2:1
- : -
TJ Turnov

Prague Tigers - TJ Turnov 4:2
22. Jakub Manek, 28. Jakub Manek, 54. Thomas Heřmanský, 60. Václav Veverka - 37. Lukáš Švitorka, 50. Dominik Reczai; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Omar Hammami 19 - Petr Suchomel 22; po třetinách: 0:0, 2:1, 2:1;
Komentář domácích Janů Lukáš (Trenér):
Dnes velmi bojovné utkání , kdy jsme šli o malinko víc za vítěstvím než soupeř.
Komentář hostů Matěcha Štěpán (Vedoucí):
Vyrovnané utkaní, kde jsme ovšem byli neustále o gól pozadu. Gratuluji soupeři k výhře a doma budeme chtí vybojovat 7. zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 2:6
60:00
59:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Václav Veverka, asistoval #77 Thomas Heřmanský (4:2).
59:31
Veverka krásnou střelou potvrzuje dnešní vítězství pro Tigers.
56:25
Další důležité bloky před domácí bránou. A hromové yeeeees ze střídačky.
55:35
Opět kombinace mezi 17 a 92, naštěstí ale Reczai netrefuje bránu.
54:42
Vyloučen hráč #88 Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
54:42
Zas faul který prý nikdo kromě rozhodčích neviděl. Jdeme se bránit!
54:18
Hammami vyráží maskou! Důležitý zákrok.
53:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #40 Matyáš Pik (3:2).
53:31
Heřmanský vlítl do útoku jako raketa dostal sice nahrávku na beckhend ale i tak uklízí krásnou střelou do brány.
50:44
Heřmanský vysílal Manka, který unikal středem hřiště ale bohužel míček nezpracoval.
49:45
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #17 Štěpán Matěcha (2:2).
49:45
To bylo rychlé, ale pěkná akce do prázdné. Začínáme od nuly.
49:17
Vyloučen hráč #21 Matouš Sákra družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
49:17
Sporná situace na hřišti přesto přesilovka pro Turnov.
49:09
Nachtmann ty střely přitahuje, stál úplně mimo branku a soupeř ho přesto narval.
48:40
Zápas nabral slušné tempo.
47:59
Dobré bloky od Tigers...
47:20
Nejdřív Heřmanský zblokoval jasný gól, poté Hammami vyrazil jasný gól a pak Nachtman uháněl s Heřmanským 2 na 1, a Heřmanský nedal jasný gól...
46:25
Turnov už na značkách a snaží se něco vymyslet.
45:45
Nachtmann si bere míček a snaží se šetřit čas.
45:05
Vyloučen hráč #21 Matouš Sákra družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky.
45:05
Blokování hole je dnes v módě, Sákra zase hasí na poslední chvíli soupeře v šanci.
43:59
Fišer s Matějem zatím hledají cestu do útoku.
42:45
Přesilovka fuč. Viděli jsme jen jednu nebezpečnou střelu.
41:55
Tigers byli chvíli na míčku ale teď už zase Turnov.
40:30
Turnov zahajuje třetí třetinu přesilovkou, velkou část z ní ukrojil Šimáně, který jednoruč vozil míček po hřišti.
40:00
40:00
Druhá třetina byla na střely mnohem bohatší ovšem gólů to moc nepřineslo, a tak jdeme do třetí třetiny za stavu 2:1, bude to ještě drama.
40:00
Střely ve 2. části: 19:7
40:00
39:57
Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky.
38:53
Na druhé straně zvoní tyč, následné dorážky také nekončí v bráně.
38:20
Hammami si připisuje další těžký zákrok.
36:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #28 Martin Hejduk (2:1).
36:30
Turnov rozehrával téměř z poloviny hřiště a schovaná střela zapadla přímo do horního rohu.
36:15
Fišer si teď udělal ze soupeře kužel a pěkně ho na své polovině oběhl s míčkem a vrátil se do rozehrávky.
35:13
Parádní akce Turnova, po 3 přihrávkách z první, zakončující hráč, který byl před Hammamim sám stříli nad.
33:15
Ani druhou přesilovku Tigers nevyužili ačkoli ji téměř celou strávili na soupeřově polovině. Zatím dobré bloky a dobré zákroky brankáře.
32:15
Nachtmanova přízemní střela, brankář se jen ohlížel kam míček putuje po mnoha odrazech od hokejek.
30:45
Vyloučen hráč #21 Jaroslav Šmída družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky.
30:45
Další faul na skoro střílejícího Pika.
30:00
Další závar před Turnovskou bankou díky útoku 71 81 a 91, neboli Manek, Hort a Masár.
29:00
Důležitý zkrok Hammamiho po pohotové střele od mantinelu.
27:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #71 Jakub Manek, asistoval #81 Martin Hort (2:0).
27:30
Hort posílá jedovku od mantinelu kterou brankář vyráží, ale Maňák se rychle zorientoval a uklidil míček do branky.
26:20
Tigers si vytvořili několik pěkných šancí ale obrana a brankář Turnova zatím odolávají.
26:00
Kratina pěkně nastřelil Masárovu florbalku a míček málem doskákal až za brankovou čáru.
24:16
Vyloučen hráč #15 Bohumil Plíšek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky.
24:16
Sákra byl faulován při střele a uvidíme první přesilovku.
22:45
Další pěkná akce Masára, který si vyběhl z levého mantinelu a za osou stříli nebezpečně těšně kolem vzdálenější tyče.
21:35
Vzápětí na druhé straně zvoní tyč.
21:28
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #71 Jakub Manek, asistoval #91 Šimon Masár (1:0).
21:28
Masár zastavil soupeře na mantinelu a pak už uháněl s Maňákem 2 na 1, krásně svému spoluhráči předložil a ten už jen pohodlně uklidil do branky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:8
20:00
16:56
Ševčík a Neužil v akci podruhé tentokrát ale Neužil nestřílel a snažil se ještě míček posunout na Pika.
16:08
Tigers chvíli pod tlakem zatím ale zvládají blokovat střely.
14:00
Krásná akce mezi Ševčíkem a Neužilem, druhý jmenový trefuje z pozice "mezi kruhy" jen brankáře.
13:00
Další blok po střele Heřmanského.
12:05
Nachtman opět pěkně vyvezl míček a přihrával na odskočeného Řádka, pokus byla ale zablokován.
11:25
Zatím sledujeme utkání bez větších šancí na obou stranách.
09:42
Tigers jsou zatím aktivnějši, snaží se napadat soupeřovu rozehrávku a tím ho moc na svou polovinu s míčkem nepouští.
08:25
Pokus o rychlou rozehrávku, střela ale Kratinovi sjela .
07:00
Míček chvíli pro Turnov ale po zdvojení hráče v rohu je opět v moci Tigers.
06:10
Nachtman pěkně zablokoval pokus soupeře a pak sám vyvezl míček a nabízel ho volnému Řádkovi před bránou ale ten bohužel brankáře nepřekonal.
04:30
Heřmanský chytře posílal přízemní míček do předbrankového prostoru kde číhali dva Tygři.
03:30
Řádkova pěkná jedovka, gólman vyráží nad.
02:42
Masár vybojoval rozehrávku z rohu.
02:22
Hammami kryje propagační střelu.
02:15
Kratina s Řádkem dobře napadají soupeřovu rozehru a ti tak začínají od vlastní brány.
01:25
Veverka v rohu hledá své spoluhčáce před bránou.
01:00
Tigers na míčku, snaží se dostat na polovinu soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Tomáš Jiránek, Lukáš Maršík, Šimon Janoušek, Emil Hejduk, Jaroslav Šmída
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Omar Hammami; hráči v poli: Jan Nachtmann, Jiří Kratina, Matouš Sákra, Vojtěch Řádek, Dominik Šimáně
00:00
Dobré odpoledne vážení online diváci, vátejte u přenostu utkání play down Národní ligy mužů, ve kterém proti sobě nastoupí Prague Tigers a Tj Turnov.