zabránil gólu do skoro prázdné brány.
02:43
02:43
Nahrávka vzduchem a je z toho krásný gól.
02:33
Ondra Fous blokuje šanci hostů.
01:02
Během první minuty se hosté dostali ke střele, ale Ondřej Bárta chytá.
00:01
Úvodní buly pro Orka Čelákovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Lukáš Zadák, Jan Sedlák, Ondřej Špalek, Daniel Korych, Petr Němeček
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Filip Nerad, Vojtěch Nosek, Vít Heger, Michael Souček, Filip Hušek
00:00
Dobrý den, vážení čtenáři, vítáme Vás z haly v Třebši v Hradci Králové u utkání 1. kole semifinále Národní ligy - západ.