1:3
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - FBC Česká Lípa 5:11
3. Viktor Pražák, 18. Oliver Zavoral, 20. Oliver Zavoral, 27. Deniz Rybenský, 33. Radek Pešek - 8. Mikeš Motejzík, 11. Mikeš Motejzík, 13. Adam Doňar, 21. Radim Piškula, 22. Vojtěch Kafka, 25. Filip Cobl, 28. Mikeš Motejzík, 30. Ondřej Martinec, 32. Mikeš Motejzík, 37. Mikeš Motejzík, 44. Filip Cobl; rozhodčí: David Richter - Lukáš Picek; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 17 - Šimon Záruba 15; po třetinách: 1:3, 3:5, 1:3;
Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér):
V zápase rozhodlo naše neproměňovani šanci. Nemyslím si že pohled na hru byl tak jednoznačný jako konečný výsledek. Uvidíme jak se bude dařit v odvetě.
45:00
Střely ve 3. části: 7:11
45:00
43:34
Timeout FbC Skuteč
43:34
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #3 Ondřej Martinec (5:11).
36:35
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #3 Ondřej Martinec (5:10).
35:00
Vyloučen hráč #99 Deniz Rybenský družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hrubost.
32:05
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Radek Pešek, asistoval #66 Viktor Pražák (5:9).
31:40
Mikeš Motajzlík z České Lípy davá 4gol v jednou zápasu.
31:37
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #21 Adam Doňar (4:9).
30:01
2 část skončila lépe pro lípu které Skutči odskočila o 4 goly.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:11
30:00
29:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Ondřej Martinec, asistoval #88 Radek Matouš (4:8).
29:50
Svěřenci Ondřeje Lašky  i Když prohravají o 3 goly furt bojují
27:20
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík bez asistence (4:7).
26:30
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský, asistoval #5 Lukáš Roček (4:6).
26:10
Déna Rybenský snižuje na 6:4
25:30
Vyloučen hráč #2 Samuel Vacek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
24:40
z Haly se stává PEKLO! je tady okolo 100 fanousku to nebylo ani na jednom utkání divizi ve Skutči!
24:06
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #88 Radek Matouš (3:6).
23:11
Lípa opět vede o dva goly
21:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #24 Vojtěch Kafka, asistoval #11 Mikeš Motejzík (3:5).
20:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Radim Piškula, asistoval #11 Mikeš Motejzík (3:4).
19:50
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #8 Radek Pešek (3:3).
19:16
Vyloučen hráč #3 Ondřej Martinec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
17:50
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral bez asistence (2:3).
12:32
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Adam Doňar, asistoval #11 Mikeš Motejzík (1:3).
10:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #30 Radim Piškula (1:2).
08:40
Vyloučen hráč #66 Viktor Pražák družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hra na zemi.
07:14
05:50
Skuteč přesilovky nevyužila:-(
04:23
Vyloučen hráč #3 Ondřej Martinec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou.
02:29
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #66 Viktor Pražák bez asistence (1:0).
01:00
zatím se hraje ve vysokém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Richter a Lukáš Picek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Šimon Záruba; hráči v poli: Lukáš Šindelář, Filip Cobl, Ondřej Martinec, Jakub Trepeš, Radek Matouš
00:00
Line-up domácích FbC Skuteč: brankář: Daniel Nekvinda; hráči v poli: Viktor Pražák, Oliver Zavoral, Radek Pešek, Lukáš Roček, Ondřej Hromádko