4:0
2:3
- : -

Florbal Ústí - FBC FAT PIPE Vipers Most 8:3
10. Štěpán Krupica, 15. Tadeáš Weber, 19. Jan Tůma, 22. Dominik Olexa, 26. Tadeáš Weber, 28. Aleš Vlach, 34. Jan Tůma, 38. Tadeáš Weber - 34. Lukáš Ligmajer, 36. Michal Varšáni, 44. Karel Bednář; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Petr Dunaj; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Tomáš Kremlík 10 - Adam Semsch 16, Tomáš Hnátek 6; po třetinách: 2:0, 4:0, 2:3;
Komentář domácích Stummer David (Trenér):
Ufff...jsem rád, že jsme tento dvojzápas přežili ve zdraví. Místy to vypadalo, že soupeř chce spíše bojovat MMA než hrát florbalový zápas. Samozřejmě z naší strany, jak včera, tak i dnes do dobrého výkonu, což je za tři hodně daleko. Pochvala pro mladý, že makali a nevypustili ani jeden souboj. Věřím, že příští víkend předvedeme podstatně lepší výkon než  tuhle břečku, co jsme předvedli včera i dnes. Díky všem, co dorazili a podpořili nás.
Komentář hostů Klíma Ondřej (Trenér):
Do zápasu jsme se dostávali šnečím tempem, kritická pro nás byla druhá třetina, kdy jsme inkasovali čtyřikrát. Třetí třetina byla už herně o dost lepší, ale bohužel to nestačilo. Soupeř byl na hřišti lepší ve většině aspektech. Je vidět, že jsou dlouhodobě sehraní a vedení jasným systémem.
Pro nás bylo toto dvojutkání premiérou. Play-off opuštíme se vztyčenou hlavou a soupeři přejeme hodně štěstí v následujících kolech.
Díky divákům za fantastickou kulisu po celou sezonu.
43:26
Vyloučen hráč #48 Marek Chroustovský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:25
Most tuto třetinu zabral a v počtu střel Ústí zatím přestřílel
43:06
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #11 Karel Bednář bez asistence (8:3).
40:15
Olexa opět v obrovské šanci do prázdné brány, ale bohužel nedokázal míček zasáhnout
39:04
Vyloučen hráč #70 Jan Braniš družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #29 Aleš Vlach (8:2).
35:39
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #41 Jan Červenka (7:2).
35:09
Weber z první pálí pouze do Hnátka
33:57
Vlastní branku družstva Florbal Ústí vstřelil #82 Lukáš Ligmajer (7:1).
33:57
Ligmajer nešťastně připravil Kremlíka o čisté konto
33:35
Olexa zakopl o obránce a končí po útočné akci na zemi
33:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #29 Aleš Vlach (7:0).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Tomáš Hnátek družstva FBC FAT PIPE Vipers Most
27:37
Vyloučen hráč #11 Karel Bednář družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za hrubost.
27:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #19 Ondřej Trčka (6:0).
25:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #28 Štěpán Krupica (5:0).
22:10
Ligmajer se snažil přehodit golmana, ale neodhadl sílu a míček končí mimo hřiště
21:43
Olexa krásně zakončuje do prázdné brány a navyšuje ústecké vedení
21:42
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #99 Dominik Olexa, asistoval #28 Štěpán Krupica (4:0).
20:34
Vrzala posílá zpoza brány přihrávku vzduchem na Chroustovského, ale ten ji nedokázal zachytit a míček letí dál
20:09
Kremlík se nám dnes moc nezapotí, ale teď mu míček lehce škrtnul nohu
19:37
Šíp s Černým si rozehráli v rohu a zklidňují hru
18:06
A máme tady další gól, tentokrát ze standartky před bránou, která se na první pohled nezdála být úspěšná
18:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #16 Tadeáš Weber (3:0).
17:28
Chroustovského střela letěla pouze nad bránu
16:35
Ligmajer si v trvdém souboji u mantinelu téměř vybojoval míček
15:45
Mostečtí si ze standartky nahodili na ústeckou pokovinu, ale míčku se zmocňuje Ústí
15:00
První třetina nám končí krásným gólem na konto Ústí, stav utkání po první třetině je tedy 2:0
14:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #2 Vilém Vrzala (2:0).