6:0
2:2
- : -

K1 Florbal Židenice - IBK Hradec Králové 11:3
1. Veronika Králová, 12. Barbora Marková, 14. Petra Bílá, 22. Petra Bílá, 23. Monika Zimolová, 26. Viktorie Fuchsová, 28. Markéta Sedláčková, 32. Anna Klvačová, 38. Barbora Marková, 51. Kateřina Vokálová, 52. Jitka Drápalová - 8. Aneta Zeiplová, 41. Iva Čečotková, 55. Adéla Kozlová; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Anna Kratochvílová 8 - Natálie Žídková 26; po třetinách: 3:1, 6:0, 2:2;
59:59
Dnešní utkání vyhrávají s přehledem Židenice 11:3.
59:00
Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
56:21
Zápas nemá už takové tempo, jaké bylo na začátku zápasu.
56:04
Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #35 Anna Miholová.
55:35
Hosté hrají v plném počtu a málem šli do přečíslení, míček se jim ale zamotal pod nohy.
54:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová bez asistence (11:3).
54:35
Hosté se prosazují ve vlastním oslabení.
54:25
Střela Bílé letí daleko ze hřiště.
53:29
Vyloučen hráč #21 Lenka Tlapáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
53:09
Uvidíme další přesilovku domácích.
51:38
A další gol přidává domácí kapitánka.
51:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #43 Jitka Drápalová, asistoval #64 Klára Jahodová (11:2).
50:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #19 Kateřina Vokálová, asistoval #22 Barbora Marková (10:2).
50:11
Vokálová se dobře ocitla před brankou hostí a přidává desátou branku Židenic.
48:20
Hosté hrají v plném počtu, Židenice tak nevyužívají druhou přesilovku.
47:11
Střela Muselíkové letí mimo hřiště.
46:46
Bílá trefuje tyč.
46:16
Vyloučen hráč #25 Šarlota Stehlíková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
46:16
Fuj to byla sekera, Stehlíková si půjde odsedět svůj trest.
42:28
Ačkoliv je tu hostující tým v nižším počtu, jejich podporování se je tu značně nejhlasitější.
40:57
Střela Janečkové nesedla a letí vysoko nad.
40:36
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #24 Iva Čečotková, asistoval #21 Lenka Tlapáková (9:2).
40:36
Hosté využívají přesilovku.
40:01
A buly ve třetí třetině vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:3
40:00
39:56
Vyloučen hráč #29 Monika Zimolová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
39:56
Do třetí třetiny vstoupí domácí v oslabení.
38:22
Hra se hraje v klidném tempu.
37:29
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Barbora Marková, asistoval #31 Anna Klvačová (9:1).
37:29
Marková zasouvá míček pod brankářku Žídkovou.
36:38
Hosté po dlouhé době střílí, střela ale letí vedle brány.
35:03
Všichni křičí au poté, co Sedláčková vytřela podlahu svým tělem.
33:56
Velká šance hostí, Kratochvílová se ale nenachytala na kličku a drží tak svůj tým na jedné inkasované brance.
33:11
Hosté hrají v plném počtu.
31:02
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #31 Anna Klvačová, asistoval #43 Jitka Drápalová (8:1).
31:02
Židenice se prosazují ze standartní situace, přicházíme tak o přesilovku domácích 5 na 3.
30:58
Vyloučen hráč #25 Šarlota Stehlíková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra bez florbalky.
29:56
Vyloučen hráč #34 Denisa Drahokoupilová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:56
A uvidíme i domácí přesilovku.
27:04
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #20 Markéta Sedláčková, asistoval #43 Jitka Drápalová (7:1).
27:04
Dobrou střelu vyslala Sedláčková od půlící čáry do horní poloviny brány.
25:51
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Viktorie Fuchsová, asistoval #9 Natálie Janečková (6:1).
25:51
Krásná střela Fuchsové končí za zády Žídkové.
25:15
První lajna teď držela hostující tým na své polovině, žádný gol ale nevstřelili.
23:03
Hraje se hodně nahoru dolů, míčky si posílají týmy stále tam a zpátky.
22:00
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #29 Monika Zimolová, asistoval #31 Anna Klvačová (5:1).
22:00
A další gol přidává Zimolová.
21:51
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá bez asistence (4:1).
19:05
Dobrá střela Kozlové, letěla ale moc vysoko.
17:40
Židenice se dnes rozhodli napadat hostující tým a nese to své ovoce, ovšem moc golu z toho nepadlo.
15:46
Hradecký tým si dělá svůj vlastní fanklub.
13:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #9 Natálie Janečková (3:1).
13:54
Pěkná akce domácích a je to 3:1.
12:49
Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #34 Denisa Drahokoupilová.
12:38
Další dobrý zákrok Žídkové.
12:08
Bílá trefuje tyč! To je škoda.
11:15
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Barbora Marková, asistoval #19 Kateřina Vokálová (2:1).
11:15
A teď zase domácí měli štěstí při tomto golu, míček jen tak tak se dostal do brány.
09:56
Židenice začínají trochu zmatkovat, nemají takový klid na florbalkách, jaký by si asi představovali.
07:58
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #46 Aneta Zeiplová, asistoval #21 Lenka Tlapáková (1:1).
07:58
Nešťastný gol právě dostal domácí tým, kdy zapomněli před bránou Zeiplovou a ta s trochou štěstí dává gol.
07:33
Žídková zatím předvádí skvělý výkon!
06:39
Vokálová nedovoleně obírá soupeřku o míček, rozehrávají tak hosté.
05:30
Janečková ve velké šanci, Židková ale tuto šanci chytá!
04:25
Standartní situace z velkého brankoviště nějak neohrozila hostujíci svatyni, domácí jsou ale stále na míčku.
02:54
Domácí hrají oslabení skvěle, míček drží na útočné polovině. Velkou šanci měla Viki Fuchsová!
01:54
Vyloučen hráč #29 Monika Zimolová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování florbalky.
01:54
A první vyloučení tohoto utkání dostává domácí Zimolová.
00:39
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Veronika Králová bez asistence (1:0).
00:39
Nečekaná střela a máme tu první branku utkání! Z velkého brankoviště se střelou nad nohu prosazuje Králová.
00:01
Úvodní buly vyhrálo domácí družstvo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Grega a Jan Karafiát.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Natálie Žídková; hráči v poli: Lenka Tlapáková, Denisa Drahokoupilová, Tereza Hvězdová, Eliška Benešová, Iva Čečotková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Anna Kratochvílová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Veronika Králová, Klára Jahodová, Monika Jahodová, Markéta Sedláčková