3:1
1:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FB Hurrican Karlovy Vary 4:2
23. Marek Hauptmann, 29. Kryštof Pitoňák, 30. Marek Hauptmann, 36. Marek Hauptmann - 26. Vojtěch Slavík, 45. Petr Holeček; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Ragač 6 - Marek Matějka 15; po třetinách: 0:0, 3:1, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 7:5
45:00
44:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #87 Jaroslav Krechňák (4:2).
42:46
Vyloučen hráč #51 Vítek Engel družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:50
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
35:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #55 Šimon Valenta (4:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:2
30:00
29:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #11 Matěj Kašík (3:1).
28:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #94 Kryštof Pitoňák, asistoval #22 Jakub Dočekal (2:1).
25:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík, asistoval #3 Tadeáš Pokorný (1:1).
22:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #51 Vítek Engel (1:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:1
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Marek Matějka; hráči v poli: Josef Terla, Rudolf Voják, Petr Holeček, Jaroslav Krechňák, Jakub Ďurian
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jakub Ragač; hráči v poli: Matěj Štěpán, Josef Trčka, Kryštof Pitoňák, Jakub Dočekal, Matyáš Cvejn