4:1
0:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Kutná Hora 5:2
18. Ivana Hrušková, 21. Nikola Trnková, 31. Nikola Trnková, 33. Eliška Reischlová, 34. Aneta Nigrinová - 25. Melánie Dubská, 60. Natálie Beranová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 30, Monika Benková 2 - Lucie Petráková 31; po třetinách: 1:0, 4:1, 0:1;
Komentář domácích Skála Jan (Trenér):
1:0 nic víc, nic mín. Zítra to musíme potvrdit. Díky soupeři, rozhodčím, divákům a pořadatelům. SílaKteréVěřím!
Komentář hostů Štursa David (Trenér):
Zápas kvality play-off, bohužel jsme v zakončení až příliš často selhávali, soupeř ne. Z dnešního výkonu se poučíme na zítřek a půjdeme sérii vyrovnat. Děkujeme soupeři za zápas, zítra se uvidíme v KH.
98:29
A přesto se Kutná Hora ještě zvládla prosadit!
60:00
Střely ve 3. části: 12:7
60:00
59:02
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #31 Nikola Šimůnková (5:2).
58:26
SKV je teď převážně na balonku a s přehledem Kutnou Horu přehrává
54:39
Trochu se nám to tu zdramatizovalo a Kutná Hora bude hrát ve třech hráčkách.
54:25
Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:01
Vyloučen hráč #8 Sabina Labudová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
50:32
Střídání brankáře. Nový brankář #89 Monika Benková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
49:45
únava se začíná projevovat na obou stranách, tempo zápasu mírně polevuje...
46:00
Vyloučen hráč #11 Natálie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
44:00
Kutná Hora přesilovou hru nevyužila a stav tak zůstává stejný.
41:45
Vyloučen hráč #77 Adéla Skalická družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
41:40
A třetí třetina je zahájena oslabením na straně Vinohrad.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:10
40:00
39:30
Na obous stranách několik nebezpečných střel, ale branka zatím nepadá. Blížíme se ke konci druhé třetiny.
33:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #32 Nikola Trnková (5:1).
33:37
A další krásná akce dua Nigrinová X Trnková je tu!
32:36
Zvládne!
32:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #70 Karolína Hošková (4:1).
31:00
První vyloučení je tu. Zvládne ho SKV využít?
30:53
Vyloučen hráč #11 Natálie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hra bez florbalky.
30:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #84 Eliška Hladíková (3:1).
30:32
Ale tentorkát už to Niky vyšlo!
30:28
Anet Nigrinová si probíhá mezi 3 hráčkami, nahrává Niky Trnkové, ale ta bohužel mimo
27:09
Je vidět, že Kutnou Horu gól nakopnul a napadají s o to větším důrazem.
25:04
A Kutná Hora přidává gól ze své strany..
24:59
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #6 Dominika Výborná (2:1).
24:45
Ivča Hrušků z dálky prověřuje golmanku, ale ta je pozorná
23:09
Momentálně je na balonku převážně jen SKV.
20:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (2:0).
20:14
Máme tu další gól a musíme zmínit, že to bylo opravdu florbalové...!
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:17
20:00
17:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #36 Ivana Hrušková, asistoval #66 Natalie Vesecká (1:0).
17:29
A konečně tu máme i první gól zápasu!!
15:12
Tentokrát to Eliška Reischlová zkoušela dokonce posunout na Naty Jirkovou, aby to měla přímo do prázdné, ale golmanka vyráží...
13:34
Jestli něco Kutné Hoře dnes opravdu jde, tak to jsou rychlé přesuny do útoku. Dvě přihrávky a jsou před brankou SKV připraveny střílet.
12:54
Eliška Reischlů teď několikrát obstřelila golmanku, ale gól ani tak i nadále nepadá.
09:45
Tentokrát utíká hráčka z Kutné Hory a ocitá se sama před brankou SKV. Neproměňuje.
06:23
Novotná opět prověřuje vinohradskou golmanku. Zatím stav zůstává stále stejný
05:05
Balonek tentokrát poskakoval u branky SKV a jen tak tak se golmance podařilo jej nohou vyrazit
03:32
Naty Jirková zkouší výběh z rohu, ale bohužel je blokována.
02:20
Kutná Hora však nic nenechává náhodě a poměrně agresivně hned od počátku napadá...
01:40
První dvě minuty zápasu a Běla Novotoná se již dostává do krásné šance před brankou soupeřů!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Lucie Petráková; hráči v poli: Nikola Knížová, Natálie Dubská, Dominika Výborná, Melánie Dubská, Nikol Němcová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Škvorová, Nikola Trnková, Aneta Nigrinová, Angelika Bližňáková, Eliška Hladíková