6:1
3:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 13:3
4. Lukáš Mervart, 6. Vojtěch Andrášek, 8. Daniel Dolejš, 19. Jakub Šváb, 23. Radek Drba, 24. Radek Drba, 25. Daniel Dolejš, 29. Vojtěch Andrášek, 30. Jakub Šváb, 31. Michael Petráň, 48. Radek Drba, 49. Daniel Dolejš, 54. Lukáš Mervart - 11. Ondřej Zlesák, 19. Ondřej Zlesák, 22. Matyáš Kronovetr; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 4:4 + Matyáš Borek OS; využití: 4:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Viktor Hejna 28 - Tadeáš Hendlinger 9, Josef Šedivý 14; po třetinách: 4:2, 6:1, 3:0;
Komentář domácích Thompson Oliver-James (Trenér):
Dnes bereme zasloužený bod v sérii, na soupeře jsme se dobře připravili a bylo to znát. Zítra nás čeká daleko těžší zápas, na který se musíme opět dobře nachystat. Díky za zápas!
Komentář hostů Svoboda Jan (Vedoucí):
Těžké hodnocení. Dnes byl soupeř lepší v 1-1 situacích, které byly buď v obraně, nebo útoku. Samozřejmě s rostoucím náskokem se hrálo Spartě lépe a sebevědomě.
Jak se tu vždycky píše v onlajnech, tak je to první zápas. Zítra je nový den a my si na naší domácí halu půjdeme pro vítězství. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 12:11
60:00
58:12
Míček prošel až na půlku hřiště a přímo proti němu běžel Škoda. Všichni jsme chtěli vidět granát, ale on si to zpracoval. Promarněná příležitost.
54:52
Andrášek za mantinelem, Bezpalec s úsměvem.
53:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #71 Radek Drba (13:3).
53:30
Hejna po osekávání nebrečel a dlouhým výhozem našel Drbu, který nahrál Mervartovi a ten pod břevno uklidil balónek. Dneska je to demolice.
52:28
Krupička jede dobrý play-off bomby. Další sestřel na kontě.
52:00
Mervart řve na Jambora, Jambor řve na rozhodčího.
51:19
Vyloučen hráč #32 František Blecha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
51:19
Zezadu závora. Nebylo o čem diskutovat.
49:55
Šváb nedobrovolně rozrazil mantinely.
49:26
Kos rozehrál tahem, rozehrávat bude Chodov.
48:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #2 Viktor Hejna (12:3).
48:30
Můžeme končit, nic lepšího už neuvidíme. Dlouhý výhoz na Dolejše, který si tvrdě tělem odstavil Čecha, otočkou se zbavil druhé hráče a na zadní takovej věšák, že to není možný. FAMÓZNÍ.
47:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #72 Jakub Šváb (11:3).
47:44
Drba je náš hattrick hero. Střela ze středu.
46:44
Škorpovi nevyšlo zoro.
45:18
Kos romanticky povalil Štefka na zem. Konečně pozitivní emoce mezi soupeři.
44:41
Štefkova hokejka vlétla až ke stropu haly. Asi nějaky bug.
44:18
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #85 Vojtěch Andrášek.
44:18
Šedivý se nenechal opít rohlíkem a chytá Andráškův blafák.
42:41
A fanoušků už je jen 69. Po vůlgárním řvaní je fanoušek Chodova za pomocí eskorty vyprovázen ven z haly, kde je snad větší teplo než tady uvnitř.
42:26
Krupička sejmul protihráče.
40:36
Borek je zpátky ve hře. Snad se ponaučil a bude volit slova na úrovni lepší než dlaždič.
40:01
Třetí dějstvo jest započato a Chodov se vrhá do útoku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:12
40:00
38:00
70 diváků. Děkujeme! Snad tribuna vydrží.
36:40
Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za opakované přestupky.
36:40
A máme tu Drbu zpátky. Nejdřív lechtivá sekerka a pak poslal hráče k zemi.
35:34
Blokátor Drba je zpět, hraje se pět na pět. Borek tu s námi stále sedí.
35:24
Petráň dostal do obličeje nechtěně od protihráče. Spíš tak jako naběhl do zad, ale je dobrej.
34:24
Kos proběhl s míček celou délku hřiště po mantinelu. Nic ho nezastavilo. Až teda na mantinel na straně kam doběhl.
33:34
Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky.
33:34
Drba zezadu zablokoval postu protihráče. I přes odpískanou dvojku to vzbudilo emoce u fanouška Chodova. Dneska je to tady vostrý.
32:28
Kovařík sekl Hejnu do ruky, ale má ji ze železa. Ani kelen nepotřebuje,
30:37
Hraje se pět na pět, ale Borek si tu s námi ještě posedí.
30:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #12 Robin Havlina (10:3).
30:36
Bomba od modré. Střídání gólmana úplně Chodovu nepomohlo.
29:40
Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV - osobní trest.
29:40
Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
29:40
Tak tenhle slovník byl opravdu za hranou všeho. Kdyby byl aspoň rozmanitý, ale nadávat jenom jedním slovem pořád dokola je nuda.
29:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb z trestného střílení (9:3).
29:12
Po ,,zakopnutí" V. Bláhy ve velkém brankovišti, vykoupal Šváb nerozhejbaného Šedivého.
28:25
Šedivý nahrazuje Hendlingera po tom co dostal gáje.
28:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #64 Michael Petráň (8:3).
28:11
Střídání brankáře. Nový brankář #90 Josef Šedivý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
27:13
Vyloučen hráč #27 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky.
27:13
Rozhodčí sečetl drobné sekerky Bezpalce.
25:58
Jambor loktem sundal Havlinu, který spadl na Hejnu.
25:00
A už tu máme návštěvu souseda, který nesouhlasí s hlukem, který vytvářejí lidé.
24:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #64 Michael Petráň (7:3).
24:27
Hejna vyskočil až k hranici velkého brankoviště, aby polapil míček.
23:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (6:3).
23:16
Vyloučen hráč #29 Jakub Čech družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
23:16
Čech seknul Andráška, který šel do výběhu.
23:16
Andrášek vymyslel ladnou žabičku, která doskákala až k Drbovi ve velkém brankovišti, který uklidil do branky.
22:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #94 Vojtěch Bláha (5:3).
21:38
Bezpalec vyhodil Krupičku za mantinel. Ten se oklepal a už pádí na střídačku.
21:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr bez asistence (4:3).
21:09
Kronovetr dorazil střelu, která vypadla z Hejny.
20:01
Pauza pro hráče, fanoušky a pořadatele skončila, ale pauza pro automat začala. Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Chodov.
19:00
Dneska je to velmi emotivní zápas. Všichni po sobě křičí, někdy i zle a to mě mrzí.
18:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb, asistoval #94 Vojtěch Bláha (4:2).
18:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #73 Adam Sláma (3:2).
18:19
Zlesák se vlážným krokem dostal na útočnou polovinu hřiště, pak vystřelil takovej dloubék kterej se doplachtil až za záda Hejny, který vůbec nic přes hráče neviděl.
16:45
Horká hlava Mervart zase brázdí po hřišti. Chodov si v přesilovce nic moc nevytvořil.
15:55
Drba velmi nepříjemně napadá hráče Chodova.
14:45
Vyloučen hráč #76 Lukáš Mervart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
14:45
Mervart v emocích dohrál souboj po odpískání. Tak si u nás aspoň zchladí hlavu.
14:40
Fanouše nahlas a vůlgárně zhodnotil výkon rozhodčích. Následně se omluvil. Emoce.
12:44
Fanoušci skandují jména svých týmů. Snad si nepřijde stěžovat soused z vedlejšího baráku.
11:52
Havlina fatál na polovině hřiště, ale vrátil se a zachránil situaci.
10:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #44 Filip Kovářík (3:1).
10:45
Bleskový protiútok zakončen do prázdné i přes sekeru jak blázen.
07:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #8 Maxmilián Škoda (3:0).
07:59
Dolejš dostal míček do prostoru, udělal si z prothráče kužel a teď pozor změna, Hendlingera prostřelil na zadní tyč.
07:19
Hendlinger podržel svůj tým dvěma zákroky hned po sobě. Vysloužil si i potlesk bouřlivých tribun.
06:15
Krupička usměrnil Andráška k jeho hráči. To je lídr.
05:07
05:07
Andrášek se inspiroval Mervartem a propálil Hendlingera od mantinelu opět na bližší tyč.
04:45
Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
04:45
Škorpa propadl emocím a odpálil míček po svém faulu.
03:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #10 Jakub Kárník (1:0).
03:35
Mervart od mantinelu zatáhl a prostřelil Hendlingera po zemi na bližší tyč.
03:00
Drba kvalitní backcheck.
02:00
Štefek fatál na polovině hřiště. Sparta nevyužívá.
01:00
Kárník dostal čistý hit od Kronovetra.
00:19
Hra nám začala velmi aktivně. Chodov si drží balónek, jak já drinky v baru.
00:01
Úvodní buly vyhrál Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Adam Sláma, Filip Kovářík, Martin Škorpa, Matěj Jambor, Ondřej Zlesák
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Adam Kos, Jakub Šváb, Vojtěch Bláha, Robin Havlina, Radek Drba