3:0
1:4
0:1

PSG PANTHERS OTROKOVICE - SOKOLI Pardubice 6:7p
10. Marek Zapletal, 12. Peter Nehila, 25. Jakub Grich, 29. František Vykopal, 30. Filip Hrabal, 51. Peter Nehila - 14. Martin Zozulák, 15. Jan Savický, 52. Lukáš Kučera, 57. Lukáš Kučera, 60. Ivo Teichman, 60. David Žáček, 63. Adam Šmíd; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2 + Vlastimil Červenka OS:4; využití: 2:1; diváků: 304; zásahy brankářů: Adam Kohút 13 - Matěj Denemark 16; po třetinách: 2:2, 3:0, 1:4, 0:1;
70:00
Střely v prodloužení: 1:1
62:59
63:00
Dámy a pánové, dnešní utkání je rozhodnuto gólem Adama Šmída přesně do šibenice. Neskutečné otočení zápasu. Všem fanouškům děkujeme za krásnou atmosféru a přejeme krásnou cestu domů!
63:00
62:59
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #11 Přemek Pakosta (6:7).
62:08
Střelu Ležatky blokuje obrana, v hale je cítit velké napětí fanoušků.
61:01
Otrokovice se přesouvají do útočného pásma, tam jim však akce Nehily nevychází a přichází o míček.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 5:9
60:00
60:00
Jde se do prodloužení! Hosté neskutečně dokázali ve třetí třetině inkasovat 4 góly, čímž dorovnali skóre.
59:52
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #15 Martin Zozulák (6:6).
59:52
Hosté v neskutečné euforii, osm sekund před koncem vstřelují vyrovnávací gól.
59:47
Timeout SOKOLI Pardubice
59:47
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman bez asistence (6:5).
59:47
Hosté 13 sekund před koncem snižují. Těsně před brankou míček za záda Kohútovi dotlačil Teichman.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny. Otrokovice se drží zuby nehty.
58:10
Pardubice zkouší štěstí v šesti, zatím ale neúspěšně.
58:01
Velmi dobrá práce domácí obrany. Pardubice zatím i přes nátlak neskórují.
56:06
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #21 Ivo Teichman (6:4).
56:06
Hosté svoji přesilovou hru proměňují krásným gólem Lukáše Kučery.
55:20
Vyloučen hráč #97 Jakub Grich družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:20
Otrokovice jdou po zbytečném zákroku do oslabení pár minut před koncem. Vydrží domácí nátlak?
54:10
Kohút a obrana domácích zatím úspěšně odolává.
52:01
Pardubice jdou osm minut před koncem do šesti, uvidíme, jestli se jim to vyplatí.
51:24
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #15 Martin Zozulák (6:3).
51:24
Sokoli s odpovědí nečekali dlouho, snižují krásným gólem Kučery.
50:12
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #7 Tomáš Sovják (6:2).
50:12
Domácí přesilovku velmi rychle využívají, zvládnou brankový náskok Pardubice ještě dotáhnout?
49:48
Vyloučen hráč #84 Marek Ďopan družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky.
49:48
Po akci před brankou hostujících půjdou Sokoli do oslabení.
49:12
Velká šance Ležatků před brankou, obrana Pardubic byla ale rychlejší.
48:25
Fera hezky zachytává nepovedenou přihrávku hostující obrany, bohužel mu v akci nikdo nepomohl.
47:05
Po nadhozu míčku Sovjáka před bránu se Zapletal netrefuje.
46:26
Dnešní utkání sleduje 304 diváků, děkujeme!
45:57
Krásná přihrávka Savického na Bínu, střela zas tak krásná nebyla.
43:05
Hrabal se snažil před brankou s míčkem něco vymyslet, nakonec jeho střela končí mimo hřiště.
43:02
Musím pochválit fanoušky Pardubic, i přes jejich značně menší počet nemůžeme říct, že by je nebylo slyšet.
41:14
Hra i slovník na střídačkách se přiostřuje, rozhodčí budou jistě mít ještě spoustu práce.
40:34
Střelu Hrabala po rychlé nahrávce Gricha chytá až Denemark. První útok Otrokovic ve třetí třetině nezdařený
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:4
40:00
40:00
Po druhé třetině se Otrokovice dostávají do brankového náskoku. Uvidíme, jestli nám třetí třetina ještě zamíchá s kartami.
39:52
Samostatný nájezd na bránu Medekovi nevyšel.
37:32
Obrovská šance domácího kapitána, ten byl však na středu zblokován Pakostou.
36:05
Otrokovice svoji přesilovku i přes spoustu šancí nevyužívají.
36:03
Pantheři v přesilovce tlačí míček do branky, Sokoli zatím výborně brání.
34:45
Vyloučen hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:20
Z velké šance před brankou domácích je nakonec velmi rychlý protiútok, k dalšímu gólu chyběly centimetry.
33:11
Hrabal ve velké šanci, bohužel z toho gól není.
32:20
Zapletal Sovjákovi naservíroval míček jak na zlatém podnosu. I přes to, že měl dost času na rozmyšlení, byl Denemark lepší.
30:52
Rychlé přečíslení Pantherů Ležatka neproměňuje.
30:12
Červenka se po svém trestu znovu vrací do hry.
29:34
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #12 Martin Grlický (5:2).
29:34
A máme tu další gól! Skákající balonek před brankou dokázal do branky protlačit Filip Hrabal. Velká euforie Otrokovic
28:08
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #24 Peter Nehila (4:2).
28:08
Nehila nádherně na středu nachází Feru Vykopala, ten se nekompromisně trefuje za záda Denemarka!
27:10
Zapletal se ze středu netrefil, Pardubice na balónku.
27:01
Další krásný zákrok domácího gólmana, Otrokovice rozvážně rozehrávají.
25:21
Sovják crossovkou našel Gricha, který z první přesně palí! Otrokovice jdou do vedení.
24:18
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Jakub Grich, asistoval #7 Tomáš Sovják (3:2).
22:48
Krásná zákrok Adama Kohúta, fanoušci křičí jeho jméno.
22:42
Otrokovice férově odevzdávají míček, děkujeme!
20:04
Úvodní bule druhé třetiny pro Sokoli, ti rychle vymysleli útok, bohužel však neúspěšně.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:6
20:00
20:00
Po první třetině je skóre vyrovanené, hra zatím nemá jasného favorita, musíme si počkat na další vývin hry.
20:00
O přestávce se nám o program postarají elévci Otrokovic. Dnes to mají i s rozhodčovským dohledem!
19:55
Střela do tyčky hráč #18 Lukáš Kučera družstva SOKOLI Pardubice .
19:49
Otrokovice střely blokují, hosté se snaží něco vymyslet.
18:12
Vyloučen hráč #6 Vlastimil Červenka družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování.
18:12
Vyloučen hráč #6 Vlastimil Červenka družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE - osobní trest.
18:12
Pardubice si ke konci třetiny zahrají přesilovku.
17:52
Nehila leží na zemi, Šmíd to nehezky komentuje a Otrokovice se bouří.
17:49
Zozulák po standartce našel Pakostu, ten však míjí bránu.
16:40
Standartka pro Otrokovice nevyšla, Sokoli na balonku.
14:24
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #96 Jan Savický, asistoval #21 Ivo Teichman (2:2).
14:24
Netrvá to dlouho a Sokoli vyrovnávají! Po špatné rozehrávce Otrokovic Pardubice slaví.
13:52
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák z trestného střílení (2:1).
13:52
Po zbytečném faulu Ležatky rozhodčí pískají nájezd!
11:50
11:50
A také že netrvá dlouho a Pantheři přesilovku využívají!
10:56
Vyloučen hráč #67 Jakub Burian družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
10:56
Vyloučen hráč #17 Jiří Kohoutek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zdržování hry.
10:56
Hala se bouří! Po zákroku Otrokovic budou rozhodčí situaci v předbrankovém prostoru domácích přezkoumávat.
10:56
Otrokovice budou mít přesilovku, a to hned 5 na 3.
10:46
Pakosta před bránou našel Zozuláka, tomu však balonek z čepele sjel.
09:28
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #97 Jakub Grich (1:0).
09:28
Grich našel před brankou Marka Zapletala, ten s míčkem neměl moc práce a Otrokovice jdou do vedení.
08:30
Adam Kohút teď vytahuje velmi dobrý zákrok, míček končí za bránou.
07:14
Zapletal teď z velice nebezpečné pozice míjí bránu.
06:14
Ležatkovi se snažili v útoku něco vymyslet, je z toho však neúspěšný útok Pardubic.
05:03
Hra se zatím přelívá ze strany na stranu.
04:20
Po špatné rozehrávce Otrokovic se Pardubice přesouvají do útočného pásma.
03:10
Kohút chytá samostatný únik Teichmana do ruky, dlouhým výhozem rozehrává.
02:32
V domácí hale Otrokovic jsou slyšet i fanoušci Sokolů, dnešní utkání bude hlasité.
00:48
První útok Otrokovic zblokován
00:01
Úvodní bule pro Pardubice, první pokus o útok jim však nevyšel.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Lukáš Prix, Martin Zozulák, Přemek Pakosta, Adam Šmíd, Jakub Burian
00:00
Line-up domácích PSG PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Adam Kohút; hráči v poli: Martin Grlický, Tomáš Sovják, Jakub Grich, Marek Zapletal, Filip Hrabal
00:00
Vážení diváci, dovolte mi, abych vás uvítala u 4. utkání play-down mezi domácími Otrokovicemi a hostujícími Sokoli Pardubice. Po včerejším zápase Pardubice dokázaly skóre stáhnout na 2:1, takže uvidíme, co si pro nás týmy dneska nachystají.