3:2
2:4
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:7
14. Jaroslav Krechňák, 17. Vojtěch Slavík, 17. Jaroslav Krechňák, 23. Petr Holeček, 31. Rudolf Voják, 36. Jaroslav Krechňák - 6. Jakub Dočekal, 22. Matěj Kašík, 28. Jakub Dočekal, 32. Kryštof Pitoňák, 38. Kryštof Pitoňák, 39. Lukáš Ragač, 43. Matěj Kašík; rozhodčí: Lukáš Grundler - Michal Žáček; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Marek Matějka 22 - Jakub Ragač 23; po třetinách: 1:1, 3:2, 2:4;
45:00
Střely ve 3. části: 8:10
45:00
42:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Matěj Kašík bez asistence (6:7).
40:09
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
38:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #47 Lukáš Ragač, asistoval #22 Jakub Dočekal (6:6).
37:46
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #51 Vítek Engel.
37:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #94 Kryštof Pitoňák bez asistence (6:5).
35:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák, asistoval #43 Rudolf Voják (6:4).
31:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #94 Kryštof Pitoňák, asistoval #38 Josef Trčka (5:4).
30:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #36 Petr Holeček (5:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:7
30:00
27:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #11 Matěj Kašík (4:3).
26:57
Vyloučen hráč #43 Rudolf Voják družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra rukou.
22:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #14 Josef Terla (4:2).
21:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Matěj Kašík, asistoval #94 Kryštof Pitoňák (3:2).
16:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák bez asistence (3:1).
16:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík, asistoval #97 Jakub Hofman (2:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:11
15:00
13:57
05:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #56 Matyáš Cvejn (0:1).
00:00
Vyloučen hráč #12 Adam Němec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zdržování hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Michal Žáček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jakub Ragač; hráči v poli: Matěj Štěpán, Josef Trčka, Jakub Dočekal, Kryštof Pitoňák, Matyáš Cvejn
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Marek Matějka; hráči v poli: Josef Terla, Rudolf Voják, Petr Holeček, Jaroslav Krechňák, Jakub Ďurian