0:5
6:3
- : -

FbC Hradec Králové - ASK Orka Čelákovice 7:10
12. David Krása, 44. Filip Hušek, 49. Michael Souček, 53. Štěpán Heger, 54. Vít Heger, 58. Lukáš Kašpar, 59. Lukáš Kašpar - 16. Jakub Čáp, 16. Marek Korych, 27. Václav Kramel, 31. Petr Němeček, 32. Ondřej Špalek, 33. Vojtěch Strnad, 33. Daniel Korych, 52. Václav Kramel, 54. Daniel Korych, 55. Marek Korych; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 187; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 9, Filip Školník 3 - Aleš Zetek 19; po třetinách: 1:2, 0:5, 6:3;
Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér):
Máme týden na to se připravit na další střetnutí. V sérii určitě horším týmem nejsme a do dalšího zápasu půjdeme s klidnou hlavou. Cíl v této sérii zůstává stejný, vyhrát tři zápasy. Děkujeme fanouškům za podporu a příští týden se o to jedeme porvat!
Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér):
Výborný výkon dvě třetiny. V poslední třetině se musíme více koncentrovat a nedopustit takové drama. Příště budeme lepší. V Praze se popereme o třetí bod. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
59:47
Vyloučen hráč #71 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
59:01
Probíhá poslední minuta zápasu.
58:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #33 Milan Koubek (7:10).
58:33
Milan Koubek nahodil balónek na branku a Lukáš Kašpar ho tečoval za zády gólmana.
57:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #47 Adam Hušek (6:10).
57:45
Lukáš Kašpar si krásně naběhl před branku na přihrávku Adama Huška a z blízka zavěsil.
57:35
A domácí stále v 6ti.
56:41
Hradec znovu v 6ti.
54:58
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #92 Jakub Seibert (5:10).
54:58
Hosté navyšují skóre gólem do prázdné brány.
54:50
Hradec opěts v 6ti bez gólmana.
53:42
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #33 Milan Koubek (5:9).
53:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #31 Marek Korych (4:9).
53:00
Opět hosté navyšují střelou do brány bez gólmana.
52:52
Hradec stále bez gólmana v 6ti.
52:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #92 Štěpán Heger bez asistence (4:8).
52:36
Štěpán Heger vystihl balónek na ose a z první ho střelil rovnou do branky.
51:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #92 Jakub Seibert (3:8).
49:44
Hradec zase bez gólmana v 6ti.
48:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #47 Adam Hušek (3:7).
48:32
Filip Hušek našel krásně na ose Míšu Součka, který se nemílil.
47:51
Adam Hušek netrefil balónek před prázdnou bránou.
47:15
Sledujeme hru 6 na 4.
46:46
Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vysoká florbalka.
45:55
Hradec stále zkouší v 6ti.
45:35
Filip Nerad se prokličkoval přes celé hřiště před gólmana, ale jeho přihrávka nenašla adresáta.
43:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #47 Adam Hušek (2:7).
43:26
Hradec v 6ti zamkl soupeře před jeho brankou.
38:13
Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
37:03
Signalizované vyloučení, Orka v 6ti bez gólmana.
32:56
32:47
Střídání brankáře. Nový brankář #42 Filip Školník družstva FbC Hradec Králové
32:46
Timeout FbC Hradec Králové
32:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #98 Vojtěch Strnad, asistoval #12 Daniel Goll (1:6).
31:49
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek bez asistence (1:5).
31:49
Max Kuštan při rozehrávce namazal soupeři na florbalku a ten vymetl šibenici.
30:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #71 Daniel Korych (1:4).
30:50
Hosté se dostali na tři přihrávky až před domácího gólmana a z blízka zvyšují na 4:1.
30:09
Hosté v plném počtu.
28:07
Vyloučen hráč #98 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:57
Hosté využili přesilovku přízemní střelou k tyči.
26:56
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #17 Jakub Čáp (1:3).
26:56
24:55
Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:04
Lukáš Kašpar střílel z poloviny hřiště, branku však netrefil.
21:40
Hosté zahrozili ze standardky, gólman Bárta však střelu kryl.
21:11
Hradec si na začátku třetiny vynutil tlak, ale bez gólového efektu.
17:26
Gólman Bárta tygřím skokem zachránil Hradec před 3. gólem.
16:39
Domácí z protiútoku nastřelují břevno.
15:25
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych bez asistence (1:2).
15:25
Hosté vystihli rozehrávku Hradce a pohodlně skórují.
15:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #19 Ondřej Tichý (1:1).
15:15
Hosté se prosadili po dorážce když první střelu gólman Bárta pouze vyrazil.
14:48
Radim Kunart přihrával před branku Ondrovi Fousovi, ale ten skákavou přihrávku minul.
13:04
Domácí musíme pochválit za čisté odebírání balónků z holí hostů.
11:50
Hradec se tímto poprvé v této sérii ujímá vedení.
11:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #9 David Krása, asistoval #33 Milan Koubek (1:0).
11:15
David Krása rychle rozehrál standardní situaci a hned z ní skóroval.
10:47
Milan Koubek důkladně vyprášil hostujícímu gólmanovi kalhoty.
09:49
Dnešní stav utkání je opatrnější oproti včerejšku.
08:53
Hosté šli do brejku 2 na 1, ale Vojta Nosek nasadil k rakové rychlosti a stačil míček vypíchnout.
05:53
Oba týmy hrají v plném počtu.
03:52
Vyloučen hráč #89 Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hra rukou.
03:52
Vyloučen hráč #8 Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
03:20
Max Kuštan z pozice obránce se ocitl zády přímo před brankařem na dorážku, bez gólového efektu.
02:00
Hradec právě na balónku.
01:30
Máme odehráno 1 min 30 s a Hradec ještě nebyl na balónku.
00:59
Střela od pravého obránce hostů prošla až ke gólmanovi Ondřeji Bártovi.
00:01
Úvodní buly pro Orku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Daniel Martínek, Jakub Seibert, Daniel Korych, Václav Kramel, Marek Korych
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Mikuláš Ryba, Jiří Unzeitig, Štěpán Heger, Max Kuštan, Lukáš Kašpar
00:00
Dobrý den, vítáme Vás z haly v Třebši z 2. utkání semifinále Národní ligy - západ. Včerejší utkání o 1 gól vyhrál tým hostů, vede tedy na série 0:1.