1:0
2:3
- : -

Panthers Praha - Crazy girls FBC Liberec 4:7
7. Eliška Tázlerová, 40. Monika Zikmundová, 46. Jana Pavlicová, 57. Julie Faťunová - 5. Karolína Nováková, 5. Kateřina Novotná, 15. Karolína Vlachová, 17. Klára Pabiánová, 47. Markéta Šorfová, 56. Aneta Foffová, 58. Veronika Šmídková; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 9, Tea Mažáryová 20 - Kateřina Dlouhá 16; po třetinách: 1:4, 1:0, 2:3;
60:00
Střely ve 3. části: 9:11
60:00
59:04
Vyloučen hráč #88 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:14
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #77 Julia Opic (4:7).
56:29
Panterky jdou zkusit štěstí v šesti.
56:24
Timeout Panthers Praha
56:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Julie Faťunová, asistoval #28 Adéla Vlčková (4:6).
55:50
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová, asistoval #23 Kateřina Dlouhá (3:6).
55:50
Nedáš, dostaneš. Nic víc k tomu asi není potřeba psát.
54:19
Zikmundová blokuje střelu Žbáňkové.
52:57
Liberec hraje v plném počtu.
51:32
Valešová v oslabení trefuje spojnici brankové konstrukce.
50:57
Vyloučen hráč #7 Tereza Holcová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
49:01
Šindelářová to zase dobře zkouší, ale Dlouhá je připravená.
48:21
Žbaňková si teď málem dala vlastňáka. Jaaj.
46:05
Timeout Crazy girls FBC Liberec
46:05
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #56 Klára Pabiánová (3:5).
45:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #84 Nikola Křemenáková (3:4).
45:21
Pavlicová se zkušeně trefuje k levé tyčce a přibližuje tak skóre domácích blíže k Libereckému celku.
44:27
Kvapilová po dobrém úniku trefuje tyčku.
43:31
Pavlicová střílí ze vzduchu, ale prostřelit Dlouhou se jí nedaří.
42:01
Zikmundová zkouší pozornost hostující brankářky.
39:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Monika Zikmundová, asistoval #28 Adéla Vlčková (2:4).
39:45
Zikmundová se střelou z dálky dostává až za záda hostující golmanky a panterky tak odchází do šatny po vyhrané třetině.
39:12
Bočanová se řítí dopředu jako blesk, ale míček na mantinelu ztrácí.
36:32
Mažáryová opět předvádí své rychlé ručičky!
35:04
Křemeňáková leží na zemi před bránou a nezvedá se.
35:01
Staňková se snažila trefit odkrytou branku ze vzduchu, ale bohužel se netrefila.
34:01
Další velká šance pro domácí končí za mantinelem.
31:02
Zikmundová trefuje břevno.
28:15
Tázlerová se tlačí do zakončení před brankou.
25:01
Bočková se pere před brankou, ale bohužel neúspěšně.
23:37
Budská se stihla rychle vrátit na svou polovinu a zabraňuje tak možnému golu hostujícího celku.
22:23
Domácí golmanka posílá dlouhý výhoz na Faťunovou, tu ale zastavila poslední Liberecká obránkyně.
17:23
Rozehnalová předvádí paradní blok a hasí tak propad panterek.
16:58
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #56 Klára Pabiánová, asistoval #9 Markéta Valešová (1:4).
16:31
Žbáňková to zkouší znovu, ale střela zpoza těla letí za mantinel.
16:20
Liberec zamkl domácí na jejich polovině a tlačí se do zakončení.
15:25
Domácí v klidu hrají na vlastní polovině.
14:02
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #88 Karolína Vlachová, asistoval #76 Markéta Žbánková (1:3).
14:02
Žbáňková přesně viděla volnou Vlachovou, která doťukává míček do odkryté branky.
10:26
Liberecká hráčka to zkouší backhandem, ale trefuje Neumanovou pouze do špičky.
09:40
Tým hostí hraje v pěti.
08:53
Staňková na středu bohužel promáchla balonek a šanci tak nevyužívá.
07:40
Vyloučen hráč #17 Marcela Urbanová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
06:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Eliška Tázlerová, asistoval #27 Lucie Šindelářová (1:2).
06:25
Tázlerová si krásně přehodila hostující brankářku a oslavuje tak svůj první gól v extralize žen!
04:59
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #86 Kateřina Novotná, asistoval #10 Petra Müllerová (0:2).
04:59
Neumanové se míček nešikovně odrazil od napřáhlé ruky a Liberec si tak připisuje další branku.
04:36
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (0:1).
03:57
Vyloučen hráč #25 Monika Zikmundová družstva Panthers Praha na 2 minuty za zvedání florbalky.
02:21
Hráčka Liberce posílá ostrou střelu na připravenou Neumanovou.
00:01
Úvodní buly pro tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Klára Pabiánová, Aneta Foffová, Markéta Žbánková, Markéta Šorfová, Markéta Valešová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Petra Budská, Lucie Šindelářová, Aneta Rozehnalová, Nikola Křemenáková, Jana Pavlicová