0:2
0:3
- : -

IBK Hradec Králové - K1 Florbal Židenice 0:5
23. Jitka Drápalová, 25. Natálie Janečková, 50. Petra Bílá, 57. Monika Zimolová, 59. Natálie Janečková; rozhodčí: Daniel Ondráček - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 23 - Alena Večeřová 17; po třetinách: 0:0, 0:2, 0:3;
Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér):
Dnes jsme šli do zápasu s jasnou taktikou, která se nám dařila plnit celý zápas. Myslím, že jsme to soupeři pěkně znepříjemnili. V půlce druhé třetiny jsme šly do napadání. Chtěli jsme sérii vrátit do Brna, ale bohužel nám to nevyšlo. Holkám děkuji za bojovnost a obětavost, kterou předvedly. Soupeři přeji mnoho štěstí do další série. Nyní už se začneme připravovat na další sezónu a vrátíme se silnější.

Komentář hostů Filipová Eva (Trenér):
Velmi rozlítaná první třetina, kdy jsme do zápasu vletěly pohlavě, ale už jsme nedokazaly sestrvat na míčku.Následně se nám dařilo dostat se pěkně do rozehrávky, zklidnit hru a počkat si na gólové šance.
Děkujeme soupeři za zápas i sérii a zdravíme trenéra na sjezdovku.
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
59:57
Vyloučen hráč #34 Denisa Drahokoupilová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
58:09
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #28 Veronika Muselíková (0:5).
57:22
Hradec by si branku zasloužil.
56:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #29 Monika Zimolová, asistoval #76 Zuzana Žampachová (0:4).
56:02
Hradečtí fanoušci se probouzejí a tempo hry i emoce se stupňují.
54:43
Kautská trefuje boční síťku.
52:49
Tvrdá střela Zeiplové těsně minula zařízení.
52:06
Nebezpečnou střelu Čečotkové vyráží Večeřová.
51:34
Hradec na míčku čeká, kde se otevře příležitost ke střele či nebezpečné nahrávce.
50:32
Vyloučen hráč #46 Monika Jahodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
50:23
Bílá sama na středu se zakončením neměla problém.
49:04
Timeout IBK Hradec Králové
49:04
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá bez asistence (0:3).
48:51
Tentokrát se Kašparové výhoz povedl, ale Hvězdová byla obležena hráčkami v růžovém, a tak míček bohužel nezpracovala.
46:44
Hra je tak napínává, až se nám do ní obsluha časomíry zakoukala a chvíli nám neběžel čas.
44:33
Hradecké obránkyně si až moc hrály s míčem, a tak musela Kovářová v rohu faulovat, aby uhasila větší nebezpečí.
43:10
Kašparová se pokušela o dlouhý výhoz, ale její spoluhráčka se nacházela na druhé straně hřiště.
41:34
Fernézová kryje náběh Fuchsové do středu, ale židenický tlak tím nekončí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:7
40:00
39:24
Židenické se drží na polovině IBK, domácí ale téměř nechybují v obraně, a tak je dobývání hradecké svatyně obtížné.
38:54
Židenice z rohu nastřelují brankovou konstrukci.
37:24
Tvrdá střela Žídkové z dálky, ale Večeřová bez problému zalepila.
36:14
Židenice zatím hrají v oslabení na míčku až do faulu na hradeckou Drahokoupilovou.
35:22
Vyloučen hráč #64 Klára Jahodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
34:24
Blok Miholové, tvrdý souboj Kovářové a pojď sem kam jdeš židenické hráčky.
31:35
Kovářová využívá své postavy a sbírá židenickou nahrávku, ale brněnské rychle získávají míček se dál drží na polovině IBK.
29:33
Benešová poněkolikáté vyvážela míček, ale neměla ho komu nahrát, a tak byla zdvojena a o balonek přišla.
27:45
Tlapáková měla dost času i prostoru na střelu, ale její zakončení jen přeletělo branku.
25:54
Nemůžu si pomoct, ale další smolný gol do sítě Kašparové, která dostala jesle.
24:19
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #13 Viktorie Fuchsová (0:2).
24:10
Smolný gol doskákal až do hradecké branky, ale rozhodně není na místě balit kufry, IBK je Židenicím vyrovnaným soupeřem.
22:36
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #43 Jitka Drápalová, asistoval #22 Barbora Marková (0:1).
22:05
Další skvělá nahrávka Miholové, ale Hvězdové bekhendové zakonšení nevyšlo. V dobré šanci byla i Žídková a následně Benešová, ale po střele chybí clona před golmankou.
20:48
Po změně stran opět buly pro Brno, ale míček mají na hokejkách rychlé hradecké.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:12
20:00
19:30
Další bloky, ale taky zmatky na straně domácích. Židenice se i přes velký tlak ne a ne prosadit.
18:35
Duo Kautská-Rejmanová už v několikáté šanci, ale jako kdyby se žádná neměla k zakončení, a tak si míček přehazují jak horký brambor.
16:45
Nebezpečný nához proletěl skrz celou hradeckou obranu až na Zimolovou, která z dobré pozice netrefuje. Následný tlak Židenic hasí Stehlíková.
14:55
Vidíme skvělý florbal nahoru dolu a spoustu obětavých bloků na obou stranách.
13:04
Kašparová vytahuje brilantní zákrok proti osamocené hráčce hostů a následně jsme viděli několik skvělých šancí IBK.
12:13
Kautská měla skvělou střelecku pozici, ale z výběhu trefuje jen helmu židenické golmanky.
10:21
Hradecké si až moc zahrávají s míčkem na svojí polovině a plynou z toho zbytečné ztráty a zmatky. Naštěští se ale domácí zatím pyšní jistou defenzivou.
09:07
Klvačová se elegantně vymanile ze sevření tří hradeckých hráček.
06:30
Další krásná přihrávka Miholové, ale její adresátka bohužel opět nezpracovala.
04:30
Miholová posílá hezkou průnikovou přihrávku na Stehlíkovou, která ale míček nezpracovala a brněnské rozjíždí další útok.
02:40
Zeiplová neúnavně pressuje rozehru Židenic a Hradec z toho rychle těží.
00:30
Úvodní buly pro hosty, hned slyšíme hlasité povzbuzování se domácí střídačky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Ondráček a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Veronika Králová, Klára Jahodová, Monika Jahodová, Markéta Sedláčková
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Aneta Kašparová; hráči v poli: Eliška Benešová, Iva Čečotková, Tereza Rejmanová, Natálie Žídková, Tereza Kautská