2:2
2:1
0:0

Bulldogs Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:4pn
25. Petr Vaverčák, 32. Martin Svatoň, 47. Tadeáš Svozil, 55. Michal Veselovský, N Martin Svatoň - 10. Štěpán Hendrych, 27. Kryštof Kostroun, 31. Filip Bergman, 51. Jakub Hart; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 126; zásahy brankářů: Filip Prokeš 26 - Tomáš Týc 39; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:1, 0:0;
Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér):
Dnes jsme odehráli velmi těžké utkání, kdy v 1.třetině jsme se hledali a měli jsme problém sami se sebou. V dalších třetinách jsme byli silnější a silnější, hlavně mentálně. Velmi si vážím, že jsme dnes zvítězili, protože dnes si to mí hráči odedřeli. Mockrát děkuji hráčům za dnešní výkon, soupeři za utkání a fanouškům za skvělou podporu! DĚKUJEME - MAKÁME - JEDEME :) AVÉ BULLS :)
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér):
Dnes jsme s výkonem až na pár drobností spokojeni. Bohužel, právě tyto detaily rozhodly. Zítra v nich budeme lepší, vyspíme se a jedeme dál, nic nekončí. Těšíme se na domácí halu a naše fanoušky.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #61 Martin Svatoň a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #97 Jakub Hart a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #77 Michal Veselovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #5 Michal Fišera , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #84 Adam Zukal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #45 Filip Bergman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #75 Richard Kalousek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #14 Kryštof Kostroun , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #5 Petr Vaverčák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #76 Ondřej Pužman , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájena trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení: 4:1
70:00
69:59
Prodloužení nerozhodlo ani prodloužení. Proto se pojedou nájezdy.
67:48
Mazáč vyhrál soubouj v rohu proti Hartovi.
66:51
Tým hostů rozehrává v rohu. Po odraženém míčku od Mazáče.
64:53
Veselovská střela byla prudká ale jenom zacinkala tyčka.
64:20
Výborně Mazáč zachraňuje gólovou situaci.
63:30
Oba týmy hrají opatrně.
60:40
Krásná kombinace Svatoňe a Vaverčáka ale míček v bráňe hostů neskončil.
58:26
Neuvěřitelný Prokeš vychytává střelu od hostů.
58:08
Timeout Bulldogs Brno
58:08
Hostující se radují z gólu který neplatí.
56:00
Hostující tým hraje na balónku a nežene se do protiútoků.
54:54
Výborná kombinace Zukala a Veselovského kteří dávájí míček za záda brankáře hostujících. Stav utkání 4:4.
54:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #77 Michal Veselovský, asistoval #84 Adam Zukal (4:4).
53:42
Hosté v protiútoku ale šanci na gól jim vychytal Prokeš.
52:40
Mazáč zkusil ale brankář hostů byl připravený.
50:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #76 Ondřej Pužman (3:4).
50:06
Hosté využívají faulu na domácí a dávají gól proto zvyšují skóre na 3:4.
49:58
Svatoň probojoval míček až na půlku hostů a byl faulovaný ale rozhodčí nechal hru dál běžet.
49:02
Vyloučen hráč #77 Michal Veselovský družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká florbalka.
48:26
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
48:25
Prokeš stále bystrý a chytá dálší střelu.
46:29
A máme vyrovnáno. Svozil zápětím prostřelil brankáře hostů a vyrovnává tak stav na 3:3.
46:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #60 Tadeáš Svozil bez asistence (3:3).
45:50
Na dnešní zápas se přislo podívat 126 diváku děkujeme.
44:20
Mazáč přerušil střelu do prázdné brány.
42:05
Vágner jednou rukou zvedl míček nad přilbou brankáře ale gól z toho není.
38:43
Střela Bergmana končí mimo hrací plochu.
37:35
Tým hostů v plném počtu.
35:49
Zukal zkusil vystřelit ale střela zasáhla rameno brankáře hostů.
35:26
Vyloučen hráč #66 Jan Venera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky.
35:26
Buldoci si zahrají přesilovku .
34:45
Svozil si odmotal 2 hráče hostů.
32:00
Spolupráce Hanzelky a Svatoňe končí v síti hostů.
31:31
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #24 Jakub Hanzelka (2:3).
31:03
Vágner v rohu vybojoval standartní rozehrávku.
30:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman z trestného střílení (1:3).
30:23
Hostující tým využívá trestného střílení a navyšují stav na 1:3.
28:10
Kalousek zkusil najít volného Vaverčáka, ale přihrávka byla zblokována.
27:17
Prokeš si připisuje daší zákrok.
26:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #14 Kryštof Kostroun, asistoval #17 Tomáš Červinka (1:2).
24:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Petr Vaverčák, asistoval #61 Martin Svatoň (1:1).
23:48
Výborná spolupráce Svotoňe a Vaverčáka který dokázal vystřelit z první a srovnává stav na 1:1.
23:45
Mazáč blokuje nahrávku a míček letí za hřiště.
22:25
Kalousek zachytává nahrávku a beží do protiútoku s Vágnerem. Ale gól z toho není.
21:71
Svatoň zkouší dorážet ale brankář hostů míček chytá.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:9
20:00
19:03
Svatoň na Vaverčáka, ale ten jenom trefuje brankáře hostů.
17:47
Výborná střela Kalouska ale gól z toho není.
17:30
Výborný Prokeš zachraňuje hru.
16:29
Hanzelka zkusil vystřelit ale brankář hostů chytá.
14:10
Hanzelka pěkně obral hráče hostů ale zakončit nestihl.
12:50
Prokeš si připisuje další zákrok.
09:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #14 Kryštof Kostroun (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Ondřej Pužman, Michal Fišera, Filip Bergman, Jakub Šourek, Ondřej Duben
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Filip Prokeš; hráči v poli: Filip Mazáč, Michal Veselovský, Richard Kalousek, Adam Zukal, Adam Vágner