2:2
0:4
- : -

Kanonýři Kladno - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:6
29. Ferdinand Tomášek, 34. Ferdinand Tomášek - 35. Marek Fuchs, 36. Matěj Švácha, 43. Michal Fuchs, 45. Michal Fuchs, 56. Matěj Švácha, 60. Filip Cipra; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 25 - Šimon Staněk 22; po třetinách: 0:0, 2:2, 0:4;
Komentář domácích Novák Jan (Trenér):
Řezníci z Plzně přijeli. A diváci jim za to celou dobu ještě tleskali. Tohle nepochopim. Výsledek dva zranění je pro nás vítěztvím. Co se týče zápasu a našeho výkonu, tak za cíl máme zkoušet nové věci a nové principy. Výsledek pro nás nemá žádnou hodnotu. Klobouček týmu, že zvládnul dva zápasy během 5 hodin. Víme kde máme priority. Zítra Chomutov.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Během utkání jsme si vytvořili větší množství brankových příležitostí. Naštěstí nás nemusí mrzet první třetina, kdy jsme šli asi šestkrát 2 na 1, ale neproměnili ani jednou. Jinak pro nás kvalitní match, škoda, že se tolik kouskovalo. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:11
60:00
59:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra bez asistence (2:6).
58:19
Tomášek napaluje pouze nohu Staňka.
57:00
Kladno hraje přesilovou hru stále bez brankáře.
56:59
Vyloučen hráč #85 Filip Cipra družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
55:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha bez asistence (2:5).
55:18
Hra Kladna v 6ti byla zatím pouze potrestána střelou do prázdné branky.
54:45
Z rohu nahrává Tomášek na Čiku, který se snaži upravit trajektorii míčku. Balon se ale odráží pouze do Staňka.
54:40
Kladno zkouší hru bez brankáře.
51:49
Ve třetí třetině jsou zatím plzenští více aktivní, hrají více na balonu a mají mnohem více šancí.
49:52
Marek Fuchs od mantinelu míří do vzdálenějšího růžku, Janoušek chytá.
48:54
Procházkovo nahození akorát lehce trefuje Staňka.
47:50
Tomášek z rohu nahrává na střed a nabíhajícího Čermáka, jeho střelu si Staněk pohlídal.
44:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #36 Marek Fuchs (2:4).
44:33
Michal Fuchs nejprve kličkou oklamal kladenského hráče, potom z vytočení pálí pod ruku Janouška.
42:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #78 Matěj Rapp (2:3).
42:56
Rychle rozehraná standardní situace se Plzni vyplatila. Fuchs se trefuje Janouškovi vedle nohy.
40:27
Fuchs Michal zkouší střelu, ta ale do kladenské branky nemířila.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny utkání vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:13
40:00
38:23
Výborný Janoušek si připisuje další skvostný zákrok.
35:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #79 David Biněda (2:2).
35:52
Biněda přehrává přes šířku hřiště a Švácha perfektně zamířil na Janouška, který neměl šanci se přesunout.
34:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #45 Michal Fuchs (2:1).
34:55
Nedáš - dostaneš. Plzeň snižuje.
34:47
Bém se dotlačil před branku hostí, jeho kličku si ale Staněk pohlídal.
33:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #81 Martin Čermák (2:0).
33:11
Tomáškovi sedla i druhá přesilová hra a zvyšuje náskok Kladna.
31:41
Vyloučen hráč #82 Lukáš Netrh družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:00
Janoušek vychytal první ránu, odražený balonek se ale dostává k dalšímu plzeňskému hráči. Před jeho ránu se musel vložit Frýba, který v ten okamžik stál jako jediný před odkrytou kladenskou svatyní.
30:42
Tomášek obehrál dva hráče, jeho rána ale míři mimo brankovou konstrukci plzeňské branky.
28:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #82 Dominik Horák (1:0).
28:49
Tomášek vstřeluje první branku zápasu a prosazuje se tak v přesilové hře.
28:06
Frýba obdržel nahrávku na mantinel a pálí z první. Staněk tento pokus chytá.
27:43
Domácí si vyzkouší první přesilovou hru utkání.
27:31
Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky.
26:09
Poskakující balonek kolem kladenské branky dopadl pouze do bočnice.
24:37
Tomášek zpoza branky našel Růžičku. Balonek se po jeho střele chvíli kutálel na brankové čáře, ale nepřešel ji.
23:43
Tomášek prolétl celé hřiště a pálí. Jeho střelu ale Staněk chytá.
21:22
Čikovo nahození přes celé hřiště se Machovi nepodařilo dorazit. Balonek končí v rukách Staňka.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny utkání vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:7
20:00
19:51
Huml zkusil střelu, Janoušek opět chytá.
19:27
Balý se vytáčí ze středu hřiště, Janoušek pozorný.
18:48
Rychlý útok Plzně končí střelou Michala Fuchse, který pálí do spojnice.
16:11
Na poměry toho, že doposud byli na balonku spíše hráči Kladna, tak se momentálně Plzenští ukazují více.
14:56
Po chybném rozehrání Kladenských obránců se Huml dostává ke střele. Míří však vysoko nad.
13:48
Plzeň se snad poprvé ve hře dostává pořádně na balonek. Domácí opět podržel Janoušek.
12:41
Kladenští hráči opět hezky kombinují, ale střely padají pouze do bloku.
10:05
Kladenská standardní situace z nadějného místa končí střelou Procházky. Tomu se sice podařilo krásně prostřelit zeď hostí, ale chytající Staněk vyráží balon helmou.
09:12
Rychlý protiútok Kladna si Staněk pohlídal.
09:01
Lacha v obří šanci sám před Janouškem, který nadvakrát vychytává šance Plzně.
07:02
Přehrání na Doušu čekajícího před brankou větší šancí neskončilo. Plzeňská obrana ho rychle dostupuje.
04:42
Janoušek si připisuje první zákrok v utkání.
02:26
Výborné rozehrání kladenských hráčů, kdy šel pokaždé míček z první, sice rozebral obranu hostí, ale konečná střela hráči nesedla.
00:45
Čermákův beckhandový pokus končí na hrudi hostujícího brankáře.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Šimon Staněk; hráči v poli: Matěj Rapp, Marek Fuchs, Michal Fuchs, Matěj Švácha, David Lácha
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Ferdinand Tomášek, Hynek Špaček, Karel Frýba, Matyáš Růžička, Martin Čermák