2:0
2:0
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - FBC DDM Kati Kadaň 4:1
20. Adam Čech, 21. Tomáš Bolda, 37. Denis Kalivoda, 45. Lukáš Fischer - 14. Stanislav Sirový; rozhodčí: Filip Martinkovič - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Vít Vaidiš 15 - Jiří Grund 41; po třetinách: 0:1, 2:0, 2:0;
Komentář domácích Surák Matěj (Asistent trenéra):
Utrpěli jsme výhru. Řekli jsme si v kabině, že chceme vyhrát florbalem, a nakonec jsme to stejně lámali tou bojovností. Myslím si, že bojovnost bude teprve potřeba, proto jsem dneska nespokojen, ale rád za postup. Mákneme a připravíme se mnohem lépe na další kolo. Kluky chválím za nasazení a fanouškům moc děkujeme za super podporu. Je-de-me
Komentář hostů Terč Matouš (Asistent trenéra):
Dvě vyrovnaná utkání kde byl soupeř silnejší v koncovce. My odcházíme se vztyčenou hlavou. A  víme na čem máme zapracovat do příští sezóny. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím.
Hezkou neděli
45:00
Střely ve 3. části: 12:5
45:00
44:55
Gorily dotáhnou zápas do vítězného konce!
44:47
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer bez asistence (4:1).
44:07
Vadišův zákrok na brankovišti! Parádní práce maskovaného dorostence.
43:41
Kati mají přesilovku a šli ihned do 6 hráčů.
43:26
Vyloučen hráč #42 Tadeáš Tobiáš družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:07
Fischerovu dorážku v brankovišti lapil Kat Grund.
42:32
Lukáš Čech rozbil svůj únik o zeď jménem Grund.
41:23
A znovu Grund v akci a chytá skákavou střelu Denise Kalivody.
41:00
Grund chytá mimo brankoviště. Standardka pro Gorily.
40:29
Obrana Katů se vložila do další střely aktivního Tobiáše.
39:04
Kombinace prvního útoku končí na Grudově rukavici.
38:09
Vítek Vaidiš se natahoval po balonku, ale ten mu proklouzl. Naštěstí pro domácí nebylo z toho už další nebezpečí.
37:34
Gorily už se znovu hrnou do šance. Grund zlikvidoval příležitost Lukáši Čechovi.
36:55
Denis Kalivoda byl ten, kdo poslal Gorily do dvoubrankového vedení. Ale už předtím měli Kati namále.
36:54
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
36:54
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #38 Denis Kalivoda, asistoval #94 Lukáš Fischer (3:1).
36:33
Rozehrávka na Šoleho neprošla.
36:10
Vaidiš se musel protáhnout a dobře chytil pokus Katů.
34:50
Sekání Sirového posílá Katy do čtyř. To byl jasný faul.
34:38
Vyloučen hráč #88 Stanislav Sirový družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
33:59
Tadeáš Tobiáš předvedl skvělý blok na polovině a zamezil Kadani jít do brejku.
32:20
Stovka diváků sleduje skvělý florbal. Děkujeme za návštěvu!
31:58
Forčeking dvojice Bolda - Čech byl úspěšný. Gorily zůstávají na útočné polovině.
31:30
Tadeáš Tobiáš znovu střílel, ale teč poslala balonek za mantinel.
30:40
Kadaňský Šole se probíjel do šance, ale výborný návrat 1. lajny Goril.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 18:5
30:00
28:38
Nick Bolan v šanci a po něm pálil i Adam Čech. Lukáš Fischer měl také nabito, ale neproměnil.
28:12
Střelu Katů blokoval dobře i Tadeáš Tobiáš. Karel Altman pak provětral ruce Grundovi.
27:50
Projektily Lukáše Čecha i Adama Čecha mířily mimo branku.
26:58
Karel Altman střílel, ale obrana Katů byla připravená a zblokovala balónek.
25:46
Další výborný zákrok Grunda proti střele Lukáše Čecha, Kati se osvobozují.
24:15
Tadeáš Tobiáš mířil mimo branku. S míčkem hrají ale opět Gorily.
23:24
Gorilám se nepovedlo přesilovku využít, ale zůstávají v neustálém tlaku. Katy drží v hluboké defenzivě.
21:22
Gorily v přesilovce mají šanci zvýšit náskok. Trefili zatím jen konstrukci branky a Grunda do masky.
21:03
Vyloučen hráč #86 Vít Blahník družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky.
20:37
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #33 Tomáš Bolda, asistoval #21 Filip Čech (2:1).
20:37
Tomáš Bolda nádherně uklízí do šibenice, skvěle ho našel Filip Čech. Gorily se ujímají vedení.
19:54
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Čech bez asistence (1:1).
19:54
Teď se konečně radují i Gorily. Adam Čech, kapitán Goril, to vzal na sebe.
19:01
Heroldova střela a Vítek Vaidiš taky předvádí krásný zákrok.
17:40
Fischerův pokus a pak přestupek Katů.
16:17
Velká šance! Vlasta Pinčák mířil pod břevno, ale Grund byl na místě.
15:01
Kadaň vede, ale Gorily mají více šancí. Grund drží čisté konto a několikrát zachránil svůj tým.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 15:6
15:00
13:44
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #88 Stanislav Sirový, asistoval #41 Jakub Brejcha (0:1).
13:44
První gól dávají Kati. Sirový se trefil přesně k tyči.
13:35
Průnik Denise Kalivody bez úspěchu.
12:59
Znovu střela nad od Adama Čecha.
12:15
Lukáš Čech sražen, ale následná standardka a šance Lukáše Fischera bez využití.
10:55
Šance Pepy Sekyry, ale to byla lahůdka pro Grunda.
09:38
Fischerova šance zblokovaná a pak měl pokus i Lukáš Čech. Gorily se ne a ne trefit.
08:16
Tadeáš Tobiáš minul branku po krosové přihrávce. To už by Grund neměl.
07:48
Adam Čech prověřil Grunda. Střely přibývají, góly zatím ne.
06:31
Zatím na gól čekáme, Nick Bolan netrefil. Lépe řečeno Grund vyhlavičkoval. Kati mají velkou oporu.
05:39
Kati mají výbornou podporu i v Plzni. Domácí bubeníci mají hodně práce.
04:21
Grund měl protihráče v brankovišti. Píská se.
03:24
Karel Altman pálil na Grunda, ale také minul jeho branku.
02:42
Střela Lukáše Čech nad branku Grunda.
01:55
Filip Čech se netrefil sám před golmanem. Výborně ho našel Tomáš Bolda od pravého mantinelu.
00:39
Kadaň se hnala k první střele.
00:05
Gorily na míčku a zahajují útočné snažení. Podpora diváků je obrovská.
00:01
Vítejte na zápasu 1. dorostenecké ligy. Kati musí dohánět manko. Gorily v Kadani vyhrály 4:2. Jdeme na to!