1:0
1:0
- : -

Aligators Šitbořice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:1
33. Tamara Pevná, 51. Anna Hanusová - 18. Bára Procházková; rozhodčí: Ondřej Trávníček - Matěj Karásek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Eva Kulíšková 19 - Veronika Šplíchalová 12; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:0;
Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Asistent trenéra):
Stejně jako ve Znojmě, tak dnes se ukázalo, že tuto sérii budou rozhodovat maličkosti. Druhý zápas s rozdílem 1 branky, to o něčem vypovídá. Když jsme se dostali k brance soupeře, šli jsme si za tou brankou a to dnes rozhodlo. Zvládnutá skoro 2 minutová powerplay soupeře na konci ukázala, že holky jsou na play-off připraveny. Děkuji soupeři za skvělé utkání a těšíme se na rozhodující utkání. Zvlášť děkuji všem našim fanouškům, a i těm Znojemským, za skvělou atmosféru v hale!
P.S. Čekáme Vás ve středu ve Znojmě :)
Komentář hostů Martinek Jakub (Trenér):
Tuhý boj pokračuje. Dnes vytěžil soupeř z minima maximum, naopak naše koncovka byla dnes mizerná. Rozhodly jak říká kolega maličkosti, ale zejména hlad v předbrankovém prostoru. Víme, co zlepšit, připravíme se a půjdeme si v domácím prostředí za postupem. Našemu týmu věřím pořád stejně. Děkuji holkám opět za skvělý přístup a obrannou fázi. Dík patří také našim fanouškům, kterých tu bylo opravdu dost. Soupeři gratuluji a vidíme se ve středu u nás.
60:00
Střely ve 3. části: 6:6
60:00
59:59
Je to jasné. Tuto sérii rozhodne 3. utkání na palubovce Znojma!
59:15
Domácí holky do tohoskáčou po hlavě a nedovolují Znojmu skórovat.
58:04
Po timeoutu a zisku balónku jdou hosté do 6ti!
58:03
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
56:23
Domácí holky mohly navýšit skóre, kdy Drápalová posílala střílenou přihrávku do brankoviště, avšak nikdo nebyl schopen dorážet.
55:24
Kohoutková žabičkou hledala Kubalíkovou, ta byla bohužel ztečovaná, takže se z toho spíše stal centr na gólmanku.
53:01
Kulíšková si po delší době chytla balónek a ujišťuje se, že to stále lepí velmi dobře.
50:25
A domácí jdou do vedení a v hale to vře! Kubalíková vystřelila přízemní střelu, kterou Šplíchalová jen vyrazila a Hanusová při dorážce našla volné místečko.
50:24
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #28 Anna Hanusová, asistoval #19 Jana Kubalíková (2:1).
50:00
Nebzepečná střela Cihlářové šla těsně nad branku Kulíškové.
47:18
Domácí dostaly možnost standartky, avšak Znojmo ukořistilo balónek a šlo do útoku 2 na 2. Střela Smutné však skončila v bloku Hroudné.
45:30
Dnešnímu utkání přihlíží 65 skvělých diváků, děkujeme!
44:13
Hamplová teď vystihla rozehrávku hostí a dostala se ke střele, tu však Šplíchalová chytá.
43:03
Domácí přesilovka zůstala nevyužita a hosté jsou v plném počtu.
42:47
Střela Buráňové nad.
41:04
A je tu přesilovka pro domácí! Hosté sice měli tlak v úvodu 3. třetiny, avšak ten díky tomuto vyloučení ustává.
41:03
Vyloučen hráč #14 Veronika Filáková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:6
40:00
39:59
Opět velmi vyrovnaná třetina, kde dle mého názoru měly více ze hry domácí ženy a to také vedlo k vyrovnání. Uvidíme, co nám přinese třetí část. Rozhodně se máme na co těšit.
38:15
Lengálové střela nesedla, dokutálela se však k Hanusové která svojí střelou z otočky donutila Šplíchalovou k vynikajícímu zákroku.
37:34
Dobrý blok Váňové pomohl uklidnit situaci a dovolil domácím vystřídat.
36:45
Skvělý zákrok Kulíškové proti nenápadné střele Pelánové.
35:55
Dalekonosná pumelice Smutné končí na břevně domácí branky!
34:47
Velká šance domácích. Lengálová vystřelila, Šplíchlová vyrazila před sebe, kde Buráňová dorážela nad branku.
33:36
Aligátorky branky nakopla a nyní se drží více na míčku a snaží se dostat do útočného pásma.
32:35
A máme vyrovnáno! Mátlová našla před brankou Pevnou, která dostala balónek za Šplíchalovou!
32:34
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #3 Tamara Pevná, asistoval #10 Sabina Mátlová (1:1).
30:30
Znojmo nyní svírá domácí hráčky, ale ty skvěle brání a blokují a neumožňují Znojmu navýšit vedení.
27:41
Dva skvělé zákroky Kulíškové! Nejprve při situaci 3 na 2 se zaskvěla skvělým zákrokem kolene při přesunu k tyči, poté helmou vyrazila dobrou střelu Filákové.
26:42
Smutná se snažila vystřelit, avšak Peterková dobře blokuje, bohužel míček se vrací na hokejky hostujících hráček.
25:38
Znojmo střídá a má možnost rozehrávky z poloviny hřiště.
24:06
Máme tu krátké přerušení hry, kdy v domácím brankovišti po střetu ani nevím s čím ležela hráčka hostí. Doufejme, že bude v pořádku.
22:59
Další střela Lengálové zblokována.
20:54
Domácí hráčky vstoupily do druhé části velmi aktivně! Kubalíková nejprve vyzkoušela Šplíchalovou, z podobného místa pak Hanusová mířila nad.
20:01
Začala nám druhá třetina, kterou opět začnou s balónkem na hokejkách hráčky domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:8
20:00
19:59
Zatím sledujeme velmi vyrovnané utkání, kde se v první třetině přiklonilo štěstíčko na stranu hostí a po první třetině na tabuli svítí skóre 0:1.
17:51
A hosté v dnešním utkání otevírají skóre. Po střele se balónek od několik hráček poodrážel k úplně volné Procházkové, která zavěsila pod břevno domácí branky.
17:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #11 Eva Smutná (0:1).
16:22
Znojmo se nyní usadilo na útočné polovině, díky dobrému bloku Hroudné budou mít rozehrávku od pravého mantinelu.
14:23
Na Kulíškovou dlouho nic neletělo, to chtěl změnit Houšťová, avšak její backhandový pokus nenadělal domácí gólmance žádné problémy.
13:23
Aligátorky nyní získali rozehrávku z rohu, bohužel se jim však nic vymyslet nepodařilo.
11:22
Hezká akce domácích! Drápalová dostala přihrávku na střed, kterou hned předávala na mantinel, odkud střílela Mátlová, Šplíchalová však připravena.
09:34
Následně se ke střele dostala Smutná, jejíž střelu zblokovala Kubalíková a s následnými dorážkami si poradila domácí obrana.
09:11
Procházková hledala Nečasovou před brankou, avšak přihrávku zblokovala Buráňová.
07:00
V hale zatím panuje skvělá atmosféra, bubny duní na obou stranách a vidíme kvalitní florbal.
05:55
Nečasová šlo do svého oblíbeného výběhu, avšak Drápalová si ji skvěle pohlídala a nedovolila jí kvalitně vystřelit.
04:23
Evča Kulíšková si připisuje první zákrok, balónek ji skončil v klíně.
03:41
Znojmo se snažilo rychlou křižnou rozehrávkou překonat blok domácích, avšak Pevná balńek zachytila a znemožnila další postup.
01:42
Na balónku zatím více hrají holky ze Znojma, avšak díky dobrým bloků domácích se k výraznějšímu ohrožení branky nedostaly.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Trávníček a Matěj Karásek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Marie Bartušková, Eliška Nesnídalová, Bára Procházková, Daniela Cihlářová, Eva Smutná
00:00
Line-up domácích Aligators Šitbořice: brankář: Eva Kulíšková; hráči v poli: Iva Váňová, Tamara Pevná, Petra Drápalová, Sabina Mátlová, Pavla Buráňová